Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jamesi, tak jako si člověk zvyklý na bidet dovede vytřít kaďák papírem, když bude muset, tak si i dnešní děcka najdou jinou zábavu, když přijdou o svoje smartphony. Nevím, proč každá generace musí poslouchat řeči o tom, jak si dřív uměli hrát líp, a už vůbec mi hlava nebere, že sotva lidi dostanou řidičák, začnou hned tyhle povýšenecký kecy sami točit.
  • Wau, přes sto komentářů a konečně nějaký rozumný.

    Máte pravdu, mám úplně stejný názor nejen na Commandos.
  • Přesně jak psal 0011. Není co zachraňovat a tebe už nezachrání nic.
  • I cant do that officer.
  • 0011
    451: když už umíš hledat na wikipedii, měl by sis ten článek dočíst ty rozumbrado *3*
  • gesto
    Stejně jako ve hrách to dopadlo i ve filmech a hudbě. neříkám že občas něco nevyjde, ale pochybuji aby se třeba o dnešních filmech,hudbě a hrách mluvilo dalších 20-30 i více let ?! to těžko, ale nebudu psát o hudbě a filmu, koneckonců jsem na herním webu...Takže kdo za to může ? Vývojář který zjistil že je lepší prodat 10 milionů kusů než pár set tisíc kusů OP hráčům ? a nebo mladší hráči který v dnešní době mají víc peněz než my starší v jejích letech ? a neřeší je skoro vůbec, a proto koupí co vidí ?, já ve 12 až 17 letech byl rád že jsem měl na vypalovačky, ano věřte hoši že v té době kdo měl pc s vypalovačkou byl king :) a docela si i vydělal :) ano vydělal si vypálením hudby, a her, filmů ne v te době žádné dvd nebo blu ray nebyly ale videa :)) a kdo měl rekordér tak byl taky frajer :)) dneska vidím 15 lety kluky teda (děti) s mobily za 10-20 litrů, značkové hadry,,, prostě neřeší peníze tak jak jsme je řešili my v 90 letech, bohužel, kdo ví možná bychom taky kupovali všechno mít kapesné třeba pár tisíc :) ještě nakonec řeknu co sem viděl minuly týden v metru, klučina 12-14 let více mu nemohlo bejt, na uších beatsy ty co stoji 9 tisíc v ruce velký iphone, pohodička ne ? :)) takový kluk když chce novou hru za litr tak ji prostě koupí a neřeší jestli bude dobrá a proč ? protože si koupí her kolik bude chtít a to je dnešní cílovka pc her 12-15 let, a podle toho to taky tak vypadá, nejsou lepší ani horší, mít dneska 15 let možná jsem stejný +- :)))
  • "Myslím, že už se nemusíš dál ztrapňovat, učenče."

    To uz nezachranis *1* *1* *1*
  • 2 Iggy
    díky za uvedení do scénáře celoplošného výpadku elektřiny.....poučné...jaktěživ by mě to nenapadlo ))).... já vůbec nereagoval na tebe, ale na gregora a janina
  • Femto
    jasně, všechno to stojí za starou belu a o tom rozhoduje člověk s avatarem se Ciri. Už se neztrapňuj nebo si změn avatar. Proboha a ne tak pitomou, černobílou postavu.
  • Femto
    vždyť Ciri je naprosto černobílá postava, strašně napsaná, navíc prostoru nejvíce dostává v těch dílech, kde se to strhává do braku. Ve hře herečka navíc Ciri přehrává, takže je to jak z nějaké laciné telenovely. Tfuj.
  • Paulcz
    Mnohem zajímavější by bylo přestat vidět svět černobíle? :)
  • Myslím, že by byla zajímavá studie porovnávající jak v životě dopadli lidi hrající strategie, logický hry jako commandos apod. vs hráči konzolovek :) myslím, že každý zná odpověď i bez studie, teď jen si to přiznat...
  • Paulcz
    Jo, všichni ti 12letý spratci co hráli Dooma měli za sebou ČVUT, IQ 150 a ve volném čase programovali v assembleru :)
  • Myslím, že už se nemusíš dál ztrapňovat, učenče.
  • KrPa
    ty AAA uz vsechny stoji za jedno brdo a vubec to nezobrazuje nejakou kvalitu...
  • Podle mě je problém spíš v tom, že v tý době to nebyl tak tvrdej byznys a vývojářům se zdaleka ne tolik jako dnes kecalo do toho, co mají dělat. Časem se zjistilo, co prodává víc a co míň, marketingoví démoni začali mít větší slovo a začalo se zjednodušovat, aby se dosáhlo maximálních prodejů.

    Kupní síla středoproudu rozhoduje, takže se logicky dělá mnohem víc her, kde jde o emoce a přístupnost, než her, kde musíš v něčem vynikat, aby nebyl herní zážitek frustrující.
  • Sranda je, že dostáváš mínusy i když to co si napsal je prokazatelný fakt, ne nějaký názor.

    A to je nejsmutnější, že ten co si ani neuvědomuje jak je hloupej, nebo neschopnej se cití spokojeně a nechce se zlepšovat.

    Místo, aby si přiznal, že je chyba v něm, že nedokáže hrát PC hru pro chytré lidi, hledá výmluvy, že je chyba ve hře, že ho to nebaví a bla bla bla....
  • JamesFaith
    Nebo prostě lidé, kteří měli přístup k počítači s hrami?
  • vlastik.plaminek
    No co, vezmu páčidlo a jde se vydělávat. *1*
  • KrPa
    kazdy ma jiny vkus a ten tvuj nazor taky neni vzdy ten jediny spravny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit