Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • - OBCHOD - ( 200,- Kč ) chybí 1 místo v garáži
    Prémiový účet 3 dny: 78,- Kč
    T2 Light Tank + 1 Místo v garáži (M3 Light jsem nenašel): 122,- Kč

    - LEVEL - ( 99,- Kč )
    Prémiový účet 3 dny + Tank M3 Light + 2 místa v garáži + Perfektní čtení: 99,- Kč

    *8* *8* *8* *2*
  • jj to byly časy, pamatuju, když jsem na tohle číslo http://www.oldgames.sk/mag/score-9/ čekal 2 hodiny u trafiky než ho dovezli. Další dvě hodiny jsem ho hltal před trafikou, protože se mi nechtělo domu poslouchat blbý dotazy co škola atd. *5*
    • jj *15* taky ho mám.. (leží v kupě necelý metr ode mne)
  • R-BLOG
    .Budouc/t/nost levelu?

    Na tuto otázku nelze jednoduše odpovědět.Je tu tolik faktorů a proměných.Statistiky lze velice těžko přetavit v konkrétní hodnocení.
    Lukáš Grygar kdysi řekl,že objektivní hodnocení je mýtus,že neexistují kokrétní měřítka,kriteria,podle čeho lze předem jasně objektivně určit co přesně znamemá kvalita nebo zábava.S tímto tvrzením souhlasím pouze častečně.Hry přece jsou něco kokrétního.Nabízí obsah,myšlenku,přístup,který není určitě bez chyb tudíž očekávám konstruktivní/objektivní/ kritiku.
    Bejvávali doby kdy něco jako tolernance jako jako dnes neexistovala.Vypadá to hnusně?bod dolů.Hloupé dialogy?bod dolů.Debilní děj?bod dolů atd.Byli to krásné časy.
    Kapitalismu se nelze vyhnout,jedině přispůsobit.A tak se videoherní průmysl přizpůsobil,ale za jakou cenu.Velký rozpočet si žádá velké zisky.V případě AAA titulů může jít o velice rizikové projekty.Byznys je bysnyz a jako byznys se musíme tak chovat.Herní průmysl se tak rozdělil na 2 kategorie.1.Nedoktnutelní:Blizzard,UBI,Bethesda adt.2.Normalní režim:OStatní.
    Co vlastně chci říct?To videoHerní průmysl zničil tištená media a asimiloval je v /elektronické/ inzertní nástroje pro svoje vlastní potřeby.Smutný paradox.Možná že zrovna čtete level nebo leží na posteli,pro mě je to jen odkaz zašlé slavy svobodných myšlenek bez diktátů třetích stran.Je ůplně jedno jestli ohodnotíme 9 nebo výborná,až dojde na vysoké rozpočty vše začne znova od začatku,jako vždycky.Vážená redakce,nechte ty devítky na chvíli odpočinout.
  • kody uvedene zde pro wot nefunguji
  • Ta titulka se mi líbí ...
  • mate nejaky bonusove kody jestly jo ta pošlete prosim
  • celoush
    Bonusy do freetoplay budiž, ale sázková poukázka na bet-at-home na poslední straně .. to je ... chucpe.
    • Reklama jako reklama. Pokud mas slabou vuli a prohrals vyplatu, tak to je jenom tvoje chyba.
      • celoush
        o mne tady vůbec nejde, víceméně nesázím, ale v časopise o hrách mi reklama na online sázení (legální až od 18 let) vadí. Co bude příště? Slevový kupon do night clubu?
        • To podporuju, sleva do Leonarda by se šikla.
  • Mně zase zadní strana :D
    • Mě ten koš kam jsem tento hypster časák vyhodil. Byl pěkný dřevěný!
      • Veskoslav
        To je nějaká nemoc čím větší píčovina, tím větší hipster?
        • Stačí se mrknout na ty témata. Opakovaně vychvalování pixel hnusu, témata o ženách, o menšínách, o hrách o kterých nikdo neslyšet atd :)
          • Veskoslav
            A proto si to opakovaně kupuješ? To je duševní nemoc....
            • Nekupuji. To bych byl opravdu nemocný. Kupovat tohle.
              Lze to sehnat u dalších lidí, na warezu, časem v knihovně atd.

              *3*
    • Zadní strana je super :-D jinak celkově tento měsíc se povedl, už to mám skoro přečtený :-D
  • "Jubileum s 250. číslem zachraňuje stokrát otřepané téma o historii časopisů, brnkající na osvědčenou nostalgickou notu shodně jako před měsícem."

    Na tom asi neco bude, ja koupil, po 10 letech, vyrocni cislo a ty nostalgicke clanky me fakt dostali *1* , hned bych se vratil o 15 let *13*
    • TheGGG
      retrofile *7* Hry před 15 lety byl jeden kostkový překombinovaný šit vedle druhého.
    • Já bych si výroční číslo bez článku o historii časopisů ani nedokázal představit.
  • Vidim na obalce warships, v nadpisu kody, celej nadsenej oteviram clanek a hledam potvrzeni ze rozdvaj kody bety do warships, a ono nic! ste mi teda pekne zkazili chut.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit