Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Zavři dveře, at není průvan a už se nevracej díky 🙂

  • kkING

    Tak ve WoWku jsem mel /played na acountu 800 dni cisteho casu ve hre 😇 Predpokladam, ze nic jine uz to asi neprekona

  • Jack1947

    Tohle je pro mě těžké, je to tak hra od hry ale dohromady by všechny ty hry dali plácnu třeba kolem těch 5k hodin... některé i čtvrtinu času.

    Nejvíce vám naskákají takhle F2p hry kde se opakuje dokola to samé.

    Prostě záleží na hře.

  • homeles8

    Diablo 2 / Gta: San Andreas.  Přesně těžko říct takhle z hlavy. Ale v odehraných hodinách vedou u mě tyhle 2hry o 46799766 hodin od zbytku her.

  • Mart9

    Tak z posledních let to u mě určitě bude NHL 16, kde podle statistik, které dá občas Sony k dispozici, budu mít pravděpodobně kolem 2000 hodin.


    Ale nevím, jestli mi náhodou historicky nezbrala více Mafia 1. Kromě opakovaného dohrání jsem si tehdy jako student na základce se spoustou času užíval režim Jízda s různými modifikacemi aut. Těžko ale říct, kolik jsem v ní nahrál, ale určitě hodně.

  • MishKonn

    Lineage 2. Tisíce hodin. 

    Jedi Outcast + Jedi Academy. Tisíce hodin. 

    Warframe. Kolem 500. 

    For Honor. Kolem 400. 

  • Crusader Kings 2. Raději ani nebudu to čtyřciferné číslo psát.

  • radim.zaty

    Pokud v takovém seznamu není Championship Manager (posléze Football Manager), tak je načase dát téhle redakci sbohem ;)

  • Za mě WoW (asi 9 let života, z toho většinu času se mnou hrála i přítelkyně a dodnes na to rádi vzpomínáme a od těch dob jsme nenašli jinou hru co by nám dovolila spolu hrát takhle "vážně" a hlavně dlouho. A hned potom Gothic 2 protože jsem to přehràl asi desetkrát + různý mody. Ta hra je můj papa, El Hra, El Jefe Grande a vůbec.. 😁 je to už dlouho, ale od těchto dvou věcí mě už nic tak nebavilo.

  • Marines
    Za mne Europa Universalis, začínal jsem od dvojky se svojí velice chabou angličtinou, českou trojkou, až po dnešní čtyřku i s DLCčky. Anglinu jsem sice moc nezlepšil, ale hra se díky Paradoxu stále vylepšuje a vyvíjí, určitě nejsem jediný, co v EU ponořil více jak tisícovku odehraných hodin ze života.... 
  • Kallessin183

    Nejvíc času jsem nechal asi v Mount and blade Warband.... o to víc se bojím příchodu Bannerlodu :D

  • madPav3L

    Těžko říct, kolik jsem strávil času u starých her jako HOMAM nebo TTD/OTTD, teď ale podle Steamu Grim Dawn (515h) a Factorio (439h + cca 150h před Steam verzí).

  • walltar

    Tak to asi pro mě bude Rimworld... Kolem 300-400h to bude.

    Ještě by to mohla být Eve online, ale tu už bych dneska nezapnul... Tam mě stihnulo totální vyhoření.

  • Tushan

    Heroes of might and magic 3. Dvacet let a pořád perfektní

  • Za mě to je Awesomenauts. Mnoho let mě držela, občas ji ještě zapnu. Hlavní problém je klesající počet hráčů. Taková spirála smrti, kdy nízký počet hráčů zapříčiňuje delší čekací časy a hůře vybalancovaný matchmaking. Delší čekací časy a hůře vybalancovaný matchmaking odrazuje hráče. A pořád dokola.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit