Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    V tom pripade Red Dead budes hrat nejmin rok, to je plny vselijakych zahad na mape apod. 

  • hlavne nezapomenout zrusit automaticke prodluzovani sluzby a vymazat kreditku :)

  • To snad ne. Tohle nemá být Skyrim.

  • skaven

    som stara skola. inac, xbox pass mam k novemu ryzenu, ale neviem sa stotoznit s tou myslienkou, ze hram nieco co nie je moje. a "vlastnim" asi 80% hier od Obsidianu.

  • skaven

    viem, ze ho nemaju, a nedostanu ho. a urcite im ani platit nebudem. Naci ideologiu nepodporujem.


  • Corvus

    Věř mi, že já se svým OCD na prohledávání herní mapy do posledního pixelu budu The Outer Worlds hrát tak půl roku :-D (jako všechno).

  • Myslíš, že ho ještě nemají?

  • Johnny

    11 není pár. Vem si dovču a za 11 dní to dohraješ :D

  • Ono to bude dost možná obojí, podle toho co kdo od her očekává.

    Gameplay (souboje, ...) podle mě nic moc nebude. To potvrzují recenze. Ale vypadá to na fajn příběh, fajn dialogy, fajn npc a velkou svobodu v řešení questů. Což z toho pro někoho může udělat jednu z nej her generace, někdo jiný to nemusí ocenit vůbec, protože chce střílet a to ho tam nenadchne.

  • Corvus

    Tvl, tohle musí vyjít pár dní před Red Dead Redemption 2! Ach jo! :-D

  • Propadak to klidne muze bejt. Dobry znamky nejsou zarukou dobrych prodeju

  • Jack1947

    Bububu aby vás ti čánani nešpehovali v posteli 😂

  • radim.zaty
  • jo vypada ze to bude, navic ted je ten gamepass na mesic jen za 25Kc takze to je asi i reseni, protoze Epic nechci

  • otazka je jestli to na gamepassu pro PC bude

  • Spades

    Si zaplať GamePass, nebo to hrej na konzoli.

  • TheGGG

    tak to koukám, neprorokovali všichni, že to bude propadaák?


  • TheSuffering

    Tak že by se zadařilo a já si tímto zkrátil čekání na RDR?

  • Lukyz

    Číňanům taky nic dávat nehodlám, ale 29,- za trial Xbox passu, to asi kousnu resp. už instaluju 

  • skaven

    sakra, a ja musim rok pockat, cinanom neposlem cislo svojej kreditky, nech sa zadrhnu


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit