Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže na Steamu který jsem akceptoval a nainstaloval až deset let poté co jej Valve spustilo se toho ještě rok nedočkám. Epic mi do PC nesmí, ani kdyby mi za to dali 100EUR a deset her dle mého výběru zdarma. Windows store běží jen na Win10, které nebudu instalovat do doby dokud to nebude nezbytně nutné (očekávat cca rok). PS4, kvůli tomu kupovat nebudu. Takže mi ještě zbývají kluci v zátoce, ač jsem tam nenakupoval už více jak deset let. Mám hry od Obsidianu rád, ale v tomto případě mi moc jiných voleb nedávají.

    • Tak si nekup PS4 kvůli téhle hře, ale i kvůli té spoustě další her co tam budeš mít k dispozici a máš pořešeno, ne?

    • michaelfoucault

      Kverulant a zpátečník. 

    • skaven

      ten Win10 nie je az taka hrozna vec, vies si osefovat aj blokaciu posielanych udajov z pc do M$. uplne bezny OS.

      • Ale jo já už na Win10 byl, ale po jedné vypečené předvánoční aktualizaci v roce 2017 mi přestal fungovat pracovní soft a tak jsem musel udělat downgrade na Win7. Přes 300t. za novou licenci se mi momentálně nechce tahat, to už líp vyjde pořídit extra nové PC na hry a internet a to staré nechat jen na offline práci dokud se nepokaká něco dalšího.

        • skaven

          ja som kupil za 7€ licenciu na ebayi.

          • My se evientně bavíme o jiných licencích. Mé PC je primárně CAD stanice, hry na něm hraji o víkendech a po večerech. Tu licenci o kterou mi jde abych mohl fungovat pod Win10 fixovanou na HW klíč pod 14t. USD fakt nekoupíš.

            • No jasně, PC za cca 180t. asi na hry moc lidí nemá, ale člověk co vyrůstal na PMD 85 a IQ150 to přece nenechá jen na práci. :) :) :)

            • skaven

              nj, zase zober, ze si skor vynimka medzi hracmi, ked pouzivas CAD stroj aj na hranie :)


    • tomwolf

      k tomu mam len jedno slovo...DOSPEJ

      • Do stádia ovce jako ty asi bohužel nikdy nedospěju.

    • no nemusis to hrat...to je taky volba :D

      • Ano tohle je od začátku varianta B. :)

  • Lukass

    Znamky to muze dostavat jaky chce,  to neni ukazatel kvality hry,  zvlast v dnesni posahane dobe. 

    • tomwolf

      presne tak...napriklad taky treti zaklinac...priemerna hra ktora dostavala koli hypu a marketingu 9,10

  • Corvus

    Tvl, tohle musí vyjít pár dní před Red Dead Redemption 2! Ach jo! :-D

    • owny

      Ale zatím ne na Steamu, takže tenhle problém mít nebudu.😀

    • Johnny

      11 není pár. Vem si dovču a za 11 dní to dohraješ :D

      • Corvus

        Věř mi, že já se svým OCD na prohledávání herní mapy do posledního pixelu budu The Outer Worlds hrát tak půl roku :-D (jako všechno).

        • jindra.veliky

          V tom pripade Red Dead budes hrat nejmin rok, to je plny vselijakych zahad na mape apod. 

          • Corvus

            To je možné... neznám moc lidí, co by hráli Assassin's Creed: Origins +200 hodin. Stejně tak třeba Watch Dogs či 40 hodin Thiefa nebo 20 hodin Firewatch apod. Jsem hodně pečlivej a chci z každé hry, co si koupím, vidět opravdu všechno. Nemůžu si pomoct. Prostě dnešní styl hurá hraní neumím. Jsem holt stará škola...

            • CRYPT

              Nedalo mi to, ale .... 20 hodin hrat Firewatch? To jsi jel 2 full runy s exploringem? Ja mam 10 hodin a to jsem hned poprve prozkoumaval kompletne vse co slo, protoze ta hra ma takovej neskutecnej feeling, ze bylo nutno si ji uzit co nejvice, nez dorazim do konce. Po nejakych par mesicich jsem ji zacal hrat znovu a prestal jsem a pote jeste jednou a taky jsem prestal. A mam 10 hodin....

        • To snad ne. Tohle nemá být Skyrim.

  • TheGGG

    tak to koukám, neprorokovali všichni, že to bude propadaák?


    • Ono to bude dost možná obojí, podle toho co kdo od her očekává.

      Gameplay (souboje, ...) podle mě nic moc nebude. To potvrzují recenze. Ale vypadá to na fajn příběh, fajn dialogy, fajn npc a velkou svobodu v řešení questů. Což z toho pro někoho může udělat jednu z nej her generace, někdo jiný to nemusí ocenit vůbec, protože chce střílet a to ho tam nenadchne.

    • Propadak to klidne muze bejt. Dobry znamky nejsou zarukou dobrych prodeju

  • TheSuffering

    Tak že by se zadařilo a já si tímto zkrátil čekání na RDR?

  • skaven

    sakra, a ja musim rok pockat, cinanom neposlem cislo svojej kreditky, nech sa zadrhnu


    • Myslíš, že ho ještě nemají?

      • skaven

        viem, ze ho nemaju, a nedostanu ho. a urcite im ani platit nebudem. Naci ideologiu nepodporujem.


    • Jack1947

      Bububu aby vás ti čánani nešpehovali v posteli 😂

    • Spades

      Si zaplať GamePass, nebo to hrej na konzoli.

      • skaven

        som stara skola. inac, xbox pass mam k novemu ryzenu, ale neviem sa stotoznit s tou myslienkou, ze hram nieco co nie je moje. a "vlastnim" asi 80% hier od Obsidianu.

        • Spades

          Jako já to beru jak kabelovku, nebo netflix. Taky ty filmy nevlastním, ale na to abych si to zahrál to stačí.

          To samé je s hrama na konzoli, kde si je můžeš prostě půjčit od kámoše, nebo z půjčovny.

          • skaven

            aj filmy/serialy mam radsej na disku u seba, teda tie, ktore mam rad :)

      • otazka je jestli to na gamepassu pro PC bude

    • Lukyz

      Číňanům taky nic dávat nehodlám, ale 29,- za trial Xbox passu, to asi kousnu resp. už instaluju 

      • hlavne nezapomenout zrusit automaticke prodluzovani sluzby a vymazat kreditku :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit