Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čus má taky problém když zapnu multák tak mi to píše abstergo 1/6 a furt to načítá co mám dělat ?
    skype patrikus 81
  • Tak s hraním je to jednoduchý, hrajte tak kolem 7-8 hodiny večer, a žádný CD key vám nepomůžu protože každý cd klíč je jedinečný, takže si hru kupte.... Jinak žádná jiná pomoc neni....
  • Já jsem s MP spokojen ale nešel mi na poprvé vůbec spustit..
    Kam ty spějou? *16*
    • a jak si to spustil potom mě to nejde mě to pořád hledá agenty abstergo co mám dělat...??
  • cus lidi sichni ste koko-- :) musi tesi koupit hru jinak to nejde ! a kdiš použijete kod nekoho jineho tak vas to nepusti .)
  • Někteří lidi tady jsou celkem nemožní online klíč je unikátní a nedá se zkopírovat prostě si musíte koupit original hru a je to. *3* *1* *15*
  • Tak jsem teď o víkendu odehrál asi 3 hodinky multiplayeru a musím říct, že je to rozhodně originální počin. Přistihl jsem se, že celou dobu sedím na kraji sedačky, nervy napnuté a jak jsem se blížil k "cíli", srdce mi začalo bušit :) Paráda, suprový zážitek. Jediné, co to kazí, jsou někteří hráči, kteří si zkrátka neuvědomují, že to není singleplayer a lítají po střechách jak praštění... zatím bych tomu dal tak 7-8 / 10 a uvidíme, jestli se to v budoucnu nějak změní.
    • ales.smutny
      Jak říkám, s vyššími levely se to rapidně zlepšuje. Samozřejmě i runneři se tam teoreticky po sbírání bodů po stovce dostanou, ale většinu to do té doby přestane bavit. A navíc, se zkušenějšími hráči se často stává, že už mají jeden extra counter-runner profil, kde mají buď pistoli a nebo nože a tyhle "kaziče" pak sundavají rychle a efektivně...což runnerům velmi rychle tenhle styl hry otráví:)
  • prosím
    *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • ja mam problem s AC brotherhood nemuzu se prihlasit na multyplayer pise mi to jen 1/6 agentu absterga co s tim neda se to nejak urichlit? odpovjet na email vac.kovi@seznam.cz *4*
    • a co ti odepsali mně to taky píše pls co nejrychlejc dík. *13*
  • dobrý den mám takový problém v ACR když spustím uplay napisu jmeno a heslo tak pak mi to hodí chybu: Zřejmě došlo k problému s připojením k internetu. Zkontrolujte nastavení a přejděte do režimu offline nevíte co stím?
  • kde mám ten crack sehnat ????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit