Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidlevkrku
    Je to proste .........., nema cenu se s nim dohadovat, at si s tim topinkovacem zaleze domu a nevychazi ven zakomplexovany chudak, co o nej zadna zenska nezavadi :-)
  • Radši vůbec nepiš, vypadá to, že nerozumíš více věcem, ne jen zdravotnictví.
  • Nema argument? Synku, prave jsem ti vyjmenoval, jak moc si se ztrapnil a tobe to nestacilo?
  • A jak si myslíš, že vědci přišli na Velký třesk? Z příčiny nebo důsledku??
  • Já jaksi k tomu palici nepotřebuji. Ale ty to máš v hlavě trochu pomíchané.
    A očekávám reakci na můj příspěvek s hrami na PC + L.A. Noire. Došla ti slova z nevědomosti?
  • Z důsledku najdeš vždy příčinu? To bys mohl zkusit vyřešit pár věcí a Nobelovka by tě neminula. Spíše to ale bude asi trochu jinak, co? :D
  • Proč bych se mu měl věnovat? Je tam snad málo lidí? Platěj tam snad dobře? To přenechám jiným, když je to baví.
  • No ... TY? :)
  • Ty ses fakt nepoved, takova snuzka blabolu tu dlouho nebyla. Prej kvalitni zvuk za 5K..malo se smeju :D Ten s tim monitorem byl taky dobry, co rikas na muj monitor?:
    http://www.youtube.com/watch?v=tyR8JEJS4Wk
  • Ty jako chápeš věci jen když tě někdo praští?
  • Tebe asi někdo praštil palicí do hlavy, že?
  • Vyznělo to tak, že chápeš podstatu toho, že muž je intelektuálně lepší, jen si to nechceš připustit, protože jsi zmasírovaný médii a rovnoprávností.
  • Konečně ti ty tvoje blbosti došli. Gratuluji!
  • Kdo ho srovnal?
    A sorry, mám tam chybu - ona, ne on :). Ale musí to vyznít zajímavě, že?
  • Ty dětský kecy mě spíš úplně odrovnaly :D
  • Důkaz?
  • Jak to z toho plyne? To budou asi nějaký PC pochody :D Zakomplexovaný? Proč myslíš?
  • Faktem je, že tě ségra musela hodně ztrapnit, když jsi balil její kamarádky.
  • Nevěnuj se zdravotnictví, buď tak hodný. Ztrapnil by ses. :)
  • Vidlevkrku
    Konecne nekdo kdo ho srovnal.... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit