Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozeram, ze nikto sem nedal klasiku - Counter Strike.

    Na CS:GO mam podla steamu 3400+ hodin, na 1.6 vyse 5000. To je teda snad za 15 rokov ci kolko.

  • je toho hrozně moc.

    -486-wolfenstein3D; prince of persia1,2

    -psx-syphon filter1,2,3; tenchu1; medal of honor1,2; resident evil1,2,3

    -ps2-mgs2,3; dynasty warriors4,5; sw:battlefront1

    -pc-warcraft3; mass effect1,2,3 ; skyrim; hoi4

    -browser hry-dark orbit; wot; warthunder

    každá z nich mim. 100 hodin

  • jerryklicha

    Tak za me ?

    Final Fantasy VII - uplne nejlepsi z dilu teto serie...  tesim se na Remake :)

    World of Warcraft - radeji to nechci pocitat kolik hodin tam mam :D

    Fifa - nevim u ktere serie jsem zacinal. ale od FIFA 11 pravidelne kazdy rok kupuji a hraju nekolik desitek hodin neli vice

    PUBG - 1450 hodin taky neco znaci :D :D :D

    Serie her ANNO - 1404, 2070 a nove 1800.. tam by se taky par stovek hodin naslo :D


    tyjo..rikam si..co bych za ten nahrany cas mohl delat...ale co uz hry me proste bavi !!! :)

  • lito

    SWAT4, COD4, WOWKO, 

  • Tushan

    Heroes of might and magic 3. Dvacet let a pořád perfektní

  • walltar

    Tak to asi pro mě bude Rimworld... Kolem 300-400h to bude.

    Ještě by to mohla být Eve online, ale tu už bych dneska nezapnul... Tam mě stihnulo totální vyhoření.

  • madPav3L

    Těžko říct, kolik jsem strávil času u starých her jako HOMAM nebo TTD/OTTD, teď ale podle Steamu Grim Dawn (515h) a Factorio (439h + cca 150h před Steam verzí).

  • Marines
    Za mne Europa Universalis, začínal jsem od dvojky se svojí velice chabou angličtinou, českou trojkou, až po dnešní čtyřku i s DLCčky. Anglinu jsem sice moc nezlepšil, ale hra se díky Paradoxu stále vylepšuje a vyvíjí, určitě nejsem jediný, co v EU ponořil více jak tisícovku odehraných hodin ze života.... 
  • Achillescze

    K dnesnimu dní mám v Black Desert online 5241 hodinu, zbývá mi už jen získat poslední 2 achievementy za 7k a 10k hodin, tipuji tak 8 měsíců a ten za 10k budu mit hotov

    • tomwolf

      kde su casy ked sa hry hrali a nehonili ačivmenty...

  • Za mě WoW (asi 9 let života, z toho většinu času se mnou hrála i přítelkyně a dodnes na to rádi vzpomínáme a od těch dob jsme nenašli jinou hru co by nám dovolila spolu hrát takhle "vážně" a hlavně dlouho. A hned potom Gothic 2 protože jsem to přehràl asi desetkrát + různý mody. Ta hra je můj papa, El Hra, El Jefe Grande a vůbec.. 😁 je to už dlouho, ale od těchto dvou věcí mě už nic tak nebavilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit