Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sice pravda, že elfové a orkové jsou trochu jiní než ti klasicčtí, ale o tom TES je, ono to celkem vybočuje od těch fantasy klišé
  • Tak to vypadá, že další pro mě důležitou věc si taky pohlídali. DLOUHO jsem neodpočítával dny do vydání nějaký hry....už "jen" 79dní:)
    • IMHO_dexter4games
      Také jsem již dlouho nějákou hru tak moc neočekával. Možná jedině v případě Mafie. A to se ukázalo, že očekávání je mrcha! Angličanům to výstižněji zní. *1*

      Takže je lepší raději nic nečekat a být příjemně překvapen, než pak být zklamaný. *5*
      • November 11 cannot get here soon enough.
  • Amylee.Anderson
    O tuhle hru se moc nezajímám ale to s tou "střípkovou informací", to je hodně zajímavé...
    • IMHO_dexter4games
      Tak se snad již zajímat začneš *3*
  • Oni si snad ze mě dělaj srandu.Už tak se budu těžce rozhodovat za jakou rasu budu hrát a oni k tomu přidaj ještě různý typy od každý rasy :D.
    • Vim jiste, ze si bud vyberu Khajiita nebo toho dark elfa co vypada jak Vamp z MGS *1*
    • Jaké překvapení! *1*
  • Jsem z toho celkem zklamaná... Na to jak screenshoty vypadaly hodně nadějně, je tohle podle mě dost mizivé. Hlavně elfky, to snad nemyslí vážně! Nemám chuť hrát za babu, co vypadá jak hnusný chlap. Doufám, hodně moc, že to půjde aspoň trochu přizpůsobit, jinak asi přesedlám na Nordy...
    • Amylee.Anderson
      Nojo, holt to nejsou elfky, co jezdí na jednorožcích :D
    • Mě přijde že je to dobré, konečně svět kde z elfů nedělají žádné krasavce a krasavice.:)
      • Ale oni to nedelaj protoze chcou, ale protoze to lepe neumi :-D
    • Tak ony elfky ve světě TES nebyly nikdy moc velké krasavice, kór Dunmerky. *4* Tenhle styl á la Morrowind se mi naopak docela líbí, krom toho, kde nebude spokojený, tu je vždycky velká moddařská komunita, která zase udělá nějaké změny v editoru.
      • Na ten první pohled to pro mě byl teda šok, ale musím souhlasit s tím, že návrat k Morrowindu je velké pozitivum. Asi si zvyknu, a kdo ví, jak ty ksichty půjdou upravit, takže nakonec se to může vyvinout i k mé naprosté a dokonalé spokojenosti. Mody bezpochyby budou, ale první hru musím zahrát vanilla *3*
  • Ten rozdíl mezi ženským a mužkým prvkem je dost malý a působí to na mně jako slet mužatek. Větší důraz na feminní vzhled by bylo víc než žádoucí. Navíc se tam bez ohledu na rasu opakuje stereotypnost rysů - brada,rty,nos....všichni elfové mají démonický vzhled, proč? Pokud jde o ty kočkolidi a ještěroidy tak to je něco co považuji za důsledek kreativní krize, navíc z toho ve mě rezonujou disneyovky. *10*
    • Njn každý videl elfa a belfa z wowka.
      A proto si myslí, že musí efl vypadat jako nádhernej blondáček s krásnejma ušičkama.
      Náhodou ten drsnej vzhled je dobrej.
      Prosimtě ty ''kočkolidi a ještěroidy'' byli už v areněa maj svůj pribeh a jsem rád, že tu jsou. Není to tak,že by to udělali kvuli tomu, aby meli víc ras.
      Takže prosimte když o tom nic nevís tak rači mlč nebo si o tom nejdriv neco zjisti nez zanceš
      kecat také kraviny.
      • ja wowko v zivote nevidel, krome oblivionu a DM jsem zadnou fantasy nehral a presto tu predstavu o elfovi zakorenenou mam .. kdyz je tak popisou v 9 z 10 romanu/povidek tak se to proste vnuti ... dark elf - drsny, high elf - vysoky s tvrdsimi rysy a lesni elf - sofistikovany, hbity a elegantni ..
    • Khajiiti a Argoniáni byli už v Aréně (1994) tak proč by je tentokrát vyřadili ? To mají kvůli tobě překopat celej LORE ? *15*
    • Vždyť ženy vypadají dobře... zvlášť Imperial a Nord. *14*
      Se podívejte jaké podivné zrůdičky běhali v oblivionu. *1*
  • Elfi uplne znicili a orky by mohli bejt monstroznejsi
  • JohnyTheZik
    Khajiit to je klasik :D
    • Ty náušnice jsou dobré *1* thief jak dělanej.
  • Ještě jsem neviděl hru, která by měla koukatelný defaultní obličeje pro ženský. Většinou to vypadá jako nepovedenej chlap. Díky bohu za toolset/mody/editor...
  • Ten Dark Elf s tou cernou bradkou vypada jako Vamp z Metal gear solid *1*
    • Premyslim, jestly si udelat toho dark elfa nebo khajiita. Libi se mi zvireci vzhledy. V tekkenu jsem vzdycky hral za kinga, ve wow za druida nebo v golden axe za tu kocku, uz nevim jak se jmenovala. Ale ten dark elf s podobiznou Vampa je taky bozi *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit