Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud by nekdo mel kody a nepouzije, tak na tygr69@email.cz budou vyuzity. Dekujeme predem za nas klan...
  • R-BLOG
    .
  • Jack1947
    Už jsem komentoval ve fc tak jen dodám supr, WOT asi nevyužiju ale vsadit si zkusím. *3*
  • R-BLOG
    1.nazdar podcastáci jste pěkný svině,doufám že všichni zhebnete.. MArtin Bach
    2,No já nevim.Předplatný? Ondřej průša
    3.Lukáši,dej jim šanci. Pavel Dobrovsky
    4.To já si griluju v 11 hodin večer kachnu 88....Karel drda
    5.Petrovi novotnému rozhodně nepůjdeme naproti.Lukáš Grygar
    6.Já jsem taková děvečka pro všechno.Jarda mýval
    8.To je prostě urážka inteligence.Dan Vávra
    9.Drda to rozbil.Neznamý posluchač
    10.Tolik textu a tak málo času.Michal křivský
  • A mě se novej level zatím líbí :-), mám ho předplacenej a jsem spokojenej.
    Občas je kvalita některých článků vrtkavá, ale to se stává málokdy *3*
  • Ahoj, kdyby jste se náhodou někdo chtěli zbavit kódu do wot pro stávajíciho hréče jelikož wotko nehrajete tak mi jej můžete poslat na mixyk@seznam.cz ... já už level koupil a kod využil tak abych mohl aspon podarovat mé spolubojovníky, díky :)
  • Zrovna jsem dočetl recenzi na nové 3DS. To má být jako vtip? Kdyby byl takový článek vydán na apríla, patrně bych nenamítal, ale něco tak špatného jsem dlouho nečetl. Strašné. Musím přiznat, že humor Pavlovského mě absolutně míjí a přijde mi trapný, nemohl by Nintendo hry recenzovat raději někdo jiný? Pavlovský píše jak naprostý tutan.
  • Tomu říkám skvěle cílená reklama. Od roku 2000 jsem si Level nekoupil, dnes ho ale koupím, gratuluji:-)

    p.s lepší než neustále vlezlé a otravné reklamy které vám cpou do všeho.
  • World of Tanks - BONUS KÓD (pro existující účty) (LEVEL 250) – kód: TVB7E-BVXA7-DAXNF-DHK8F
    Obsahuje 3 dny premium a 2 garage sloty
    World of Tanks - INVITE KÓD (jen pro nové účty) (LEVEL 250) – kód: BWX4H-7A9TV-8YHK8-K3XR6
    Obsahuje 3 dny premium a tank M3 Light (Tier3 soviet premium tank)
  • Bet At Home

    249H5-DHRGJ-DTYCL-FRXCW-8L76XA

    *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit