Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kkING

    Tak ona tam je spousta afkovani, protoze jsem mohl mit wowko pustene i pri praci a tak nebyl problem byt 10 hodin ve hre, ale ve skutecnosti hrat treba jen 30 minut ....

  • raisen
    🙂
  • 1. WarThunder

    2. Jagged Aliance 1+2

    3. Fallout New Wegas

    4. Aktuálně Skyrim, uvidíme kam to dotáhne :)

  • michaelfoucault

    No, těžko říct, paměť je dost nespolehlivý zdroj, ale řekl bych že to bude Counter Strike 1.4/1.5/1.6, Quake 3 Arena a Ultima Online.

  • Derp_1337

    Tobě matematika moc nešla, co? Jsou to 2 roky a něco navíc (cca 2 měsíce).

    Za těch 16 let životnosti WoW se to dá nasbírat, stačilo mu hrát průměrně 3 hodiny denně.

  • Derp_1337

    Proč? Když se začínáš nudit, tak stačí stáhnout nějaké mody a sranda opět začne 😎

     
    Třeba MODy do Skyrim prodloužili hratelnost o další stovky hodin 😍

  • Derp_1337

    Vašek mě dostal tím jeho videem. Jak začal zpívat, tak jsem vyprsknul smíchy 😂

    https://youtu.be/M3nQhW8GMno?t=345

    A ke mým žroutům času: CS1,6 , CS:GO, Dota (u každé přes tisícovky hodin)

  • Pan_Klobouk

    Pokud bys měl v dospělosti více času na hraní než v dětství... muze to taky znamenat, ze ses stal hernim redaktorem. ;)

  • Lima

    Deus Ex: Human Revolution - 5x komplet prochozená hra, splněny všechny achievementy, včetně datadisku, cca 250 hod. celkem


    Zaklínač 3 - 298 hod. za jeden jediný průchod, achievementy na 100%, včetně datáčů, vychutnával jsem si to


    Borderlands 2 - cca 300 hod., několikerý průchod celou hrou


    Football Manager 2015 - asi 1300 hod., sociální život v pr*eli, ta hra, to je social life destroyer


  • PanS

    Saints Row jako série nebo jeden konkrétní díl?

  • dworkin

    V CS jsem nechal určitě 1000+ hodin, ale to jsme chodili hrát do herny, takže přesné statistiky nemám. Takhle zpětně, když si uvědomím, kolik jsem tam nechal peněz, a přitom jak se k nám chovali jako k prosebnikum, bych si určitě s některými provozovateli rád promluvil, ale tehdy jsme byli stastny jak blechy, že můžem spolu hrát.

  • Meow

    Lineage 2 - několik tisíc hodin

    Dota 2 - 3000 hodin

    Skyrim - 1000 hodin


    Ani na jedno nejsem hrdý, ale nyní hrávám tak 3 hodiny týdně. 

  • Albion 😀 - to byly časy..
  • Pozeram, ze nikto sem nedal klasiku - Counter Strike.

    Na CS:GO mam podla steamu 3400+ hodin, na 1.6 vyse 5000. To je teda snad za 15 rokov ci kolko.

  • lito

    250 hodin v Zaklínači - to je na sebevrazdu

  • TheSuffering

    LotRO - několik měsíců čistého času

    Diablo 3 - 3000+ h

    Borderlands 2 - 1000+ h

    Destiny 2 / Skyrim / Sniper Elite 4 / Saints Row - stovky hodin


    A pak hodně v prvním Diablu, první Sacred, Dungeon Siege. A ze starých her určitě nejvíce času v Realms of Arkania 3 - Shadows over Riva a Lands of Lore (to ještě se slovníkem v ruce a čtverečkovaným papírem na stole), první dva díly NFS a hromada dalších.

  • medvidek88

    Arcanum: Of Steamworks & Magick Obscura

    cca 300 hodin

  • maros.goc

    Fenomenalny Zaklinac 3 -250 hodín

    Final Fantasy 7,8,12 - všetky vyše 120 hodín

  • eStar

    EVE online cca 7000 hodin.

    CoD 1 cca 1500 hodin.

    Warframe 631 hodin.

  • Thorar

    Když nebudu počítat onlajnovky Tak určitě Fallout 1, Albion a Realms of Arkania 3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit