Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Elfové jsou nafoukaní teplouši
  • Lars
    Jj, od konce dubna to píšou na české fansite, lokalizace bude v podobě českých titulků od profesionální překladatelské firmy
  • Tak pro mě jsou jednoznacnym favoritem Orkové, ikdyz jsem puvodne chtel nekoho z lidi...Elfove no coment, vsichni vypadaji jak scvrklý báby.
  • skaven123
    som zvedavy, ked si vytvorim takeho dedulu ako je na jednom obrazku, ci bude mat take svalnate telo, ako mladik :)
  • mozem vediet, odkial mas tuto novinku?? mohlo sa stat, ze mi to uniklo, ale nepocul som o tom....
    a jedna sa len o titulky, alebo aj dabing??
  • ano, to sa da pochopit....ked raz mali orkovia isty vzhlad (u teba konkretne vo WoW), tak teraz v kazdej hre, kde bude ork, tak musi vyzerat rovnako?? dost divna logika....
    no mne sa prave toto paci...o tom je fantasy zaner....kazdy si vytvori vlastnych tvorov, podla vlastnej fantazie (myslim tym tvorcov hry....ak by niekto chcel vlastnych tvorov, tak nech si urobi hru :) )
  • nebodaj sa pozeras do zrkadla ??? :)
  • Na ten první pohled to pro mě byl teda šok, ale musím souhlasit s tím, že návrat k Morrowindu je velké pozitivum. Asi si zvyknu, a kdo ví, jak ty ksichty půjdou upravit, takže nakonec se to může vyvinout i k mé naprosté a dokonalé spokojenosti. Mody bezpochyby budou, ale první hru musím zahrát vanilla *3*
  • Tak ony elfky ve světě TES nebyly nikdy moc velké krasavice, kór Dunmerky. *4* Tenhle styl á la Morrowind se mi naopak docela líbí, krom toho, kde nebude spokojený, tu je vždycky velká moddařská komunita, která zase udělá nějaké změny v editoru.
  • Přesně tak, souhlasím. Ti elfové mě o to víc mrzí, protože většinou hraju (už od Morrowindu) za Dunmer. Ale tyhle příšery, hlavně ty baby....
  • Jsem z toho celkem zklamaná... Na to jak screenshoty vypadaly hodně nadějně, je tohle podle mě dost mizivé. Hlavně elfky, to snad nemyslí vážně! Nemám chuť hrát za babu, co vypadá jak hnusný chlap. Doufám, hodně moc, že to půjde aspoň trochu přizpůsobit, jinak asi přesedlám na Nordy...
  • Je to des! Hlavne ti elfove. Veril bych ze po takove dobe uz si sezenou charakterare ktery bude schopny vymodelovat poradny oblicej. A ty zensky vypadaji jako chlapi do jednoho. U orku, jesterek a tech rozkosnejch kotatek se to da jeste zkousnout, ale za lidi tam kloudny model nenajdu. Jinak verim ze to bude bomba hra, ale zas to bude muset zachranit nejaky mod na xichty pac na todle se neda koukat.
  • Tak, Tak. Combat systém naprosto příšerný, člověk musel jenom pořád uskakovat a kitovat moby jak hňup.
  • Přesně!
  • WoW? WoW?! WTF?
  • Tak Dunmerové sou naprosto skvělý.

    Zdá se, že se art hry vrací spíš víc k Morrowindu, což je jedině dobře. V Oblivionu vypadali všichni jak kdyby měli na krku velkou bramboru.
  • Možno high elfov by som spravil viac krajších, klasicky elfských zato však dark a wood vyzerajú perfektne.
  • V TES je jedno za jakou rasu hraješ protože to na hru nemá žádný vliv. *7*
  • Tak na to že je to RPG , kde jde i o rasy s rozdílnou fyziongnomií a jejich zvyky jsi docela s tvým tvrzením kus od hardcore hráče .
  • som nevedel, ze wood elf je naozaj z dreva..ale aspon to tak vyzera *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit