Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • samej cenzor tady:D
  • Malá korektura: :D "otevřete soubor" nikoliv "oteverete soubor" *1*.
  • Ringwraith
    Díka za info. Vypnutí mouse smoothingu pomohlo.

    Jo a první reakce na Skyrim - prostředí v dálce vypadá skvěle. V Oblivionu bylo hrozné... muselo se to řešit modifikacemi.
  • Proto sérii elder scrolls miluju...komunita z toho udělá ještě 2 krát tak velkou pecku...oblivion s mody je uplně jiná hra a dost se těším co lidi vytvoří. Sám jsem něco zkoušel ale nic moc velkýho.
  • Já teda nevim, ale podle mě je při srovnávacích testech dokázáno, že PS3 hry mají vždy horší grafiku než verze na Xbox 360. I když jsem pc hráč srovnávací obrázky rád sleduju. Naposledy co jsem viděl bylo Rage nebo Battlefield 3 a vždy teda co se týče textur, nebo osvětlení atd. vypadala verze na Xbox lépe.
  • Počítám, že za rok už to bude opatchované do snesitelné podoby. Zatím se to déle instaluje než hraje v kuse *1*
  • nejak ten clanek nechapu, vzdyt to by pak snad mohli psat ke kazde hre ne? a i prestodle je to porad takovej vystrel do tmy
  • No tak to je snad uplne mimo, delat z jedne nezaostrene textury, kdyz jste na ni nalepeni nosem nejaky problem. Pust si FNV a grafika bude podstatne horsi a presto je to vynikajici hra. Takze tady nereste takove nepodstatne blbosti.
  • Ještě že jsem ho nehrál, prý to nebylo ani tak dobré...
  • malá korektura :D :D "otevrete soubor" nikoli "oteverete soubor"
  • ale 10/10 to dostane i když se nedá spustit
  • Black_Hand
    mala korektura "oteverete soubor" nikoli "otevrete souboj"
  • Neni to chyba konzoli obecne ale Xboxu, zkus se podivat kolik puvodem PC her se portovalo primarne na PS3 a kolik primarne na Xbox ;-) a zjistis ze vsechny puvodem PC hry se przni kvuli Xboxu.
  • BoB.2
    No hlavně ta grafika takhle http://imageshack.us/photo/my-images/51/tesv2011111021113759.png/ by to na ULTRA nemělo vypadat bohužel vypadá, zpropadený konzole.
  • Aleši, díky za odkazy!
  • Problémy se zvukem měl i Gothic 4... Ale ten se bez správného nastavení zvuku ani nerozjel *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit