Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevěřím, že to nejsou znovu a opět uměle našponované požadavky 'jen aby to vypadalo aspoň na papíře'. Čekám, kdy EA udělá Piškvorky 2014 edition s požadavky zahrnujícími i7 a 16 GB RAM.
  • hm tak to nechapu.. 4roky starej komp a porad v cajku.. jen grafika uz se nevejde do kolonky doporucovane... zajimave.. na cem proboha hrajete, vy co tu brecite?
  • Max: Tak ty si to zabil :D seedovat, to piš raději na jiných stránkách! To se tady neříká :D :D :D
  • TheGGG
    Uff, PS4 verze skoro jistá. Nějak mi to PC začíná zaostávat. SoM rozjedu ještě dobře, ale jestli jsou pravda ty nároky na novýho assassina, tak fakt brečím.
    • dobře ti tak, normalni lidi tydle sragory nehrajou
  • hlavne nezapomente seedovat at to jede rychle, 55 giga neni zrovna malo
    • 5 hodin kampane...to je 10GB dat na jednu hodinu,a celkove to budu stahovat dyl,nez tech 5 hodin...to je proste novej druh protipiratsky ochrany - vydame hru tak debilni,ze nestoji ani za stazeni *1*
      • Za stažení už to ale nestojí asi tak od 3. dílu.
        • Mart9
          4. a 5. díl byl famózní, ty další jsem ještě nehrál.
          • Magister_Peditum
            Počkej, 4. díl je Modern Warfare 1 a 5. díl je World at War. Všeho všudy má dnes CoD už 10 dílů a 11. je na cestě (když počítám i konzolové CoD 3).
  • Na to můžu napsat zcela jistě že nerozchodí... *2* stejně jako minule selhává to na nedostatku directx11 nevadí konzole to jistí. *4*
    • Nechápu, jak někdo může hrát fps s gamepadem. Prostě tomu nerozumim a nikdy to nepochopim.
      • Vidíš já zas nechápu plno jinejch věcí, nikdy nepochopim (ehm ehm pc faggots).
  • graf. karta prej 4 GB :))))))) na takovou extra sračku !!!!
    • ale prosimte. Bez si psat dvojtecky a zavorky na facebook a neblej to tady
      • Dvojtečky se závorkama aneb jak ty řikáš smajlíkům existovaly dávno před příchodem internety ty jeden facebukkáku ;)
  • Vegen
    Pamatujete požadavky na minulé COD? :D Tam jsem taky četl přemrštěné požadavky :D a ono to pak papalo necelý 2GB ramek :D
  • snáď ma moje sklenené oči klamú. COD a hentaké nároky, tak to mi ho vyndej....
  • Asi 80% dnešných hier má minimálne požiadavky intel core i7. A tuto vidím i3 ?? i3 ?? To si robíte kozy. 6gb RAM je síce veľa a 55gb na HDD tiež ale tie procesorové a grafické požiadavky sú fakt skvelé. Musím pochváliť !
    • 0% dnesnich her vyzaduje i7. Vyhodou i7 je hyperthreading coz pomaha pri rendrovani ve vybranych profi aplikacich ktere to podporujou. K dnesnimu datu to na hry nema absolutne zadny vliv. i7 je procesor urceny k produktivni conosti, na hry je i5.
      • hra + stream -> jednoznacne i7. 4 jadra hra, 4 jadra stream app.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit