Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    dobra recenzia. urobil som dobre. neinvestoval som a ani nebudem. otras grafika, slaby pribeh, rozhovory onicom, hrdina bez duse, klikacie suboje, epic.

    a tipujem to na dalsiu sh!t storm ohladom vyslovnosti eng. vyrazov. come at me bro!
    • no muj osobni pocit z te hry byl ze me akorat bolala hlava z te silene grafiky a hlavne kamery , pribeh me moc nedostal ( musel bych se do toho nejspis ponorit vic ) . Za tu hru v DNESNI dobe bych dal maximalne 3stovky a to jen kvuli bojovemu systemu ktery tam udelali ten se jim opravdu povedl.
    • když to neumíš tak netrolluj
    • MrSanta
      Krásně si shrnul jaký KoA:R není.
      • Tady nemusis lhat, nejsi v politice. *3*
        • MrSanta
          Jaký lhaní? Grafika rozhodně o ničem není, rozhovory nejsou o ničem a hodně z nich je i vtipných, hrdina má duši takovou, jakou si pro něj hráč představí a klikací souboje? Tady teda nevím přesně co si mám pod tím pojmem představovat, ale bez správného načasování, pohybu po bojišti a používání štítu si jako válečník moc úspěchu neužiješ.
          • Přesně tak. Tohle je vlastně RPG v čistokrevné podobě. Je to tvoje postava a ty jí dáváš duši. Přesně takhle fungoval Dragon Age (u DA 2 krok zpátky). Souboje jsou opravdu skvělé a grafika má určitou stylizaci, kterou já osobně rád mám, ale chápu, že to může leckoho odradi. Ale koment na který reaguješ je opravdu jen chabým pokusem o trollování.
            • Mně se hlavně líbí, že souboje nejsou jenom o číslech , ale i o vašich schopnostech ovládat hrdinu *2* . Velký, zajímavý svět,fajn příběh. Možnost vytvořit si vlastní ''povolání''. Koupi rozhodně nelituju *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit