Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud se hra někomu nelíbí (jako mně) proč ji prostě neobejde obloukem, proč má potřebu se tady vyblít a naprosto nesmyslnejma argumentama? Nemáte děcka mozek?

    Já se omlouvám, jen mě zajímaly Vaše první dojmy ze hry a to co tu čtu mě zarazilo.
    • zrovna ty máš co říkat pokud si dobře vzpomínam taks taky trolli u těch komixů s Maxem paynem takže: shut up your mouth you hypocrite
    • Proc kdyz se nekomu nelibi cizi nazor, v tomhle pripade "nelibi se mi D3" tak ma potrebu to tady ventilovat? *8*
      • Veskoslav
        Myslíš třeba toto?


        Ta hra je nejen ubohá, nudná a neoriginální ona je i hnusná jak poblitej bezďák no jo blizsrá* se zase předvedl
        • Ne to nemyslim, myslim to jak mate ty a Hmmm touhu "bashovat" kazdyho kdo ma jiny nazor. Ptze mi to prijde stejny ustni prujem, jak lidi typu Cody, ggg atd.

          Ona uz ta logika chtit po "haterovi" aby si to odpustil, ale vesele kazdyho hatera flamovat (byt v pripadech ktery jsi zrovna ted myslel v pravu) mi moc nesedi. *15*
          • Ono to ale není kvůli tomu, že mají jiný názor, ale protože trolují.

            http://cs.wikipedia.org/wiki/Troll_(internet)

            Thx&Bye.
          • Veskoslav
            Pokud sis všiml, tak jsem reagoval přehnaně na Metacritics ( It is so bad FPS game 0/10 např.) a na herní dobu, kdy někdo kritizoval, že to Korejci projeli za necelých 5 hodin. Jinak jsem se v podstatě Diabla nezastával, protože nemůžu říct jaké e, když ho mám "pouze" na poličce a není nainstalované. Osobně to stejně vidím na hodnocení 8/10 u Diabla III více ne. A povětšinou reaguji na Codyho a podobné. Je to spíše moje chyba, to máš pravdu, zbytečně pak zahlcuji diskuzi a zbytečně reaguji na troly.
    • Je spravne kdyz napr. spousta fanousku predchozich dilu vyjadri nespokojenost s tim, kam se tento titul ubira, ne?
      • Veskoslav
        Jako Cody (v životě nehrál) nebo GGG (v životě nehrál)?
      • Spousta = hlasitá menšina.

        Stejně tak je správné, když autor nějaké hry má svůj pohled/názor a s tvým nesouhlasí.
    • Protože když se někomu něco nelíbí tak by to měl zkritizovat aby furt nevycházelo něco co se mu nelíbí... Například kdybych já dělal videa který by se hodně lidem nelíbila a ti by mi to nedali najevo furt bych pokračoval v dělání špatných videí... Ale musím souhlasit že to zkritizování by mělo na něčem stát a né být vycucáno z prd***. ^^
  • Odulin
    Ja nevim, mne se to takhle libi. Neni to to zrovna nejmodernejsi technologie, ale jestli je to dan zato, ze to pujde skoro kazdymu, tak proc ne. Navic grafika mi prijde pekne detailni a s atmosferou urcite zadnej problem nemam, ale zatim jsem teprve na konci 1. aktu.
    • Bodejt by se ti to nelibilo, kdyz si za to vysolil takovy prachy *1*
  • Ringwraith
    Tak je jasný, že Diablo 3 fandům to nevadí, těm nevadí nic.

    Dokonce existuje i na první pohled celkem logická omluva, že Blizzard prostě slabší grafiku zvolil, aby to jelo co nejvíce lidem. (= aby si to co nejvíc lidí mohlo koupit a oni měli prachy)

    No to ale moc neomlouvá, proč nejvyšší nastavení mění jen detaily a stíny. Správně měli prostě udělat hru tak, aby na nízký jela všem a na nejvyšší vypadala skvěle. No, ale Blizzard moc dobře ví, jaké fandy má, a že jim špatná grafika vadit nebude... tak proč by se otravovali, že...
    • A dokonce existují lidi, kteří se tomu diví a i tací, kteří to považují za špatné. Netvrdím, že si to ty.

      Jinak si nemyslím, že by Diablo 3 mělo špatnou grafiku. Vizuální dojem není jen o texturách a polygonech. Tahle hra je ta poslední na světě, jejíž grafika by se měla měřit podle screenshotů. Tahle hra se musí hrát a vidět v pohybu. Co se týče animací, efektů a různých detailů (které jsou pro hratelnost takové hry nejdůležitější), tak ta hra imho nemá ve svém žánru konkurenci.
      • Ringwraith
        Tak já neříkám, že celkový dojem je špatný, při betě to vypadalo docela dobře.

        Jen to mohlo vypadat ještě líp. Přece jen to dělají na PC a už několik let. U konzolových konverzí vždycky lidi nadávají jak jsou hnusný a jak by vypadaly skvěle jako PC-only. A tady je slavné a očekávané PC-only Diablo a...

        Jak jsme psal výše... měli klidně udělat hnusný nastavení pro lidi se slabýma PC, ale s vysokýma si extrémně vyhrát. Je rok 2012 a oni dělají PC-only hru. Podívejte se co dokázal CD Projekt se Zaklínačem 2, kterýho dělali s myšlenkou na konzolovou verzi.

        Ale tohle je prostě Blizzard, že ano?
        • Důvod proč to tak neudělali je naprosto jasný a já to tu už opakoval několikrát, že ani nemám sílu to opakovat dál. :-)
        • Pokud hraješ delší dobu, tak by si mohl vědět, že Blizzard vždy táhnul PC scénu, ale nikdy ne přes grafiku. S tím přišel Crytek aspol. a jak to dopadlo. Navíc při takto extrémně dlouhém vývoji je jasné, že se tam technická zastaralost enginu musela podepsat.
          • Ringwraith
            U konzolových her je jasné, že se technická zastaralost konzolí musela podepsat na PC verzích.

            Ale lidi na to stejně pokaždé a bez výjimky nadávají.

            Já jen rád sleduju ten dvojí standard, podle kterého Blizzardu bezproblémů prochází to, za co jsou jiní ostře kritizováni. *3* Hej, ale je to přece Blizzard. *3*
            • Lofas: Pravda. Na grafiku nadává dost fandů. Sepisovaly se i petice, pokud si někdo nevzpomíná.
            • GlaDOS
              Jde o to, jestli je grafika technicky zastaralejší ale stylová a v pohybu vypadá dobře a nebo je čistě špatná bez jakékoliv atmosféry. Diablo 3 má sice grafiku technicky zastaralou, nicméně vypadá dost pěkně, stejně tak jako Source engine u Portalu 2, který už má taky něco za sebou ale samotná hra v pohybu prostě vypadá skvěle. Takový MW3 má taky technicky zastaralý engine a není v tom ani špetka stylu, prostě je grafika špatná a nedá se obhájit ani atmosférou, ani stylem, prostě ničím.
            • Tohle ale není zas tak úplně pravda, na grafiku lidi nadávali hodně a to snad na každým fóru....nebyl článek o D3, kde by si někdo nezačal stěžovat na to, jak ta hra vypadá.
    • GlaDOS
      Já si tedy všimnul více rozdílů než jen detailů a stínů. Diablo 3 ti asi leží hodně v žaludku. Zajímalo by mě, jestli jsi tu hru taky hrál?
      • Ringwraith
        Ano hrál, open betu za několik charů.

        V žaludku mi leží fanatičtí fanoušci. Jakékoliv hry. A tak nějak jich má Diablo 3 opravdu hodně.
        • GlaDOS
          To mě taky ale tady jsem si všimnul jen fanatiků, co si chtějí do hry jen kopnout. A vytahují tu aspekty, co jim u jiných her evidentně nevadí. I když se tomu ani nedivím. Něco podobného bylo i u Skyrimu.
          • Ringwraith
            Jo, máš pravdu, že tady někdy působí hůže odpůrci Diabla.

            Zkus ale jinde po netu... takový Blizzard fóra... tam jen naznačíš, že něco na hře není skvělé a hned jsi Satan.
            • GlaDOS
              No jo, tomu dost věřím. Tam je to zase naopak.
    • Ja grafiku taky zatracoval, open beta byla diky mlze vyblita, svetla. Proste fuj. Hraju ted ale origo, vsechny 4 akty na normal projity a jedna vec se tomu neda vzit. Sice mi atmosfera neprijde tak temna jak u dvojky ale v urcite umelecke kvalite je to o kus dal nez jakakoliv jina hra. Pirpomina mi to RAGE, to melo taky nic moc grafiku ale v urcitych scenach vypadalo perfektne.
  • Ta hra je nejen ubohá, nudná a neoriginální ona je i hnusná jak poblitej bezďák no jo blizsrá* se zase předvedl
    • Veskoslav
      A opět tu máme GGG, člověka co jediné komenty píše ke hře, která ho dle jeho slov absolutně nezajímá:)
      • Sem znechucenou tou zaslepeností lidí ale i pohlavárů z games kteří zřejmě od blizsrá*e příjmaj úplatky stejně jako je příjamaly od blioware a jejich fuhrera Evil Alien (EA)
        PS smozřejmě tu vystupuju i pod jinými přezdívkami ale to už ti určitě došlo.
        Někdo musí říct jak trapná je ta firma i všechny produkty od ní
        • GlaDOS
          A čeho tím jako chceš dosáhnout? Těm, co se hra líbí nedají na tvoje neustálé stupidní spamování.
          • Muze to pomoci tem, co vahaji. Protoze je cim dal zrejmejsi, ze se jedna o prehypovany titul se spoustou nedostatku.
            • GlaDOS
              GGG: Tohle jsou argumenty pětiletého dítěte. A podle tvého písemného projevu ti stejně odhaduji méně.
            • Epic Fail Bro!
            • Souhlas konečně někdo prozřel ta hra je humus.
              1. trapná klikací nuda
              2. neoriginální prostředí a směšné postavičky přesně jak se dalo od blizsr*če čekat
              3. předceňování hry která NENÍ legenda
              A hlavně jim to ani pořádně nejede blbounům haha a to sem si myslel že po mašš defektu už nic horšího nepříjde ale zapoměl jsem na blizard. A to maj ještě drzost vydávat 2. část SC II hru která si hraje na strategii. Soufám že kolem těch jejich směšnejch univerz vzniknou i nějaký Zkový knížky od rádoby spisovatelů typu knaak co by mohli tak leda psat děj ordinace v růžové šitce.
            • Je čím dál více zřejmé podle čeho? Podle trollů typu GGG a whinerů, že to nejde hrát offline? Cool story bro. Jo, podle nich to má tu spoustu nedostatků. To bych fakt rád viděl ten seznam nedostatků. :-)))
            • ucho
              blbost, ti, co váhají, si vyzkouší "demoverzi".
      • za ten čas co jsi tady jsi mohl klidne dat prvni akt...
        • a nebo tu hru hodit do drtičky odpadu
        • A predat háknuté legendary predmety za 500€. *15*
        • Veskoslav
          Já tu nejsem pořád, už to pochop, že je to rozdíl. A já vím, že bych nezůstal jenom u 1. aktu a rozhdně bych nezůstal u toho, že bych to jel jednou.
    • súúhlas e to keketina
  • uz sa tesim na Path of exile a ked bjude schopny emulator na diablo 3 tak vyskusam aj to
  • ješte 4 hodiny než to ztáhnu, pak me tady už neuvidíte. si je pravda že sem ted prispivají jen lide co to nehrají
  • Haha, uz i CCP si dela p*del z Blizzu: http://i.imgur.com/OK7UQ.jpg *1* *1*
    • Veskoslav
      Tak zrovn oni by měli někdo potichu zpytovat svědomí......
      • Jazz
        jojo, to by měli zbytovat!
    • CCP? To su ti, čo im po jednom patchi nešli servery asi 4 dni a oni potom davali ako odškodnenie skillpointy? *15*
      • Klasika. Vždycky, když si mistr utne, tak z toho mají učňové p*del.
      • Shania
        Ne, to jsou ti co pri jednom updatu smazali boot.ini:)
        • ccp trolling best trolling *15*
  • Nové Diablo vypadá jak šit, to víme všichni, co tam máte dál?
    • Tvoje standardní reakce koukám. Minule jsi pyskoval na co? Na Battlefield 3 tuším. Parchante rozmazlenej! Ohrnovat nos by ti šlo, ty buzno...
      • to neni parchant to je pouhopouhej i d i o t !
  • Legend: Hand of God HD Gameplay
    http://www.youtube.com/watch?v=wNcjKoclDrc
    • vtip ?
  • Grafika je praveze paradni podle me, je videt jak se s každym detailem vyhráli. A myslím že je vyspela i po technicke strance.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit