Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidim na obalce warships, v nadpisu kody, celej nadsenej oteviram clanek a hledam potvrzeni ze rozdvaj kody bety do warships, a ono nic! ste mi teda pekne zkazili chut.
  • celoush
    Bonusy do freetoplay budiž, ale sázková poukázka na bet-at-home na poslední straně .. to je ... chucpe.
    • Reklama jako reklama. Pokud mas slabou vuli a prohrals vyplatu, tak to je jenom tvoje chyba.
      • celoush
        o mne tady vůbec nejde, víceméně nesázím, ale v časopise o hrách mi reklama na online sázení (legální až od 18 let) vadí. Co bude příště? Slevový kupon do night clubu?
        • To podporuju, sleva do Leonarda by se šikla.
  • Tomu říkám skvěle cílená reklama. Od roku 2000 jsem si Level nekoupil, dnes ho ale koupím, gratuluji:-)

    p.s lepší než neustále vlezlé a otravné reklamy které vám cpou do všeho.
  • Zrovna jsem dočetl recenzi na nové 3DS. To má být jako vtip? Kdyby byl takový článek vydán na apríla, patrně bych nenamítal, ale něco tak špatného jsem dlouho nečetl. Strašné. Musím přiznat, že humor Pavlovského mě absolutně míjí a přijde mi trapný, nemohl by Nintendo hry recenzovat raději někdo jiný? Pavlovský píše jak naprostý tutan.
  • Mně zase zadní strana :D
    • Mě ten koš kam jsem tento hypster časák vyhodil. Byl pěkný dřevěný!
      • Veskoslav
        To je nějaká nemoc čím větší píčovina, tím větší hipster?
        • Stačí se mrknout na ty témata. Opakovaně vychvalování pixel hnusu, témata o ženách, o menšínách, o hrách o kterých nikdo neslyšet atd :)
          • Veskoslav
            A proto si to opakovaně kupuješ? To je duševní nemoc....
            • Nekupuji. To bych byl opravdu nemocný. Kupovat tohle.
              Lze to sehnat u dalších lidí, na warezu, časem v knihovně atd.

              *3*
    • Zadní strana je super :-D jinak celkově tento měsíc se povedl, už to mám skoro přečtený :-D
  • Ta titulka se mi líbí ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit