Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paráda *3* vypadá to že vyzkouším hrát za argoriana nebo khajiita nebo orka *4* . Za ně to v Oblivionu prostě nešlo... *4*
  • som nevedel, ze wood elf je naozaj z dreva..ale aspon to tak vyzera *1*
  • Kajerik
    Ta tetování na různých rasách vypadají dost dobře! Doufám že tam bude velký výběr =)
    • kotty
      Me se zas libi, ze konecne bude moznost vyberu plnohodnotnyho plnovousu. Na to v Oblivionu jaksi zapomneli. Takovej carodej bez plnovousu, to proste neni ono. *4*
      Dost se mi libi i "syrovost" barev, oproti Oblivinu.
  • Kurnik tolik ras to nemohli udělat jednu ? :D
    Jako co mám ted dělat snad každá je suprová a není tam nekdo kdo se mi hnusí :)
    Vypada to, že budu mit asi 10charakterů no *2* Oproti oblivionu obrovský rozdíl.
  • Vypadaj skvěle, teď jen aby byly i dobře rozanimovaný. Hlavně v porovnání s Oblivionem, kde obličeje byly strašný tohle působý pěkně.

    Ještě teď se pousměju když si vzpomenu na střáž a její STOP ! a pak přes celou obrazovku strašná huba *1* a ještě k tomu jak na ten otřesnej obličej zazoomovala kamera asi aby ty ,, přednosti,, vynikly *4*
  • BoB.2
    super je že to vyjde v češtině
    • mozem vediet, odkial mas tuto novinku?? mohlo sa stat, ze mi to uniklo, ale nepocul som o tom....
      a jedna sa len o titulky, alebo aj dabing??
      • Lars
        Jj, od konce dubna to píšou na české fansite, lokalizace bude v podobě českých titulků od profesionální překladatelské firmy
  • ja mel za to ze elfove (alespon ti lesni) maji byt uslechtileho, krasneho zjevu .. ale to se poladi nebo prezije ...
  • Ženský fuj fuj fuj, ale to bylo u Oblivionu taky - když jsem to hrál nedávno, tak jsem si stáhnul rasu Cute elf a to bylo pokoukání. :-)
  • Ať hraji za ženu, ještěrku nebo kočku tak v tom nevidím problém. Do postavy se nevžívám.. jen ji hraji podle svých morálních zásad.
    • Tak na to že je to RPG , kde jde i o rasy s rozdílnou fyziongnomií a jejich zvyky jsi docela s tvým tvrzením kus od hardcore hráče .
      • V TES je jedno za jakou rasu hraješ protože to na hru nemá žádný vliv. *7*
  • Já asi budu mít Khajita i když pokud chci být upír tak si asi udělám imperiála nebo redguarda.
    A pro ty co by chtěli světle zelený orky tak nezapomínejte že skyrim je severní provincie kde je pořád sníh a zima (nebo alespoň si to tak představuju) a kdybyste v takovym kraji potkaly světle zelenýho maníka tak nevim nevim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit