Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a nestaci, ze se meni ikonky? probehnuty dungeon ma ikonu cernou, ostatni, jiz objevene ikony jsou bile. navic pokud das kurzor nad objeveny dungeon, tak ti napise, jestli jsi ho cely vycistil.

    jinak souhlasim, mapa je delana hlavne na efekt, neni moc prehledna, chtelo by to lepsi zoom a podobne...
  • Doufám,že co nejdříve bude nějaká úprava mapy.Nevím jak pro vás pro mně je pěkná,ale nepraktická.Nevím co jsem již prošel textura je pořád stejná.To by zas tak nevadilo kdyby šly zapisovat poznámky do mapy.Takto abych si člověk pamatoval co kde viděl co si odložil na pozdější zkoumání :(
    Nevím někdo jestli vás hlavní děj provede všemi městy?
  • Skyrim je super, důstojnej nástupce Morrowindu. Oblivion mě nebavil, Skyrim je ovšem v mnoha aspektech tam, kde do týhle chvíle bylo nejlepší TES.. Počkejte si na mody, pokud vás na hře něco štve, mě nutnost používat klávesnici v menu neva a hodně rychle jsem si zvykl udělat si favorites a používat Q.. Grafika venkovního prostředí nádherná, auto balance ustoupil systému F3, spousta unikátních dungů, zbraní, parádní animace a ač trochu přestřelená, tak fungující fyzika. Jo - je to konzoloidní, ale co dneska není? Tohle je na rozdíl od jiných opravdu dobrá hra a nebál bych se jít k 90%

    Btw komu vaděj statický stromy, určitě se dočkáte patche/modu, to není problém..
  • Jenze vyvoj takovy hry neni psani html pro nejakej web. Samotna realizace spolkne jen zhruba 20-30% realnyho casu. Vsechno se potom musi testovat a analyzovat, neni mozny to tam prsknout jen tak jak to nekdo napise. Neni to tak snadny jak si myslis.
  • Ahoj,
    reakce na:
    "Vsechno je reseno pro TV + gamepad (proto taky tab + e apod.). Mys je tam jen aby se to na PC vubec dalo hrat."
    Ve chvili kdy lze pomoci konf. nastroju, ktere jsou ve hre integrovany provadet zmeny v nastaveni toho ci onoho (MODding) muzu si opravdu jen myslet je jsou vyvojari tak lenivi, ze jim nestoji za to provest upravy v UI pro PC platformu. Zvlaste pak, kdyz se jedna o spolecnost ktera neni v branzi zadnym zacatecnikem a nedostatkem reakci od komunity asi take v netrpi.
  • Je treba si uvedomit, ze ta hra je predevsim pro konzole. Morrowind inventar nikdo neudela, protoze tento je soucasti zakladu hry jako takove. Vsechno je reseno pro TV + gamepad (proto taky tab + e apod.). Mys je tam jen aby se to na PC vubec dalo hrat.

    I presto je to na PC pro me jedna z nejlepsich her v historii.
    Spolu s: Fallout 1+2, Jagged Alliance 2, XCOM 1, Diablo 2, Baldurs Gate 2
  • Ja jsem FO3 nehral a tak rikam: "Je to proste novej Oblivion" *4*
  • MrSanta
    Záleží na úrovni enchantingu, jednotlivých percích, které dávají další bonusy do síly a pak taky na šutru, kterej do toho narveš. Myslím, že při výrobě ti to automaticky přiřazuje nejsilnější šutrák co máš u sebe. Učíš se akorát samotný efekt, jako třeba fortify mana. Aspoň tak mi to zatím příšlo. Enchantingu jsem se ale zatím tolik nevěnoval, takže se taky můžu mýlit.
  • nevíte někdo, kdy tu bude recenze?
  • Zatím mne přijde,že mág musí tahat summona.Bez něj se nepřátelé nahrnu a pak následná likvidace stoji moc many.Summon často naláká a ještě něco zabije.Když ale nechci summona je to horší.Sice jsou kouzla co přidají armor atd. ale to neřeší problém s manou.Celkem zajímavé je možnost mít ty summony napořád.Obzvláště napořád oživlé spolubojovniky.
    -Jestě dotaz.
    Když zničím věc co dává +50 mana abych se neučil ten efek.Tak abych si mohl dát +50 do jiného hadru tak musím mít odpovídající plný Soul Gem?Zatím mne to nechce dát +50 ale +6 :(
  • zkuspouzivatcarky *1*
  • MrSanta
    Enchanting mi přijde v pohodě, konečně můžu enchantit, aniž bych musel být prskavka. Jediné co se hodí, je kouzlo soul-trap, aby člověk nemusel kupovat naplněné soulšutráky. Za pár hodin hraní už znám spoustu enchantů. Co mi zatím schází je nějaký enchant na přidání zdraví / staminy a jejich regeneraci. Ale zase mám nahráno akorát cca 19 hodin, takže zatím jsem v klidu.
    U alchymie můžeš koupit / najít recepty přímo ve hře. První vlastnost zjistíš ochutnáním, další když trefíš kombinaci při výrobě nápoje naslepo. Navíc, když testuješ nápoje naslepo, tak ti to šedivě znázorní ingredience, které už jsi zkoušel. Já to dělám tak, že čeho mám hodně, otestuju s dalšími atd. Už dokonce umím nápoj na fortify two-handed *1*.
    Navíc mám pocit, že i zkaženej nápoj ti alchymii trochu zvedne, ale tím si nejsem jistej. Teď to nemůžu otestovat. Ale lockpicking tak funguje - schopnost se vylepšuje, i když zlomíš paklíč.
    Mě se nový systém docela zamlouvá. Hlavně jsem rád za nový lockpicking. V Oblivionu jsem do systému páčení zámků nepronikl ani za 80 hodin hraní *7*.
    Zatím jsem za zhruba 18 hodin nenarazil na nějaké větší problémy nebo bugy. Hra mi nespadla ani jednou a běží velmi plynule. Jediné výtky bych měl k tomu, že nemám znázorněno ikonkou na hlavní obrazovce jakou mám vybranou zbraň či shout. Taky se mi hra semo tamo na cca 3 vteřiny zastaví když běhám po venku. Asi dočítání. Nevím, jestli to je sestavou, ale děje se to jenom venku a jenom někdy. Snížení rozlišení a kvality nemá vliv. FPS je jinak velmi stabilní a nahrávání při vlezu do domů apod je rychlé.
    Grafika se mi zamlouvá a jsem s ní spokojen. Hudba je se mi taky líbí. Škoda, že hraje jenom někdy. Některé scenérie jsou velmi pěkné. Když jsem vlezl do první jeskyně, tak jsem se chvilku jenom kochal. A výstup na High Hrotghar byl nezapometulný. Nádherná hudba a dokonalý výhled. Akorát ten ice troll cestou mi krapet zkazil náladu *1*.
    Zatím jsem velmi spokojen a těším se na další toulky po Skyrimu dnes večer po šichtě.
  • jde o to, ze tady to bije do oci o mnoho vic... a nejen prostredim, ale i ostatnimi principy. zatimco v oblivionu jsem porad enchantoval veci a menil zbrane, tady jsem od asi pateho do patnacteho levelu nosil stejnou zbroj a mec
  • mimochodem, co rikate na enchanting a alchymii? u enchantingu se nedaji pouzivat kouzla tak, jako driv, ale je treba nejdriv rozbit vec, ktera podobnou vec umi... podle mne docela na prd, nektere typy enchantu za celou hru nepotkate a kdyz uz je mate, tak zase nemate moc potrebu predmety nicit a delat je znovu... u alchymije je zase hloupe, ze ani s vysokou znalosti neznate automaticky vlastnosti reagentu - je treba zkouset porad dokola a nicit pri pokusech drahe suroviny... sice by slo najit seznam nekde na netu, ale to neni ono...
  • souhlas... nastesti na tu konzoloidnost clovek narazi jen v menu, kam nemusi tak casto chodit... samotna hra je bez problemu a dobre se hraje. v tuto chvili jsem asi 17lvl a spadlo mi to jen jednou, kdyz zonealarm vyhodil nejakou trapnou reklamu a mne to odstrelilo hru...
  • MrSanta
    Nic ve zlém. Jenom mě pobavilo, když jsem si vzpomenul, jak se o Falloutu 3 říkalo že je to Oblivion s pistolema. Teď se říká, že Skyrim je Fallout 3 bez pistolí *1*
  • MrSanta
    Já nevím, ale inventář mi nějak extra nepřehledný nepřijde. V Morrowindu člověk musel najet na každou věc myší, aby zjistil co je to zač. Všechny flašky vypadaly stejně. Když byl člověk alchymista, tahal s sebou flašky na healing, staminu, sílu a další atributy, night eye a nějaké ty odolnosti, tak ta navigace nebyla zrovna pohodová. To samé, když měl člověk vícero enchantované výbavy.
    Ve Skyrimu sice chybí mřížka, ale na obrazovku se vejde hodně položek, člověk pozná podle názvu co která věc dělá a pohyb klávesama mi přijde hodně rychlý a pohodový.
  • Jj, souhlas - je ta fallout, a je to jen dobre ;-) taky jsem vzpominal, jak jsem se plizival postapokalyptickou krajinou... a stejnym zpusobem i tady jako tam - priplizit na dohled a nekolika presnymi vystrely z dalky potichu vymlatit veskere hlidky ;-) hmotnosti jsou hodne neprijemne, i kdyz chapu duvod (precejen odnaset z boje 10 brneni a 15 zbrani neni uplne realne). pamatuju se, ze muj hrdina v oblivionu mel problem unes komplet daedric zbroj a mec. co bych dal za nejaky mod, ktery by to upravil
  • Ta hra je cisty fallout v ovladani len v inej dobe bez strelnych zbrani :) grafika je velmi pekna,hlavne neni farebna ale taka temnejsia napr ked pada dazd,jedine co ma zamrzelo je ze vsetky veci nieco vazia i knizky,male prstene a tak,hned nazbieram maximalnu vahu ani neviem ako :)
  • Nevím proč tak všichni nadáváte. Jsem z hry nadšenej. Ovládání jsem zezačátku taky nějak nepobíral, ale během 15 minut jsem si zvykl tak, že mě to vůbec neomezuje a všechno mám vyřízené hned :). Pokuď tuhle hru odvrhnete jen kvůli myši a zdlouhavému ovládání myši tak přicházíte o skvělou hru :), ale je to vaše rozhodnutí. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit