Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Danieledl
    Článek KONZOLÍM v Evropě vládne letos PS3, tak jsem necpěte PC.
  • jindra.veliky
    U me porad vladne PC !!! *3* *14* *5*
    • sice sem pckař ale když vidim tu rezavou držku tak nejde jinak než mínus )-:
    • Mayuri12
      Poprvé co s tebou naprosto souhlasím *3*
    • Trol.diskuzni
      Tentokrát máš vysoké šance zůstat v plusu, pokud se tady naženou nějací PCčkáři postupně *5*
    • Pozde, jeden troll uz tu je :)
      • rad pouzivas slovo troll co? cela stranka plna tvyho je to troll ten je taky troll co ses potom ty homoklado priblbla.
        • Tys vubec nic nepochopil, dite. Ja mam trolly moc rad. A kdyz jsou dobri, tak je rad i nakrmim, viz. uzivatel trol.diskuzni. Je to takova moje sranda. A opravdu stasne mooooc mne mrzi ze te to tak stve. *1*

          No jo ... pod skrytou identitou se posledni dobou maskujou jenom same vyvety inteligence. Jeste si nezapomen sam dat pluska, aby ses citil uplne jako king. *3*
          • jo tak kdyz ne troll tak dite hah si opravdu uboha existence
      • jindra.veliky
        sam si trol. koukni se do zrcadla *1*
        • Osobni urazky nejsou koser, Jindro. Jako pokus dobry, ale je to spis na zlutou kartu.
        • Trol.diskuzni
          *1*
  • To tu zas bude urcite flame co je lepsi a co ne:D
    Ale tak nejake polinko prihodim ...rozhodne po ps3 preju povazuji ji za momentalne nejlepsi konzole..pc je pc to je jina kapitola .. PS3 vlastim hlavne kvuli rozmanitosti a originalnosti unikatnich titulu-her..vetsina her na pc vyjde pozdeji na xbox to se u ps3 nedeje a vychazi zajimave neskopirovane jen PS3 tituly.Samozrejme nic proti xbox repsketuji tuto konzoli.Vetsina lidi ps3 akorat odsuzuje proto ze si koupili xbox a ted toho lituji nebo neunesou kupovani originalnich her .
    DIKY ZA TO
    • Hmmm.. Proc by meli vlastnici XBOXu litovat koupe?:)
      • vetsinou kvuli tem pc titulum ze se potom divi co mohli mit na pc a maji to na xboxu ...samozrejme nejvetsi sv*ne RROD ktera nastesti neni na ps3 tak rozsirena(ylod nektere pripady )a placenemu live..nevim jestli se jeste plati .. ale vetsinu techto sotku zachranuje flash ze? =) to ste radi ze mate xbox
        • Jak jsem psan niz, kazdemu co jeho jest. Ono ne vsechny hry z x360 take vysly na PC. Ale je pravda ze RROD pro mne byl tim dealbreakerem co se tyce Xboxu. YLOD u PS3 je problem take, ale v mensi mire, navic se vetsinou obevuje u konzoli ktere sedi v zaprasenem koute kde se do nich nasava prach a pak se cely system prehreje a rozpusti se ti tepelna izolacni pena na procesorech. Nastesti pokud jsi v zaruce ti to SONY opravi bezplatne.
          • Klasicky RROD uz na novych slimech neni. To byla jen domena starsich verzi. V dnesni dobe je poruchovost obou konzoli kolem 5%, takze standard.
            • Ja vim. Vsak jsem to tu take psal. Jenomze ja uz ted podvedome mam X360 spojeny s RROD. Navic na tech par multiplatform titulu ktere si chci zahrat mi postaci ps3, a k x360 mam pristup pres kamose. Ale jsem rad ze uz konecne x360 funguje tak jak mel. Skoda ze se jim to nepovedlo od zacatku ...
          • Amen.
  • Trol.diskuzni
    Stejně nic neporazí krásy PC... Už jen pečlivý výběr komponentů, následné sestavení a testování, ladění hardwaru i softwaru k vlastní naprosté spokojenosti a ten finální pocit z precizně pracující mašiny, nemůžou ŽÁDNÉ Z POSLEDNÍCH SIL CHRCHAJÍCÍ TOPINKOVAČE NIKDY NAHRADIT. *3*
    • Urug
      Tak tak, zrovna dneska mi jeden shořel...
      • Trol.diskuzni
        To jsi na tom líp než já, vlivem problémů se sítí v kombinaci se zesilovačem to bylo v posledních týdnech u mě trochu "žhavější" *3*
        • Urug
          Víc by mě uklidnilo kdybys mi nabídl 20klacků na novej
          • Trol.diskuzni
            Zrovna jsem těch 20 klacků utratil za Denony AH-D7000, takže promiň, kámo... *9*
    • jo to je spíš nevýhoda pc, milióny druhů komponentů a pak si na to optimalizuj hru.

      to co si tady vyjmenoval jako "výhody" jsou spíš důvody pro koupi konzole, koupiš ji jednou a nemusíš už na dalších x let řešit výměnu hardware, aktualizaci ovladačů, zjišťování proč tohle a tamto nefunguje a hrabání se v config souborech atd..
      • Trol.diskuzni
        Já jsem teda žádné složité aktualizování či hrabání se v config souborech dosud nezaznamenal... Samozřejmě, že pokud si chce člověk na PC zařídit nějakou pokročilejší funkcionalitu (daleko za horizontem, kam může nějaká konzole vůbec dohlédnout), je třeba se trošku snažit, ale to pro lidi, kteří si něco opravdu chtějí zprovoznit, nemůže být žádný problém...
        • Jedina PC only hra, ktera mi pristala na HDD, byl pred nekolika lety Zaklinac (puvodni). A bohuzel, i diky nevyladenosti, jsem se v tech config hrabat musel, a moc se mi to nelibilo. Promin, asi jsem linej nebo proste nemam cas nazbyt, ale nemyslim ze je zase tak neobvykle ocekavat za moje penize funkcni produkt.
          • Trol.diskuzni
            Nejlepší si počkat měsíc nebo dva, kdy máš hru za polovic a internet plný rad, jak tvůj případný potíž vyřešit... Mě osobně by nebavilo se v tom vrtat a řešit to u her, ale u takové hudby jsem ochotný strávit týdny hledáním ideálního řešení - podle mě je to prostě o tom, jak moc ti o to hraní/dívání/poslouchání jde.

            Určitě se nikdy nespokojím s "přednastavenými ultimátními zábavnými centry" jako jsou konzole, facebook atd.
            • A tady je asi ten hlavni problem mezi nami. Pro tebe je soucasti tohohle konicku prave reseni problemu s technikou, hledani toho idealniho nastaveni, atd. Ja na tohle bohuzel nejsem. Mne jde o cistou funkcnost. Radeji stravim cas ktery bych investoval do vrtani se v pocitaci treba do prochazky se psem nebo cetby knihy. Ze stejneho duvodu ted cekam na Kindle Touch a nebudu si kupovat Kobo, protoze mi jde o okamzitou funkcnost bez nutnosti stelovat nastaveni.
      • Nech ho. On je troll. A hodne dobrej. Klasicke logial fallacies, a ted se tu s nim budem hadat. :)
    • ZvacA
      Souhlasím - jen je škoda, že krásy PC jsou shazovány některýma blbcama, kteří si sice pečlivě vyberou komponenty a následně si je sestaví, otestujou, vyladí hardwarově i softwarově a jsou tím pádem plni naprosté spokojenosti, ale ve výsledku jsou to jen paka, kteří to svoje krásně vyladění PCčko používají akorát na to, aby potom provokativně nas*rali lidi.
    • Tak dobry troll, to se musi nechat. Ale mne to preci jenom neda, i kdyz si pod sebou asi rezu vetev ... jsou lidi (napr. ja), ktery nebavi kazde 2 roky investovat do noveho hardware. Ja si zaplatim jednou $300 za PS3 a jsem v pohode na 5-6 let. K tomu si koupim nejaky low-endovy laptop na praci a taky nemam problem. Jako je krasa kdyz ti v pokoji bzuci nasvicenej tower a vse ti beha na 1080p na velkem monitoru. Ale na druhou stranu, ty finance a uzitna hodnota ... no nevim.
      • Trol.diskuzni
        Jsou lidé, co od svého stroje požadují trochu víc než 25 snímků/s v upscaleovaném HD a rozmazanými texturami... Chtěl bych vidět, jak může nějaký topinkovač nabídnout více možností co se kvalitního poslechu hudby či flexibility v nastavování pro domácí kino týče. *5*

        Takže pokud někomu stačí NB + topinkovač, dobře... Já raději investuju do pořádné multimediální stanice, která mi nabídne lepší zážitek ve hrách (pokud je příležitostně hraju), hudbě i filmu. *3*
        • calwin
          inu... každý jak si môže dovoliť :)...
          • Presne tak, ja si muzu dovolit oboji a tesit se z toho nejlepsiho, co obe platformy nabizi.

            O pc mam kupodivu nazor, ze se hodi spis pro lidi s nizsi kupni silou jako univerzalni stroj na vsechno. Proto na hrani dominuje ve vychodni evrope. A vychodni hraci se pri nakupu éc tak vydaji z penez, ze nemaji nejen na kvalitni konzolove prostredi (kvalitni tv, domaci kino a podobne), ale ani na obsah. Proto maji pc hry tak mizerne prodeje.
        • Vsak si investuj, nikdo ti nebrani, kdyz na to mas. Ja na postavit si domaci kino vcetne 5+1 systemu opravdu nemam penize. Mimochodem, co se tyce nastaveni pro domaci kino, PS3 je v tom minimalne tak dobre jako ten tvuj vyborny pocitac, navic mas uz v zakladu Bluray prehravac. Ale s tebou se stejne nema cenu bavit, neb ty jsi troll jak vysity. Ale musim ti pogratulovat, asi nejlepsi ktereho jsem tu na Games zatim videl.
      • No.. Behaji Ti veci co na PC vysly, ze.. A podle me porad lepsi, kdyz Ti behaji VSECHNY hry ktery vysly v 1080p na televizi s vic jak metrovou uhloprickou a v poklidu si to ovladas z kresla, nez se hrbit u PC u "velkyho monitoru" :)
        • Trol.diskuzni
          Chtěl bych vidět, jak můžeš mít lepší požitek, když sedíš 3 či více m od tv, než když máš 30 palcový monitor necelý metr před očima + to, že nejsi ochoten investovat do pořádného "křesla" k počítači, přece není ničí než tvůj problém... *7*
          • Ty to s tim kreslem nechapes. Jsou dva druhy kresel, pracovni a relaxacni. PC musi byt kvuli klavesnici a mysi na pracovnim stole a u toho sedis na pracovnim kresle. At je jak chce drahe, porad je ergonomicky uzpusobene jako pracovni. A to je proste neco jineho, nez se u velke plazmy zaborit do kvalitniho relaxacniho kresla. Zrovna v tomhle smeru ma pc nevyhodu.

            Ja od televize sedim dva a pul metru a mam z toho pozitek velky. Monitor mam vcelku kvalitni 24" a to je dalsi nevyhoda pc. Ja na nem delam grafiku a fotky, potrebuju kvalitni barvy a takovy LCD se na hry moc nehodi, je pomaly. A ty rychle jsou hnusne. Kdezto televizi mam plazmovou, ktera je superrychla a zaroven ma skvely obraz. Plazmove monitory se bohuzel nedelaji.

            Ony ty konzole nejsou tak uplne spatne a i zahozeni, maji i sve vyhody. Stejne jako pc ma i sve nevyhody.
  • Ja mam take PS3, hlavne diky zasobe kvalitnich JRPG ktere na X360 pravidelne nevychazi. Ale ty cisla davaji smysl. Vetsina hardcore hracu uz vlastni x360, a ted se rozhodla investovat to PS3 kvuli tomu ze Sony snizila cenu, letos vyslo hodne exkluzivnich titulu, ale take kvuli celkovemu multimedialnimu vyuziti.
    Jen mne trochu mrzi pad Nintenda, hlavne co se tyce handheldu. 3DS nebylo asi to nejlepsi jmeno, plus ted se k nemu bude dodavat ta nova periferie, coz duveru v tento produkt jeste snizi. Vsak ja si take pockam na 3DS Lite nebo 3DSi, ktera bude mit tu druhou analogovou packu uz zakomponovanou. Do te doby jsem spokojeny se svym DSi.
    • Já mam teda xbox a to z velký části kvůli ovladači....
    • To je pravda, prave sem to chtel napsat.. Proste vsichni uz XBOX360 maji.. Vysel driv, takze kdo chtel "next gen" konzoli co nejdriv, musel jit do Xboxu.. K tomu se pridalo, ze na Xbox bylo vic kvalitnich a exkluzivnich titulu a protoze snad vsichni vyvojari vyvijeli na Xboxu, tak byly i lip optimalizovany.. Ja si PS3 porizoval az kvuli Heavy Rainu :)
      • Haha, vsichni ne. Ja ho nemam, a o jeho koupi ani neuvazuji. Ne ze bych to nechtel zkusit, ale nemam penize nazbyt, a bojim se RROD, i kdyz podle vseho ten problem je u tech nejnovejsich modelu uz vyresen. Navic, co se tyce tech exkluzivnich titulu na X360, tak to jsou hlavne strilecky. Opravdu mi nevadi, ze si Halo nebo Gears nezahraju. Jako fanda action adventure zanru mam PS3 radsi kvuli Uncharted a inFamous. Kvuli tomu jsem si to konec koncu kupoval ... take kvuli LBP, Ratchetovi, atd. Ale kazdemu dle jeho gusta, a tak to ma byt.
  • Danieledl
    Jo,jo, také vlastním PS3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit