Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *16* *12* *11* *10* *13* *9* *8* *7* *6* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1* *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • mate nejaky bonusove kody jestly jo ta pošlete prosim
  • kody uvedene zde pro wot nefunguji
  • Bet At Home

    249H5-DHRGJ-DTYCL-FRXCW-8L76XA

    *7*
  • já se nemužu ani přihlásit na ten časopis level
  • Ohledně kodů trochu zklámání *9* Na obalu: + 3 dny pr. účtu, + 2 sloty v garaži, + tank M3 Light. Ale to že tank M3 Light je jen pro nové hráče se dočtete až uvnitř *9*
  • A mě se novej level zatím líbí :-), mám ho předplacenej a jsem spokojenej.
    Občas je kvalita některých článků vrtkavá, ale to se stává málokdy *3*
  • World of Tanks - BONUS KÓD (pro existující účty) (LEVEL 250) – kód: TVB7E-BVXA7-DAXNF-DHK8F
    Obsahuje 3 dny premium a 2 garage sloty
    World of Tanks - INVITE KÓD (jen pro nové účty) (LEVEL 250) – kód: BWX4H-7A9TV-8YHK8-K3XR6
    Obsahuje 3 dny premium a tank M3 Light (Tier3 soviet premium tank)
  • R-BLOG
    .Budouc/t/nost levelu?

    Na tuto otázku nelze jednoduše odpovědět.Je tu tolik faktorů a proměných.Statistiky lze velice těžko přetavit v konkrétní hodnocení.
    Lukáš Grygar kdysi řekl,že objektivní hodnocení je mýtus,že neexistují kokrétní měřítka,kriteria,podle čeho lze předem jasně objektivně určit co přesně znamemá kvalita nebo zábava.S tímto tvrzením souhlasím pouze častečně.Hry přece jsou něco kokrétního.Nabízí obsah,myšlenku,přístup,který není určitě bez chyb tudíž očekávám konstruktivní/objektivní/ kritiku.
    Bejvávali doby kdy něco jako tolernance jako jako dnes neexistovala.Vypadá to hnusně?bod dolů.Hloupé dialogy?bod dolů.Debilní děj?bod dolů atd.Byli to krásné časy.
    Kapitalismu se nelze vyhnout,jedině přispůsobit.A tak se videoherní průmysl přizpůsobil,ale za jakou cenu.Velký rozpočet si žádá velké zisky.V případě AAA titulů může jít o velice rizikové projekty.Byznys je bysnyz a jako byznys se musíme tak chovat.Herní průmysl se tak rozdělil na 2 kategorie.1.Nedoktnutelní:Blizzard,UBI,Bethesda adt.2.Normalní režim:OStatní.
    Co vlastně chci říct?To videoHerní průmysl zničil tištená media a asimiloval je v /elektronické/ inzertní nástroje pro svoje vlastní potřeby.Smutný paradox.Možná že zrovna čtete level nebo leží na posteli,pro mě je to jen odkaz zašlé slavy svobodných myšlenek bez diktátů třetích stran.Je ůplně jedno jestli ohodnotíme 9 nebo výborná,až dojde na vysoké rozpočty vše začne znova od začatku,jako vždycky.Vážená redakce,nechte ty devítky na chvíli odpočinout.
  • R-BLOG
    1.nazdar podcastáci jste pěkný svině,doufám že všichni zhebnete.. MArtin Bach
    2,No já nevim.Předplatný? Ondřej průša
    3.Lukáši,dej jim šanci. Pavel Dobrovsky
    4.To já si griluju v 11 hodin večer kachnu 88....Karel drda
    5.Petrovi novotnému rozhodně nepůjdeme naproti.Lukáš Grygar
    6.Já jsem taková děvečka pro všechno.Jarda mýval
    8.To je prostě urážka inteligence.Dan Vávra
    9.Drda to rozbil.Neznamý posluchač
    10.Tolik textu a tak málo času.Michal křivský

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit