Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak si nekup PS4 kvůli téhle hře, ale i kvůli té spoustě další her co tam budeš mít k dispozici a máš pořešeno, ne?

  • michaelfoucault

    Kverulant a zpátečník. 

  • No jasně, PC za cca 180t. asi na hry moc lidí nemá, ale člověk co vyrůstal na PMD 85 a IQ150 to přece nenechá jen na práci. :) :) :)

  • skaven

    nj, zase zober, ze si skor vynimka medzi hracmi, ked pouzivas CAD stroj aj na hranie :)


  • Ano tohle je od začátku varianta B. :)

  • My se evientně bavíme o jiných licencích. Mé PC je primárně CAD stanice, hry na něm hraji o víkendech a po večerech. Tu licenci o kterou mi jde abych mohl fungovat pod Win10 fixovanou na HW klíč pod 14t. USD fakt nekoupíš.

  • skaven

    ja som kupil za 7€ licenciu na ebayi.

  • Ale jo já už na Win10 byl, ale po jedné vypečené předvánoční aktualizaci v roce 2017 mi přestal fungovat pracovní soft a tak jsem musel udělat downgrade na Win7. Přes 300t. za novou licenci se mi momentálně nechce tahat, to už líp vyjde pořídit extra nové PC na hry a internet a to staré nechat jen na offline práci dokud se nepokaká něco dalšího.

  • Do stádia ovce jako ty asi bohužel nikdy nedospěju.

  • skaven

    ten Win10 nie je az taka hrozna vec, vies si osefovat aj blokaciu posielanych udajov z pc do M$. uplne bezny OS.

  • tomwolf

    presne tak...napriklad taky treti zaklinac...priemerna hra ktora dostavala koli hypu a marketingu 9,10

  • tomwolf

    k tomu mam len jedno slovo...DOSPEJ

  • no nemusis to hrat...to je taky volba :D

  • Takže na Steamu který jsem akceptoval a nainstaloval až deset let poté co jej Valve spustilo se toho ještě rok nedočkám. Epic mi do PC nesmí, ani kdyby mi za to dali 100EUR a deset her dle mého výběru zdarma. Windows store běží jen na Win10, které nebudu instalovat do doby dokud to nebude nezbytně nutné (očekávat cca rok). PS4, kvůli tomu kupovat nebudu. Takže mi ještě zbývají kluci v zátoce, ač jsem tam nenakupoval už více jak deset let. Mám hry od Obsidianu rád, ale v tomto případě mi moc jiných voleb nedávají.

  • owny

    Ale zatím ne na Steamu, takže tenhle problém mít nebudu.😀

  • CRYPT

    Nedalo mi to, ale .... 20 hodin hrat Firewatch? To jsi jel 2 full runy s exploringem? Ja mam 10 hodin a to jsem hned poprve prozkoumaval kompletne vse co slo, protoze ta hra ma takovej neskutecnej feeling, ze bylo nutno si ji uzit co nejvice, nez dorazim do konce. Po nejakych par mesicich jsem ji zacal hrat znovu a prestal jsem a pote jeste jednou a taky jsem prestal. A mam 10 hodin....

  • skaven

    aj filmy/serialy mam radsej na disku u seba, teda tie, ktore mam rad :)

  • Spades

    Jako já to beru jak kabelovku, nebo netflix. Taky ty filmy nevlastním, ale na to abych si to zahrál to stačí.

    To samé je s hrama na konzoli, kde si je můžeš prostě půjčit od kámoše, nebo z půjčovny.

  • Corvus

    To je možné... neznám moc lidí, co by hráli Assassin's Creed: Origins +200 hodin. Stejně tak třeba Watch Dogs či 40 hodin Thiefa nebo 20 hodin Firewatch apod. Jsem hodně pečlivej a chci z každé hry, co si koupím, vidět opravdu všechno. Nemůžu si pomoct. Prostě dnešní styl hurá hraní neumím. Jsem holt stará škola...

  • Lukass

    Znamky to muze dostavat jaky chce,  to neni ukazatel kvality hry,  zvlast v dnesni posahane dobe. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit