Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas bratře! *14*
  • rhaegar
    :-) Spojení mých oblibených sérii,ikdyž Steven Erikson u mě vede
  • Cahir
    Pěkná diablovka. Ale slibovali komplexní rpgéčko...
  • myslim, ze uz tu dlouho nebyla videorecenze tak dulezita, jako u teto hry... dlouho jsem nevidel, ze by se lide tak preli (skyrim neberu, tam je to bud love nebo hate:)
  • promin ale z toho, jak se vyjadrujes, je "dusevne chory" jeste docela fajn oznaceni :)
  • a rict ze WoW je jednoducha hra je totalni picovina a kazdej kdo tvrdi opak to bud nehral, nebo to hral nekde na free serveru a myslel si jak to dava.

    a ty budes psat nesmysly o tom ze sem nemocnej a postizenej.ne sasku, ja si jen nezkresluju realitu.to ze se mi WoW nelibi, nebavi, neumim ho hrat, nebo ho z jakyhokoliv jinyho duvodu nehraju, neznamena ze je to jednoduchoucka hra.naopak to chce hodne skills aby sis to tam daval (ja je nikdy poradne nehral, ale hodne dobrej kamos je drti asi od 2007, sem u nej casto, takze vim o cem mluvim a nejsem WoW fanda, ale nebudu tvrdit ze je to jednoduchoucky). a pak me koko* jako ty oznaci za dusevne choryho.
  • neslysel sem smazku ktera by tvrdila ze ho metamfetaminek obohacuje, kazdej ti rekne ze to je sracka.takze si svy debilni moudra a nesmyslny prirovnani nech pro svy deti ktery ti je budou zrat.
  • MrSanta
    Mě akorát zaskočilo že se označuješ za náročného hráče a warezíš. Každá stažená kopie akorát dá munici vydavatelům pro (h)různá DRM a nakonec to vede k úvahám na PC nevydávat, nebo vydávat, ale dělat pouze konverze z konzolí a ještě za co nejmenší peníze. Když nemáš peněz nazbyt, tak stačí počkat (jak sám píšeš) na nějakou tu akci na Steamu. Netřeba stahovat na testování hru, která má demo. Při čekání na slevu na Steamu si v klidu uděláš názor na hru z dostupných rezencí, videjí, názoru hráčů. Já "zkušební" verze nepoužívám, za plnou cenu kupuju akorát hry co mě hodně lákají a jsem přesvědčen o jejich kvalitě. Když si u nějaké hry nejsem jistej, tak si počkám až bude stát částku, kterou jsem za ní ochotnej utratit. Sejně těch her vychází tolik, že nemám čas to hrát a když si nějaku pecku zahraju třeba rok po vydání, tak se nic neděje.
  • me teda levelovani prijde pomalejsi nez ve skyrimu
  • ne
  • Multiplayer se do takových RPG vůbec nehodí.
  • A na chlast máš dost peněz? Za alkohol a cigarety peníze utratíš, to si neukradneš jako hry? To ti není líto a ještě si kazíš zdraví ?!? Ale hru si nekoupíš!!!
  • Dik za postrehy. Hlavne ta tvoje zminka o rychlem levelovani mne zarazila. To bych k tomu v sobotu rano sedl a vecer byl na max levelu. Asi tedy nakonec pockam, az bude v nejake akci na Steamu a otestuji ji pozdeji.
  • Ty za Anomandera *3*
  • Pokud by mel Skyrim soubojovy system jako Amalur, tak bych byl vylozene zklaman. Skyrim jednoznacne pusobi mnohem vyzralejsim a dospelejsim dojmem a soubojovy system, ktery tam je se mi libi. Pokud bych ho chtel nejak vylepsovat, tak bych sel cestou Die by the Sword nebo Mount and Blade, ale tak aby to fungovalo z 1st person pohledu. Gamesa z 3rd person pohledu nemuze mit nikdy takove kouzlo a atmosferu jako 1st person - IMHO.
  • Presne tak. Kycovita komiksova patlanina.
  • Má to nějaký multiplayer?
  • Teď si představ, že nějaký enemáky takhle červeně barevně mlátíš, okolo Tebe zeleně a červeně a fialově kouzlí další enemáci. Ty s lotrem v zelených a oranžových hadrech potřebuješ neustále uskakovat = uskočíš a absolutně nevíš, kde ho máš, protože Ti v těch barvách zmizí *7*
  • Pokud máš rád Diablo, tak do toho klidně jdi, i když já si osobně pořád myslím, že za plnou cenu si to ta hra nezaslouží. Po nějakých pár hodinách, kdy otevřeš všechna 4 komba pro zbraně, to stojí a padá už jen na lootu z potvor. Navíc leveluješ strašně rychle, pokud nejedeš jen hlavní linku příběhu. Já to zkoušel + - 5 hodinek a došel jsem na lvl 9 ze 40. Takže pokud Tě bavilo hrát to jen pro lepší a lepší zbroj a zbraně, tak s chutí do toho.

    Příběh hru moc nezachrání = klišé. Grafika už vůbec ne, postavy jsou plochý, rozhovory nezáživný a vedlejší questy se strašně opakují. Soubojový systém je zprvu fajn, ale rychle se vyčerpá, oproti čistokrevným bojovkám je tu málo kombinací. Navíc je hra ve větších bitkách nepřehledná díky přehnaným barevným efektům.

    A teď babo raď, mě nepřesvědčila a dal bych jí klidně ještě o bod míň *1*
  • rhaegar
    Každému člověku tím pádem i recenzantovi nemusí padnout do noty všechny hry.Sám moc dobře nechápu jak někoho může bavit Skyrim,ale podle ohlasů to lidi opravdu baví(asi je to způsobeno obecným upádkem do mainstreamu jak v hudbě tak i ve hrách..Když řeknu,že poslouchám Pearl Jam většina lidí na mě jen čumí ) Ted se vrátim k mé původní myšlence,z videorecenze jsem měl pocit,že recenzanta hra vůbec nebavila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit