Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak hele vy blbci já chci jen cd-key *16* *16* *16* *8* *16* *16* *16*
  • Já jsem s MP spokojen ale nešel mi na poprvé vůbec spustit..
    Kam ty spějou? *16*
  • JEdnoduše... Zrušte načítání a spuste to znovu... po chvíli se najde volná hra... Měl jsem ze začátku stejný problém..
  • Zdravim. Jemožné že u nás na interneru stojí tato hra 400 +- a na steamu 49,99€ ?
  • PATCH + MULTIPLAYER CRACK:
    http://thepiratebay.se/torrent/6297027/Assassins.Creed.Brotherhood.v1.02.Update-SKIDROW
    SAMOTNA HRA:
    http://torrents.thepiratebay.se/6245875/Assassins_Creed_Brotherhood-SKIDROW.6245875.TPB.torrent
  • Já moc nechápu smysl MP,to mi jako ukazuje nahoře koho mam najít a zabít? v tom chumlu lidí? ten,koho tam vidim tam má zrovna i mě? nebo jak to je? dík za odpoved :D
  • Hey nebudte zmrdi a napište mi na ese@seznam.cz jak hrat ACBH po netu dik
  • Tak s hraním je to jednoduchý, hrajte tak kolem 7-8 hodiny večer, a žádný CD key vám nepomůžu protože každý cd klíč je jedinečný, takže si hru kupte.... Jinak žádná jiná pomoc neni....
  • cus lidi sichni ste koko-- :) musi tesi koupit hru jinak to nejde ! a kdiš použijete kod nekoho jineho tak vas to nepusti .)
  • čau čau. prosím mohl by mi někdo zasla key k ACB na multiplayer na jakubmarisler@seznam.cz MOC Prosím. Díky
  • Zdravim... chtěl bych se zeptat jestli někdo neví jak vyřešit nebo ho taky neměl problém připojit se na MP když dám hrát nyní tak se mi to nepřipojí a když se chci připojit na někoho z přátel tak mi to napíše hra je nedostupná
    jak sem četl už 1 koment na todle téma tu byl ale neni vyřešenej díky dyštak mi napište na

    moloton@seznam.cz
  • Ahoj prosim jakej je kod do multiplayeru? rad bych si to zahral diky. poslete na muj email gottfriedp@seznam.cz dik
  • thepiratebay.org
  • AC-1 až brootherhood jsou nejlepší hry akorát by mohly udělat AC-1 multiplayer .D
  • prosim napiste mi klic na multyplayer assasins creed brotherhood m uj email je kurosakys@seznam.cz
  • mám stejný problém..
  • nevite nekdo jak si muzu zahrat ACB multiplayer pls piste na alarm.com@seznam.cz dík :)
  • Ahoj, nevíte kde si můžu stáhnout crack na Assassins creed brotherhood multiplayer, prosím pomozte *9* *9* *9*
  • Prosim napsal by me prosim nekdo na E-mail jak mam zapnut AS:BR multiplayera ??? a jake heslo tam je nebo co ? :( prosim napiste ;) macin.nej@seznam.cz *3*
  • Mám také takový problém chci hrát,ale pořád jen čekám jestli se někdo připojí a to trva i hodinu a nakonec nic...Ani s přáteli nemužu hrát,protože mi to píše že nemá dostatečnou uroveň a jak mám dosáhnout vyšší urovně když nemůžu hrát???Jsem z toho kokot!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit