Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stíny off a stíny on... no... mě to příjde jako celkem markantní rozdíl ;-)
  • urcite by si nektere objeky ve hre zaslouzili vetsi rozliseni textur, nebo vice polygonu, ale graifka v pohybu vypada perfektne. tady jedno delsi video proc diablo 3 vypada, tak jak vypada: http://gdcvault.com/play/1015306/The-Art-of-Diablo
  • Já mám doma dvě mašiny (no asi jako každej...) Quad corový herní PC a "13 MacBook Pro se Sandy Bridge. A musím říci že v betě jsem byl překvapen že i na integrované grafice HD 3000 to vypadalo obstojně, ale současně překvapen že když jsem ji spustil na velkém počítači (sic jen s GTX 275 ale na max detaily IMHO stačí.) tak jsem neviděl téměř žádný rozdíl ! Což je docela překvapující, ale asi se to čekalo. Nicméně atmosféra už v open beta byla docela fajn, těším se až si pořídím ful verzi.
    • Na max detaily na 1080p stačí 5770ka a core 2 duo na 3ghz - 90% času locknuté fps na 60, zvyšných 10% poskakuje od 40-60, predpokladám, že to spôsobuje fyzika alebo tiene. Ani cpu ani grafika nie je vyťažená na 100%, ani keď fps klesne pod 60.
  • sankuri
    Tak Diablo bylo vzdycky spis o tom kdo drive zlikviduje vetsi pocet mysi nez o grafice:-)
  • blbost rozdil je dost velkej a ne jen ve stinech ale ve fyzice obektů částicove efekty pohyb trávy atd
  • BoB.2
    Myslím že jedna z věcí proč Diablo nikde nedostane plný hodnocení v recenzích je pravě zastaralá grafika. *12*
    • GlaDOS
      A není v češtině, že?
      • BoB.2
        Jak to čtu tak mě to ani nemrzí. *6*
    • a proto že to je nudná trapná klikací blbost se směšným univerzem ala blizsr*č pro malý uslintaný děcka co chcou bejt velcí HC hráči -10/10
      • Nezapomněl sis dnes vzít prášky?
        • Ne zato ty sis asi nějaký vzal když se ti líbí ta blbost od totálně předceňovaný firmy blizsr*č
  • hmmm, v nastaveni grafiky neni nic jineho než zapnuti/vypnutí stínů? *15* ale jako chápu, tady jde o hratelnost a né o grafiku.
    • Nastavení je asi 10, polovica má low/med/high možnosť.
  • FeebeEWN
    nevím, já když zapnul density z low na high, tak sem nestačil valit oči. grafika je o moc hezčí. z těch screenů to tak nevypadá no. možná to je mým noťasem s 15,6" displejem
  • Co je to za "novinku"? Vždyť rozdíly mezi minimálníma a maximálníma detailama dávno neexistujou. Existuje jen jedna úroveň detailů, a to konzolová.
    • No tak tu pomôže pozrieť si witcher 2 na xboxe a namaxovaný (bez ubersamplingu) witcher 2 aspoň na nejakej geforce 560ti/radeon 7870 a pochopíš, že je aj iná úroveň detailov ako konzolová. *3*
      • Máš samozřejmě pravdu: jednou za rok se objeví hra, která možnosti PC grafických karet zohleďnuje *5*
  • Zahajuji diskuzi, jejímž obsahem budou dvě témata: 1) majitelé Diabla se nám zde budou vychvalovat, že již hrají 2) nemajitelé Diabla nám sdělí, jak je Diablo špatné.
    • Vakek
      a co majitelé Diabla, kteří nemůžou pořádně hrát protože error, error, error, error,.......a tak dále?... :D opravdu mě blizz nakrknul jak je ta hra nehratelná...pořád samá chyba..a hlavně že singleplayer běží taky přes net, to je největší hovadina!! *9*
      • SnakePlisken
        To bude známá chyba mezi klávesnicí a židlí. :)
    • A co majitele diabla,kteri si mysli,ze hra je spatna? Nechces snad tvrdit,ze se taci nenajdou,ze ne? *1*
      • NE! Pokloň se před Blizzardem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit