Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyby se mistni pc-fanboyove dozvedeli ze teno prispevek je psany z ps3 tak me ukamenuji *12*
    • Hairy_Ass
      Však je to poznat. Chybějící velká písmena, diakritika, konce vět... horší než smska. *4*
  • xixixao
    Je sice milý že stránky běží na Nette, ale nebylo by od věci změnit faviconu :)
  • Doted na konzolistovi perfektne fungovaly videa, tak doufam ze se tam odsud nerozsiri ty nefunkcni.

    Prebirani clanku me moc netesi, protoze ctu oba weby a tohle me bude akorat obtezovat.
    • Mechwarrior_bw
      osobne nerozumiem týmto paktom, nie je nad zdravý konkurenčný boj ... môžeme sa tešiť ešte na viac konzolových omáčok... akoby toho bolo málo a nebolo to všade.
      • To mi nevadi, vadi mi, ze mi bude do rss chodit jeden a ten samy clanek dvakrat.
  • Amylee.Anderson
    Teď se tady budou pravidelně o víkendu hádat PCčkáři a konzolisti, jo?:D
    • oni se snad do teď nehádali? A jak si to tady čtu asi se vyseru na tyhle diskuze úplně...
  • Tady je názorně vidět ,že Česká republika je plná PCBotů kteří nenávidí konzole jenom aby vypadali jako borci nic víc :)
  • A nelezou vám tak trošku do zelí? Wowfan chápu fanstránka hry. Codzone chápu, opět fanstránka hry ale server který přináší informace z herního světa je tak trošku konkurence ne?
    • zdeeneek
      Taky me neco podobnyho napadlo. Trochu mi to pripomina situaci kdyz se Ludvik, kterej vydaval Excalibur, rozhodl zalozit Level = zalozil si sam sobe konkurenci ( Excalibur krachnul a Level porad vychazi )
      • Dyt to byl uplne jinej pripad. A Martin Ludvik je znamej mimozemstan :)
        • zdeeneek
          Princip je stejnej - podpora konkurence. Rozdil je pouze v tom, ze tenkrat se jednalo o 2 casopisy, ted se jedna o 2 herni weby. Nerikam, ze mi to vadi, akorat se mi tahle situace vybavila.
          • Wyder
            Princip prave stejny neni. Ludvik si tenkrat sam sobe vytvoril dalsi konkurencni casopis. Tady se jedna o spolupraci dvou samostatne vzniklych projektu, ktere spolu castecne souperi, ale castecne na spolupraci mohou oba ziskat...

            ;-) :-)
  • Wyder
    Tak at se spoluprace dari. Konzolista.cz je super web, kterej ma jedinou chybu, a tou je leta probihajici "svata valka" mezi majiteli X360 a PS3. Kdyz to ale clovek prestane resit, tak je to pro majitele konzoli jedna z nejlepsich (ne-li nejlepsi) ceska stranka!!!
  • ...po precitani diskusie na games by mohol niekto prist k nazoru, ze co pcckar, to chuj...ale ono to tak naozaj nie je, len ti normalni nepotrebuju vypisovat hovadiny do kazdeho fora...a este ked sa k tomu prida chuj konzolista, tak je z toho hotovy deathmatch osprostenosti...
  • zdeeneek
    Redakcim games.cz a konzolista.cz preju uspesnou spolupraci. Tajne doufam, ze se tady zacne vic psat o hrach na DSko. Vsem ostatnim preju, aby se vykaslali na nesmyslny valky konzole vs PC a uzivali si to, co jim vyhovuje vic a o to ostatni se nestarali.
    • ono je to tím, že dřív PC hry vypadaly jinak (viz Deus Ex, System Shock 2 ...) na PC a jinak na konzolích. Kvůli tržbám se to ale v posledních letech sjednocuje, a tak tu máme paskvili jako Crysis 2, Nový Ghost Recon Future soldier...

      takže vztek a hněv je na místě. Kvalita PC her kvůli konzolí trpí a to je věc, za kterou bych dal ruku do ohně.
      • Ona spousta "tradicnich pc her" byla i na konzole, akorat to pc obce casto nevi.
      • Na PS2 sem Deus Ex nehral, ale mam takovej dojem, ze tam vypadal skoro stejne jako na PC.
        • Mechwarrior_bw
          no ved aby nie ked vyšiel 2 roky po vydaní DE na PC... takže mal vylepšenú grafiku ale už tam nar*ali autoaim a orezali interface, mimo iných konzolových "skvostných" úprav.
          • A jaky jiny skvostny upravy jeste? Se divim, ze lidem vubec nedela problemy velebit jednu verzi hry a druhou odsoudit, kdyz az na par detailu jsou to uplne ty samy hry :)
            • Mechwarrior_bw
              ak si dobre spomýnam niektoré levely boli pozmenené a rozkúskované ... inak neviem ako si došiel na to, že tú hru odsudzujem. Ja som na PS2 hrával pomerne často a DE bola určite výborná hra tak ako na PC tak aj na PS2.
        • Za co minuska? Ted na to koukam na youtube a krome trochu zmenenyho menu je to uplne stejny :)
  • Keyz
    No, a je to v prdeli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit