Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IMHO_dexter4games
    V jednom máš pravdu, dokud to člověk nehrál, nemá co mluvit. V tom souhlasím. Stejně si ale myslím, že to bude RPG nejlepší za poslední dekádu. Všechno nasvědčuje zatím ve vydařenou hru *3*
  • IMHO_dexter4games
    Také jsem již dlouho nějákou hru tak moc neočekával. Možná jedině v případě Mafie. A to se ukázalo, že očekávání je mrcha! Angličanům to výstižněji zní. *1*

    Takže je lepší raději nic nečekat a být příjemně překvapen, než pak být zklamaný. *5*
  • Tak to je pecka s tímhle si hodně vyhraju. *14*
  • povime si treba, az uvidime inventar, pak rikej jak je to uzasny
  • Tak to vypadá, že další pro mě důležitou věc si taky pohlídali. DLOUHO jsem neodpočítával dny do vydání nějaký hry....už "jen" 79dní:)
  • IMHO_dexter4games
    Čest bude dělat PC hlavně díky grafice a nepřeberným freaturám, které na konzoly nenajdeš! Rozčilovat se v případě konzolý nemá smysl. Možná pouze třeba u GTA bych to rozčílení chápal, tam ta hra vyjde na PC půl roku pozadu ale zde není nic takového na místě *3*
  • IMHO_dexter4games
    S hratelností to má společného jenom to, aby ses jako hráč dobře cítil a mohl si vytvořit přesně takovou postavu, jakou budeš jenom chtít. A samozřejmě že velcí fandové to budou hrát za několik postav zvlášť, právě aby porovnali, jaký je rozdíl hrát za tu či onu... Což považuji za sice zdánlivě nepodstatné ale přesto plus. +1 Skyrim *4*
  • "cest" bude delat hlavne podelanym konzolovym portum
  • IMHO_dexter4games
    Tak tomuhle říkám já RPG v pravém slova smyslu! Konečně si mohu po posledním dosti natrvdlém Gothicovi opět spravit chuť! Takových ras, to je prostě krása, osobně jsem ve svém živlu. Skyrim bude dělat čest jak svému jménu, tak i svému zařazení, protože skupina RPG her v pravém slova smyslu nebyla úplně nejbohatší posledních několik let, to však právě může být impuls pro nové oživení tohoto odvětví. Pokud bude mít Skyrim úspěch, mohlo by se tak dělat více RPG her a to mě, jako RPG pozitivního hráče, jedině těší! Samozřejmě však ale nečekám že se Skyrimu bude prodávat stejně dobře, jako např. CoD. Proč přirovnávat úspěšnou hru právě ke Call of Duty? Právě pro svojí úspěšnost přeci! *3*
  • tim ze tam nacpou 10 ras chteji prodlouzit hratelnost?!
  • No u většiny vypadaj ženský jako chlapi a celkově se mi elfové nelíbí, nepůsobí na mě správně elfsky, spíš jako lidi se špičatýma ušima, ale to je jenom otázka vkusu.......
    Mě se nejvíc líbí Khajiti, vypadají tak správně kočkovsky šelmovsky, nejdřív jsem chtěl jet za Dunmera jako v Oblivionu, ale asi přesedlám........
    A oceňuju, že orci konečně vypadají pořádně krutopřísně, prostě jako týpci, které byste v noci na ulici nechtěli potkat, ne jako ti Shrekové z Oblivionu........
  • sice pravda, že elfové a orkové jsou trochu jiní než ti klasicčtí, ale o tom TES je, ono to celkem vybočuje od těch fantasy klišé
  • No jako elfky taky nevypadaji zrovna jako elfky...
  • BoB.2
    Orkove vypadaj malo jak orkove jinak parada.

    http://images.wikia.com/wowwiki/images/1/1e/3D-Orc.png

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit