Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za jak dlouho se mi to asi načte vždy se mi nenačte multiplaerova hra a porat tam je pripojnei ke hre atd co mam delat pro PC
  • prosim vas, muzete mi rict, za jak dlouho se asi tak otevre brana po zavreni(kdyz utikam pred svym vrahem)
    me totiz napadlo, vyuzit toho tak, ze dokud bych byl v zornem poli vraha, utikal bych do brany a dál..... az by se vrah pokusil bránu prelezt, tak bych se ototcil a prosel bych otevrenou branou(tou ktera se predtim zavrela)
    kdyby tohle vyslo, tak by dost meho vraha zmatlo, ne?
    pzn. ja vim, je to tezke na pochopeni a nakreslit vam to nemuzu, ale chci aby si to multiplayerovy hraci precetli (klidne i vickrat) a dali mi vedet, diky za odpovedi a jestli tohle vyjde, tak to klidne pouzivejte, stejnak na to nemam patent
  • ales.smutny
    Jak říkám, s vyššími levely se to rapidně zlepšuje. Samozřejmě i runneři se tam teoreticky po sbírání bodů po stovce dostanou, ale většinu to do té doby přestane bavit. A navíc, se zkušenějšími hráči se často stává, že už mají jeden extra counter-runner profil, kde mají buď pistoli a nebo nože a tyhle "kaziče" pak sundavají rychle a efektivně...což runnerům velmi rychle tenhle styl hry otráví:)
  • Tak jsem teď o víkendu odehrál asi 3 hodinky multiplayeru a musím říct, že je to rozhodně originální počin. Přistihl jsem se, že celou dobu sedím na kraji sedačky, nervy napnuté a jak jsem se blížil k "cíli", srdce mi začalo bušit :) Paráda, suprový zážitek. Jediné, co to kazí, jsou někteří hráči, kteří si zkrátka neuvědomují, že to není singleplayer a lítají po střechách jak praštění... zatím bych tomu dal tak 7-8 / 10 a uvidíme, jestli se to v budoucnu nějak změní.
  • Upřímně, někdo nemá rád nějakou hru? OK, je to jeho názor. Ale nesnáším rejpaly, co vše blbě kritizujou, ale nic takovýho neudělaj. Sám zkouším programování atp. a věř mi, je to mnohem těžší, než si myslíš. Radši už nic psát nebudu, bůhví jak by sis to vyložil.... *5* *1* *2* *3* *4* *7*
  • Jak tak koukam, tak se tu pořádná a normální diskuze na téma AC:B MP nevede...
  • Na 2 stranu ty asi taky nebudeš moc chytrý jedinec, kdybys byl, vůbec by ses takovými to komentáři nezabýval, jsou to ještě malé děti, vyrostou z toho.
  • Nic proti, ale ty musíš mít v hlavě asi nas*áno, ne? AC 1 jsem hrál asi 2 hodiny, jenže pak se mi pokazila grafika, takže nemůžu soudit. Možná to nebylo dokonalý, přeci jen to byl 1. díl a úplnej experiment. Ale psát tady voloviny tipu "Uvažuju že vyhodim do vzduchu Ubisoft", značí, že máš asi IQ pod 41. Sám bys něco takový neudělal a k tomu máš blbý kecy. Palec dolů!!
  • Má to smysl, když nechci nebo nemůžu být pořád on-line a chci si to zahrát. Rád hraji na chalupě a to je mimo civilizaci a prostě net tam není. proto pomůže "crack" A kdo mi co může, hru mám koupenou.
  • hraje WoW a k tomu čumí na Twilight... tak dobře no *12*
  • To co ma za zmysel,ze kupim hru a pockam na crack???
  • AC 1 je jedna z nejužasnějších her a komu se nelíbí, ať si pr_el políbí !!!
  • Máš pravdu no....Věřim ti a fandim ti bratře
  • No AC 1 byl totální propadák..No phuj...Uvažuju že vyhodim do vzduchu UBIsoft!!
    FUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  • To neni až tak veľký problém, urobím to ako z AC2, kúpim hru a počkám na crack, a až potom si to zahrám . *5*
  • gtamaniak
    Únor 2011, ale Ubisoft tam dá tu svou debilní ochranu.
  • Kdy vyjde verze pro PC ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit