Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V roce 1998 hráli hry především nadprůměrně vzdělaní, nadprůměrně technicky gramotní, a nadprůměrně inteligentní lidé. Nic z toho už dnes neplatí. Hry hrají průměrní lidé, a to znamená, že mnozí z nich jsou vážně hloupí, vážně nevzdělaní, a vážně neschopní hrát a užívat si náročné hry.
  • "Tak co chtít od generace která vyrůstá na ovládání, kolečko, čtvereček, trojuhelník. To zvládá každá opice, delfín, pes, nebo papoušek... "
    - tak uz na rovinu konecne priznej, ze na tu konzoli nemas a rodice ti holt nechteji dat, no... *14*
  • PS: vtipny je, ze tento pojem se zacal pouzivat prave u deskovek v souvislosti s D&D or AD&D *1* *1* *1*
  • Vrele doporucuji se trochu vzdelat a trochu si toho o pojmu "Hack and slash" precist smerem k osmdesatym letum, kdy se zacal pouzivat. *3* To stejny i pro toho pod tebou a i dalsi radobyrozumbrady *2*
  • ZvacA
    No jak vás tak čtu, milí soukmenovci, tak jste na tom v případě těchto opravdu jinak famózních her nestihli být s myšlením o dost lepší ve své době (co teprve dnes, že jo). Je zajímavé, že pro dnešní mladší generaci mají být dle vašich slov příliš těžké a náročné, protože u ních musí myslet a naopak jsou tyto hry strašně poplatné své lepšejší době a lepšejším a "chytřejším" hráčům... No a o pár příspěvků níže se od některých nostalgicky založených a tak HC a inteligencí překypujících kolegů dozvídáme, že tyto zmíněné famózní a těžké a mysl vyžadující hry (a to pouze na PC) ani nedohráli nebo, že některou z misí museli robit i týdny (což je hodně nepochopitelný).... i v té době, přestože jistou omluvou by mohlo být, že řadě z vás sotva doteklo mlíko po bradě a ony hráčské dovednosti ku těžkým a náročným Commandos byly dosti mizivé, bych osobně tohle nazval jako hodně veliké lamáctví.


    Tak se zdá, že ta generační linie, která má co do schopnosti myslet a hrát takto těžké a náročné hry a rozdělovat tehdejší s dnešním, se nám nějak překryla, ne?
  • ZvacA
    Prosím zadrž a už nepokračuj, příteli. Já ti moc děkuji za ukázku tvé bravurní inteligence a hráčského přehledu. Máš-li za to, že zřejmá absence "HC simulátorů" na uzavřené platformě s omezeným ovládáním (být tebou, tak si hlavně zjistím pojem "simulace" a jeho užití a zapracování v jednotlivých videohrách, včetně tebou zmíněných her a potom kouknu na seznam takových her na wiki a kde všude vycházely) má co dočinění se vkusem nebo nevkusem, inteligencí a nevím čeho ještě dané hráčské komunity, a to celé potom stáhl na to, že kvůli tomu se navíc přestaly dělat (jak píšeš prvně) nebo dokonce nějak ovlivňovat exkluzivní "HC simulace" na tvé platformě (což je fakticky stejně naprostá blbost), potom se není dál o čem bavit. Evidentně tu diskutuji jen s dalším zaseknutým a přes videoherní průmysl neuvědomělým človíčkem, který si jen něco vzal do hlavy podle svého, aniž by věděl něco více a uměl se zamýšlet hodně, ale hodně pořádně...
  • Jo, konzole byly pro ty hloupější, pomalejší děti, které uměly mačkat čtvereček, kolečko... a nic víc.
  • Dovolil bych si nesouhlasit, říkáš hlouposti. Konzole tu byly před 25 lety normálně vedle PC a Amigy a nikdo z nich nezdegeneroval. To není konzolema ale výchovou....
  • Femto
    takže když hraješ od mala na PC HC simulátory, jsi geniální, rovnou připravený na Oxford? Běž se projít ven, protože s takovými názory dojdeš tak akorát na pracák *3*

    PS. Děkuji konzolím, že nejsem takový omezený degenerát jako ty, že beru hry jako zábavu na jeden dva večery v týdnu, nepodřizuji jim život, nehoním si své mrzké ego, neutápím své komplexy na webech o nich určených apod. Takže ještě jednou - děkuji konzolím :)
  • Tak co chtít od generace která vyrůstá na ovládání, kolečko, čtvereček, trojuhelník. To zvládá každá opice, delfín, pes, nebo papoušek... když ti tohle cpou od mala do hlavy tak máš ve 13 mozek šimpanze a seš vyřízenej.

    Poděkujme konzolím
  • Femto
    Star Citizen už vyšel, že je víš, že je kvalitní a dobře hratelný?
  • Generace je taková jakou si ji uděláš. Pokud by velké společnosti investovaly peníze do propagace a hlavně tvorby kvalitních her třeba typu Zaklínače, Star citizena, skutečného Starcraftu 3 (ne 4 datadisků na dojení peněz).

    Mladí hráči co maj oči by prostě viděli propastný rozdíl mezi takovejma hrama a "směšnejma" arkádama ve 30FPS pro lidi s mentální retardací (čtvereček, kolečko, trojuhelník ,-X) na konzolích.

    Takhle nemaj srovnání a je z nich generace trotlů... a eště se cejtěj uražený když to o nich někdo řekne.
  • Maxíčku jdi hajat, jsi unavený
  • Majkl
    A čim to tedy podle tebe je, že tyto hry vycházej pouze na PC platformu, zatímco na konzole žádný HC simulátor nikdy nevyšel, jediný problém by snad mohlo být ovládání, ale to neni problém nepřekonatelný, když se to udělá chytře (např kokpit s klikacími tlačítky, jako má Flight Simulator) možná sis toho nevšiml, ale hry se dneska dělaj primárně na konzole, takže (ne)vkus konzolového publika se odráži i v tom, co vychází na PC. Navíc je tedy zajímavé, že se to netýká jen simulací vojenské techniky, ale třeba i závodních her, které jsou v konzolovém podání jenom arkády, ale taky třeba stříleček, kdy realistické fps jako ARMA na konzole vůbec nevychází, to mi tedy řekni, čím jiným vy to mohlo být, než rozdílným vkusem a nároky hráčské základny, pokud myslíš, že to tak neni, vyjmenum mi 5 hc simů co kdy vyšly na konzole, podle mě člověk musí být natrvdlý, aby tohle neviděl
  • A kolik z tech strategii je AAA? Pozor indie hipsta tahovky jako total war se nepocitaji
  • Kdybys nebyl takove maslo, tak by te deti na tabore nesikanovaly
  • Commandos, Desperados i Robin Hood jsou famózní hry, ale dnes by už asi neuspěly, protože ta dnešní pakáž by to neuměla hrát, je to pro ně příliš těžké a náročné - musí se u toho myslet...
  • A to se vylučuje? Nebo snad bez wi-fi spáchají sebevraždu? *7*
  • Jack1947
    Zajímavé teorie no já jsem byl když byla zima omylem v zimě bez topení ( mojí chybou- jsem neveděl jak se otevírá topení) a nebylo to nic moc ale ty výpadky elektřiny atp jsou taky vtipné no naštěstí se moc neýijí a přinejhorším zkusí jaké to je žít pod mostem zkusit popelnice ... atp...
  • Femto
    tak to máš opravdu "vkus", že ses zamiloval do mizerně napsané postavy. Ale je pravda, že jsem nečekal, že Ciri může být ještě otravnější než v knihách, ale třetí díl ukázal, jak jsem byl bláhový.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit