Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jednoznačně wow myslím, že neexistuje jiná hra ve které by 10tky milionů hráčů ztratilo víc času

  • Gulivera84

    Jsem rad ze Jirka zminil perzistentni svety NWN ,stravil sem nadherny cas na Kandelabrii a vselijakych svetech, vzdy me udivovalo jak dokazi tu hru prekopat, sam sem se pak podilel na prekladu PRC, krasny casy...a komunitni srazy, krasny vzpominky....dik Jirko za pripomenuti

  • Derp_1337

    Vašek mě dostal tím jeho videem. Jak začal zpívat, tak jsem vyprsknul smíchy 😂

    https://youtu.be/M3nQhW8GMno?t=345

    A ke mým žroutům času: CS1,6 , CS:GO, Dota (u každé přes tisícovky hodin)

  • Za mě to je Awesomenauts. Mnoho let mě držela, občas ji ještě zapnu. Hlavní problém je klesající počet hráčů. Taková spirála smrti, kdy nízký počet hráčů zapříčiňuje delší čekací časy a hůře vybalancovaný matchmaking. Delší čekací časy a hůře vybalancovaný matchmaking odrazuje hráče. A pořád dokola.

  • Johnny

    Tak jednoznačně Ultima Online. To už nikdy žádná onlajnovka nepřekoná. Pak to bude asi Elite Dangerous, World of Tanks, Morrowind, Oblivion, Skyrim....

  • Kallessin183

    Nejvíc času jsem nechal asi v Mount and blade Warband.... o to víc se bojím příchodu Bannerlodu :D

    • JezboX

      Tak to máme úplně stejně 😀

  • Mart9

    Tak z posledních let to u mě určitě bude NHL 16, kde podle statistik, které dá občas Sony k dispozici, budu mít pravděpodobně kolem 2000 hodin.


    Ale nevím, jestli mi náhodou historicky nezbrala více Mafia 1. Kromě opakovaného dohrání jsem si tehdy jako student na základce se spoustou času užíval režim Jízda s různými modifikacemi aut. Těžko ale říct, kolik jsem v ní nahrál, ale určitě hodně.

  • Thorar

    Když nebudu počítat onlajnovky Tak určitě Fallout 1, Albion a Realms of Arkania 3.

    • Albion 😀 - to byly časy..
  • MrDonut

    Asi tu budu za duchodce, ale nejvic casu jsem proparil jako decko, kdyz bylo jeste dost casu. To byly jeste pecky jako prehistorik, auta, tusim nejake lotusy, golden axe a staricke sim city ci transport tycon. Pak jeste Half life s diablem 2. Od te doby uz to bylo slabsi a slabsi

    to byvaly hry jeste vyzva :)

    • Mart9

      To asi všichni. Pokud bys měl v dospělosti více času na hraní než v dětství, něco by bylo špatně, bohužel.

      • Pan_Klobouk

        Pokud bys měl v dospělosti více času na hraní než v dětství... muze to taky znamenat, ze ses stal hernim redaktorem. ;)

      • red.eagle.792197
        Najvacsou ,,chorobou,, a fenomenom 21 storocia u ludi je osamelost. Čiže v dnešnej dobe je to uz bežne že v dospelosti ma mnoho ludi na hranie hier viac času ako v detstve.
      • MrDonut

        vsak jasne, prave proto me udivuje ze tu vetsina lidi pise o relativne novych hrach a tyhle stare pecky nikdo nezminil. Ale aspon jsem si pekne zavzpominal na stare casy, kdy jsem lovil s plastovou pistolkou pripojenou na konzoli z vietnamske trznice kachny v Duck Hunteru, joo to byly panecku casy...

        • Na duck huntera mam taky hezky vzpominky, treba kdyz jsme k tomu pustili souseda myslivce a ten se vztekal, ze nemuze nic trefit (nemel sanci - hlaven mel ucpanou papirem :)

        • uaxpk

          Přesně. U nás scházela i celá rodina a do noci se pařil Mario. Když ho táta tenkrát dohrál, tak se slavilo, jako když vyhrajme v hokeji😉.

          • raisen
            🙂
  • maros.goc

    Fenomenalny Zaklinac 3 -250 hodín

    Final Fantasy 7,8,12 - všetky vyše 120 hodín

    • lito

      250 hodin v Zaklínači - to je na sebevrazdu

      • Derp_1337

        Proč? Když se začínáš nudit, tak stačí stáhnout nějaké mody a sranda opět začne 😎

         
        Třeba MODy do Skyrim prodloužili hratelnost o další stovky hodin 😍

        • lito

          já se tam nudil za 50 hodin a to jsem posbírat skoro všechno. Skyrim je někde jinde, to je sandbox, kde máš náhodne situace, je tam daleko více obsahu. Zaklínač je taková adventura v obřím světě, kde ten svět je k ničemu a nic se tam neděje. 

          • Derp_1337

            "za 50 hodin jsem se tam nudil a to jsem posbíral skoro všechno"

            Kecy! Za 50 hodin v průměru dohraješ tak akurát hlavní příběhovou linku Zaklínače 3 (nejrychlejší dohrání za 32hod!!).

            Hlavní příběhová linka a (zajímavé) vedlejší úkoly zaberou v průměru 100 hodin. A hráči, co chtěli posbírat všechno tomu dali v průměru 180hodin.


            PS: narozdíl od tebe jsem si ty časy nevycucal z prstu, ale jsou to skutečné statistiky hráčů zprostředkované serverem How Long To Beat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit