Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sem zvedav, kolk dmntu kteri tu minule breceli, jak to stoji za kulovy a co vsechno nefunguje, uz ted stojej frontu ...
  • Asi 80% dnešných hier má minimálne požiadavky intel core i7. A tuto vidím i3 ?? i3 ?? To si robíte kozy. 6gb RAM je síce veľa a 55gb na HDD tiež ale tie procesorové a grafické požiadavky sú fakt skvelé. Musím pochváliť !
    • 0% dnesnich her vyzaduje i7. Vyhodou i7 je hyperthreading coz pomaha pri rendrovani ve vybranych profi aplikacich ktere to podporujou. K dnesnimu datu to na hry nema absolutne zadny vliv. i7 je procesor urceny k produktivni conosti, na hry je i5.
      • hra + stream -> jednoznacne i7. 4 jadra hra, 4 jadra stream app.
  • Na to můžu napsat zcela jistě že nerozchodí... *2* stejně jako minule selhává to na nedostatku directx11 nevadí konzole to jistí. *4*
    • Nechápu, jak někdo může hrát fps s gamepadem. Prostě tomu nerozumim a nikdy to nepochopim.
      • Vidíš já zas nechápu plno jinejch věcí, nikdy nepochopim (ehm ehm pc faggots).
  • Hodně si tu všude možně lidi stěžují na to, že se vývojáři zaměřují více na konzolový trh. Je ale jasné, proč je pro vývojáře lukrativnější konzolový trh. Protože konzolový hráč mám konzoli na hraní. Hry si kupuje, nemá jinou možnost a je za to zčásti určitou formou i rád. Jako když si posluchač nějaké skupiny koupí jejich album, i když si ho může stáhnout. Protože je chce podpořit.
    Proč pro vývojáře není tolik lukrativní zaměřit se třeba pouze na PC? Protože nezanedbatelná procentuální část hráčů i hru stáhne. A to se zamozřejmě podpisuje na ziscích.

    Názory, že konzole brzdí grafický vývoj her, apod. jsou taky zcestné. Už při dnešních nárocích nejnovějších her se najde velké procento lidí, kteří hru nerozjedou. Vývoj nových technologií požaduje investice. A jestliže by se i vytvořila nová, pokročilejší technologie, kterou rozjedou jen vlastníci silnějších PC, bude to tak 10-15% uživatelů. Zbytek tak výkonné PC nemá a tudíž novou technologii nevyužije. Z toho vyplývá, že vývojář prodělá a končí. Proto je to nevýhodné.

    Dlouho jsem hrál také jen na PC. Ale s příchodem nové generace konzolí jsem měl jasno a koupil si PS 4. Ano, mohl bych si koupit za o něco málo peněz silnější PC, ale koupil jsem si PS 4. A nelituji toho...
  • lol zase 6gb ram když stači 4gb

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit