Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Butters
    Q3A, Q3TA, Fallout 1,2,New Vegas a bavil mě tactics, Command and Conquer serie, 

    NHL, Gran Turismo, Baldurs Gate serie, Mass Effect,

     Need for Speed (nejvíc vzpomínám na Porsche, ale nejvíc času asi NFSU2), AoE, Tetris

  • FOR THE HORDE!!

    Co si pamatuju, měl jsem v The Burning Crusade něco kolem 360 dní čistého herního času. Jooo to byly časy. :) :D

    A pak různé díly Total War, nejvíce asi u Medieval II, Rome II a Warhammer.

  • Lima

    Deus Ex: Human Revolution - 5x komplet prochozená hra, splněny všechny achievementy, včetně datadisku, cca 250 hod. celkem


    Zaklínač 3 - 298 hod. za jeden jediný průchod, achievementy na 100%, včetně datáčů, vychutnával jsem si to


    Borderlands 2 - cca 300 hod., několikerý průchod celou hrou


    Football Manager 2015 - asi 1300 hod., sociální život v pr*eli, ta hra, to je social life destroyer


  • radim.zaty

    Pokud v takovém seznamu není Championship Manager (posléze Football Manager), tak je načase dát téhle redakci sbohem ;)

    • SalemCZ

      Myslím si že Vašek to má hned na druhým místě a Petr už v redakci není.

    • To je nějaká deskovka?

    • Jack1947

      Zavři dveře, at není průvan a už se nevracej díky 🙂

  • Crusader Kings 2. Raději ani nebudu to čtyřciferné číslo psát.

  • MishKonn

    Lineage 2. Tisíce hodin. 

    Jedi Outcast + Jedi Academy. Tisíce hodin. 

    Warframe. Kolem 500. 

    For Honor. Kolem 400. 

  • Koukám co člověk to jiný vkus. Za sebe přidám zatím nezmiňované Factorio (přes 900 hodin) Stelaris (přes 600) a Supreme Comander 1 který mi nahradil StarCrafty a podobné RTS, miluji když je na mapě víc jak 1000 jednotek :-)

    • madPav3L

      Já jsem Factorio zmiňoval ;)

  • DFCZ

    Guild Wars 1 - nějakých 6000 hodin.

  • Horst_Fuchs

    Nejvíc mi jednoznačně sežral Left 4 Dead 2 , dobře že z komunity zbyla jen žumpa, jinak bych hrál dodnes: kolem 5000 hodin.  Jinak pár set hodin padlo třeba v:


    Mastersystem verze Sonic the Hedgehog (aby taky ne, moje první hra na mojí první konzoli, navíc hra se dala normálně projít cirka za 50 minut takže po pár letech jsem v tom znal nazpaměť každou plošinku.)

    Doom II určitě přes 1000 hodin

    Duke Nukem 3D, stovky možná tisíce hodin

    Planescape Torment, šíleně dlouhá hra pokud to hrajeete na ukecávání.

    X-COMTerror from the deep

    Fallout 1,2

  • eStar

    EVE online cca 7000 hodin.

    CoD 1 cca 1500 hodin.

    Warframe 631 hodin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit