Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, můžete prosím poradit, zda si mám koupit Deus Ex na PC nebo PS3? Stále se nemůžu rozhodnout, každá z platforem má něco a já si nevím rady :-(
    • tvrdy.mar
      Na PC bude čeština, budou mody, má lepší grafiku a k PC klidně připojíš i gamepad z Xbox360 nebo Dualshock3 přes bluetooth. Takže není co řešit.
      • K čemu čeština? Mody ne každého berou. Grafika lepší hru nedělá. A gamepad tam máš rovnou. Není co řešit.
        • kotty
          Kazdy treba neumi tak dobre anglicky. Grafika lepsi hru neudela, to mas pravdu ,ale pokud je na vyber, tak proc volit tu horsi, ze. Jeste bych navic prihodil, ze PC verze ma privetivejsi cenu *3*
          • Tak to je docela jeho problém. Kolik her dneska není v angličtině? Stačí ti jen jeden jazyk a můžeš hrát plno věcí. Lepší grafiku mít nemusí. Může mít starší počítač, problémy s drivery a další věci. Cena je určitě lepší, ale kdo hraje, tak snad na to má.
        • Sak jasny,proc si vybrat tu variantu,ktera ti dava vice moznosti,kdyz je tady varianta,ktera ti zadnou z vyse jmenovanych moznosti neda ze.
          Tomu rikam argumentace *1*
    • Vůbec není co řešit, PS3 je jasná volba. PC je tak na psaní dopisů. Uvidíš, že na gamepadu si to užiješ daleko víc.
      • kotty
        Jako kdyby nesel gamepad pripojit k PC ;)
        • A k čemu ti tam bude, když menu a hra bude pro myš?
          • kotty
            Hru jsem nehral, takze nevim, jak to maji zarizeny. Je ale spousta titulu, ktere maji ovladani i na PC prizpusobene gamepadu, v nekterych hrach se to dokonce neobtezovali zmenit vubec.
            Navic jestli si to uzije na gamepadu vic je celkem subjektivni pocit.
          • Ty ses ale expert,kdyz ta hra bude mit podporu gamepadu,tak snad je celkem logicke,ze to tim gamepadem snad pujde ovladat ne?
            • Proč bys hrál Crysis s gamepadem?? Co to má za smysl??
            • Jestli mluvis o crysis 1,tak tam myslim zadna podpora gamepadu neni,protoze je to ciste PC titlu.Pokud mluvis o crysis 2,tak to nevim,nehral jsem.
              Ale tady byla rec o multiplatformni hre a u tech byva podpora gamepadu docela bezna,ale samozrejmne ne vzdy pritomna.
            • Právě před pár lety, když ještě na PC vycházely hry, jsem hrával na gamepadu a bývalo to často spíše utrpení. Je možné, že u dnešních portů je to jinak, ale moc tomu nevěřím. Co třeba takový Crysis?
  • splash
    Nebejt konzolí tak nejsou hry ani na PC. Z čeho by to jinak všechno platily? S PC prodejů ne? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    • kotty
      Zajimave je, ze takoveho Zaklinace 1 se prodalo 1,2 mil. kusu coz neni male cislo a Zaklinace 2: Vrahove kralu 400k jen za prvni tyden. Ocividne kdyz je hra kvalitni, tak se o prodejnost nemusi vyvojari bat ani na PC.
      A navic jsem si nevsiml, ze by se hry daly programovat pomoci konzole. Takze ono to bez PC tak uplne nepujde *3*
      • splash
        Za 1. min. 80% zisku ze hry jde z konzolí. Za 2. si přečti tento článek od Dana Vávry. Je tu malá šance že tvuj PC fan mozek pochopí o co tu jde *1* . http://games.tiscali.cz/tema/zabijeji-konzole-pc-herni-scenu-nebo-jsou-v-tom-nevinne-55375
        • kotty
          1. Zaklinace jsem uvedl schvalne, protoze oba dily, respektive jejich prodeje jsou jen z PC. Ze v prodejich vedou konzole je obecne znamy fakt, ale ja poukazoval na to, ze kdyz muze byt ciste PC titul uspesny, proc by to nemohl dokazat i jiny (koneckoncu Zaklinac neni jediny, staci se podivat na hry od Blizzardu, Valve, Crysis atd.)? 2. Ocividne jsi to ty, kdo tu nepochopil mou reakci na tvuj prispevek. Mimochodem urazej si nekoho jineho, akorat delas konzolistum spatny jmeno...
          • splash
            Může ale pak se při nejlepším pokryjí náklady. Jsi jako každý PC-čkář. Neumíš přijmout realitu že bez konzolí by vyšli 3 hry za rok...Nehodlám se s tebou dál bavit a nadávat budu komu chci ignorante.
            • kotty
              S jednim 1 mil. (a vice) prodanych kopii se sotva pokryji naklady? To by musel byt sakra nakladny vyvoj. Driv bylo PC hlavnim hernim tahounem a vyvojari se taky uzivili, ba dokonce i vydelavali. A to v te dobe bylo rozsirenejsi piratstvi, navic neexistovali ochrany typu DRM. Konzole je proste dnesni trend a jsou levne, coz je jejich hlavni argument a to nepopiram. Stejne tak na ne vychazeji nektere kvalitni tituly, ktere se na PC nedostanou. Ani to nepopiram. Ale tvrdit, ze by bez konzoli hry nebyly je totalni blbost.
              O tobe muzu zase rict, ze jsi jako kazdy konzolista (cest vyjimkam) - dochazeji ti argumenty, tak se snizujes k urazkam. Cau.
    • nebyt PC?, tak nejsou hry vubec.....
      • splash
        Díky PC vznikly hry a nyní se na nich i tvoří, ale bez konzolí by neměli peníze na to aby je tvořili..to tím chci říct.. *1*
        • Tvoje predstava ma jednu malou,ale zasadni chybu.Kdyz by nebyly konzole,tak by vsichni hrali na pc a tedy i ti,kteri za hry plati.Takze penize by problem nebyl.
          Ovsem pokud nejses jeden z tech zabednencu,kteri si mysli,ze co PC hrac,to pirat. *1*
  • Ja hrám iba mp stratégie a mmorpg. Okrem toho potrebujem PC občas na prácu a hobby / foto, video, browsovanie netu atd/. Takze pre mna su konzole uplne zbytocny tovar a je mi jedno ake ´AAA pecky´ na nich vychadzaju, uz som davno vyrastol z obdobia, aby som mal nutkanie hrat kazdu hru. PC je pre mna nutnost, konzola spotrebny tovar, ktory momentalne nepotrebujem, napr. ako tablet.
    • A?
      • Bola to reakcia na nenormalny flame war co tu zuri v tomto vlakne, plnom netolerantnych ludi a smiesnych argumentov.
  • Vy ste dobrý přijde nějakej tehle článek nebo jemu podobnej a už nadáváte na konzole ale jen co výjde nová hra jenom na konzole (Killzone,Gears of war,Uncharted, atd...) tak to už tady brečíte (obrazně řečeno) že konzoli nemáte a hru si nebudete moc zahrát a někteří z vás se utěšují tím že se na tu hru kterou si nemůžou dovolit protože je jenom na konzoli/e podíváte na youtube ale zhlédnou hru není to samý jako jí hrát.
    • A jsou i taci,ktere vetsina konzolovych her nechava chladnym.
      Ale to ocividne dela mnoha lidem problem pochopit.
  • Hned bych na ni skočil, jako samec vlčáka. *14*
  • „Konzole brzdí vývoj her,“ říká Robin Kaminsky .Má pravdu.
  • RakeW
    To je zase síla v diskuzi :). Jinak jsem myslel, že takhle po letech nebude tady na Games ta přesila PC only hráčů tak silná. Ale proč né... Jen bacha, aby někdo nespočítal dementní příspěvky "blbých konzolistů" a "inteligentních PCčkářů" (alespoň vzhledem k minusům a plusům mám pocit, že jsou zdejší strany takhle rozděleny) v téhle diskuzi a pak to neporovnal, výsledek by se nejspíš nelíbil ani jedné straně ;).

    To fakt nikdo nehrajete na obou platformách? To teda, pánové a dámy, o dost přicházíte. A pokud si myslíte, že ne, tak je nutný na tu druhou do krve nadávat a vyhrožovat smrtí na všechny strany? Proč? Xbox vám někdy spadl na nohu a zlomil malíček, nebo zdroj od PC odpálil žárovky v lustru? Nebo, kde berete tu zbytečnou zášť? Nějak to nechápu...
    • To fakt nikdo nehrajete na obou platformách? Nie som k*k*t, nakupujem striebro, pozemky a pasce na medvede /ktoré použijem na poli, pretože úrodu treba chrániť/, tovoja poznámka, že si mám kúpiť konzolu ma hlboko urazila. Želám tebe a všetkým "rôznym platformákom" Online DRM na všetky gamesy. *14*
      • RakeW
        Jaj, mohl bys mi to přeložit nějak do srozumitelného textu? Nejde o slovenčinu, spíš o obsah, páč jsem vůbec nepochopil, co jsi mi tím chtěl sdělit.
        • Ja som teda zo Slovenska, ale netusim, co tym ten suhaj myslel...tento prispevok by asi rozlozil aj Jazykovedny ustav...a dufam ze nehrava na nicom, na nom by sa asi znacne prizivili ti, co tvrdia, ze hranie je skodlive *1*
        • A co si čekal, když hraje na PC :D
  • kotty
    Prodej her je urcite zcasti ovlivnen ekonomickou situaci a neinovativnosti her, nicmene nemohu souhlasit s tim, ze by iOS hry a hry ze socialnich siti ukusovaly cast pomyslneho kolace predstavujicim prodej her na konzole a PC. Hry na iOS, android facebook apod. jsou spise kratkodobou zabavou, doplnkem ke konzolovym/PC titulum. Tim rozhodne nechci rict, ze by na ne vychazely spatne hry, spise naopak (Angry Birds) a maji urcitou budoucnost, ale nevidim zadny duvod, proc by se mel herni trh presunost vyhradne k prenosnym zarizenim. Uz jen jejich velikost je alespon v kremikove ere dost velikym omezenim a technologicky budou vzdy o krok zpet za tituly na konzole, natoz pak na PC.
    • kotty
      Zjednodusene - trh s hrami na prenosna zarizeni a socialni site roste, ale ne na ukor PC/konozlovych titulu. Problem je, ze spousta vyvojaru v tom vidi dojnou kravu (to plati dvojnasob o Activisionu). Nicmene zapomneli na zakladni fakt, ze zakaznik urcuje trh. Aby se hosi nespalili (i kdyz Activison muze pro me za me shoret v pekle).
  • Nevim nevim, ale nemelo by tam být místo toho že konzole musejí přijít s novými modely spíš to, že by vývojáři konečně měli začít vyvýjet hry pro klasické hráče a ne jen každý rok zrecyklovat hru která se dobře prodávala v roce minulém ( viz COD atd. )?
  • má pravdu děvčica... Jinak já jsem PC hráč, miluju PC ale mám zároveň i xbox.. Výhody? Přístup k exluzivitkám, pohodové hraní s bráchou ve dvou atd. mám v plánu koupit i PS3 :) Tolik peněz to nestojí a i 16ti letej kluk si může na konzoli vydělat brigádou (spíš je to ale takhle- mamí ale když mě se to líbí a každej to má). Vůbec to že je dítě na brigádě je hrozně dobrá věc... Mě moje otročení na poště abych si mohl koupit prvníá pořádný herní PC zformovali jako sviň :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit