Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím o co jde, ale pomocí napsání "tcl" do příkazového řádku se přez zeď zaručeně dostaneš.
  • Častý problém, není chyba u tebe,ale ve hře jako takové, snad to bethesda do budoucna upraví.Pokud si trvas na tom, ze to potrebujes, nainstaluj si Skyrim znovu, me to pomohlo
  • Vůbe mi nejde otevřít ani jeden nový řev. Kromě těch, který mi dali starší na Vyšším Hrothgaru.
    Mám asi 17x duší a označení a zmáčknutí mi nefunguje sem level 27
  • Jestli myslíš rozvaliny Mzulft tak tam to nad tou koulí musíš buď zmrazit nebo zahřát (kouzlem) . Musíš to zkoušet dokud nebudou paprsky od těch zrcátek směřovat každej do středu jednoho z kruhů na stropě , pak můžeš jednotlivejma tlačítkama posunovat vnější , střední a vnitřní kruh dokud se ty paprsky nesetkaj .
  • Mám problém u těch trpaslíků... Je tam obří koule ze který svítěj asi 4 světélka a já nemůžu přijít na to, jak natočit ty prstence napojený na 3 tlačítka. (není to snad vůbec chyba ve hře ale já jsem noob a nevím jak to udělat). Prosím odpověď.
  • Nazdar hoši mám menší problémy z grafikou nevidím oheň co plive drak nebo nějaka jasna světla co sem viděl na videiich tak tam jim to tam šlo a mě ne nevím si stím rady prosím nějakou radu
  • Ja mam už 46 lvl :D kolem 15 řevů a hlavně skillim plížení a lukostřelbu :D mam krásnej barák v samotě a v bílym průsmyku :D
  • Poradí mi někdo prosím,jak otevřít mříž ve Slavičí síni?Když na to najedu,zobrazí se hlášení-tuto věc nelze momentálně použít.A Brynjolf už je nervózní.Dík
  • Jsem totálně znechucen rozhraním. Nevím proč opustili klasickou obrazovku zobrazení hrdiny s inventářem, předměty atd. Prosím o radu, jak vlastně obchodovat. To co je v manuálu, vůbec nesouhlasí s tím, co je na obrazovce. Díky za radu na mail mislav@volny.cz
    Hra má nádhernou grafiku i atmosféru, nicméně rozhraní ji dle mého názoru značně degraduje.
  • Ja by som sa chcela spítať, čo mám robiť keď prídem do volákej jaskyne som tam s Delfínom a stím Esbernom a prídem tam a v stene je vyrezaná tvár chlapa a potrebujem sa dostať na druhu stranu lenže ako ? skušala som všeličo. Prosím Pomoc :) ďakujem
  • co se týče toho inventáře ta už na to je mod ktery z toho udela takovy seznam s podrobnostmi a muzete filtrovat podle vahy dmg apod. takze hledet ;)
    *5*
  • ze spodu na artefaktu mas obrazky,tak podle nich to poskladej.
  • poradíte pls někdo jak projít branou v jeskyni na začátku hry...jak tam jsou 3 kola(motýl, sova a medvěd)?? Artefakt (takovej ten klíč) samozřejmě mám. Dík!
  • Prave se mi pres steam updateoval skyrim...cekal jsem tak dlouho nez se to updateovalo, a kdyz jsem to zapl(behem updatovani to neslo zapnout), tak byl , a je, v anglictine. Pls nevite jak tam znova dat tu cestinu??? Diky za odpoved....
  • Naprosto souhlasim. Doufám, že ten inventář dokáže nějakej mod vylepšit, takhle to tý parádní hře docela narušuje celkový dojem, někdy to vážně strašně zdržuje.
    Mám nahráno asi 45 hodin ale podařilo se mi narazit už na dva nesplnitelný questy - pravděpodobně způsobené tím, že jsem v dungeonech zabil šéfa ještě dřív, než jsem dostal ten quest - tohle by podle mě mělo být v takový hře jako je skyrim ošetřený líp.
  • BombCZE
    Na skyrimnexus.com je neoficiální patch a ten to opraví, funguje i na české verzi. *5*
  • Ahoj,
    reakce na "včera v 19:28":
    pokud chci vyrabet kvalitni veci opravdu nemuzu jen tak neco nekde prsknout jak se mi zamane, ale kdyz uz delam po desate neco o cem vim, ze to muzu udelat lepe a zohlednit tim pozadavky zakazniku (hracu) a to i s ohledem na konkretni platformu (PC) tak to proste udelam. A jdu do toho ve chvili kdy projekt startuju, takze kdyz panove vedeli, ze i inventar v Oblivionu prosel upravami tak z toho muzu usoudit co priste udelat jinak a lepe.
    Pokud MODder vyuziva pouze nastroje, ktere hra nabizi a dosahne tim vysledku, kterych neni schopen nebo lepe receno nechce dosahnout vyrobce take to o leccemz svedci.
    Doufam, ze si taksi jaksi rozumime. A diky za tvuj komentar.
  • Hanzales
    Já jsem po odehrání asi 40 hodin spokojen velmi. Těžko to vše popsat a recenzentovi jeho úlohu nezávidím ;o) Dostal jsem se sotva na lvl 25, nasbíral asi 9 řevů a naplnil je dušema draků, získal Azuru a konečně našel kouzlo soultrap, takže se jdou hledat silné duše a výbava na enchant. Taky jsem našel meč, který má při východu obou měsíců v noci slušný bonus, takže vždy vyhlížím oblohu. Úkolů stále přibývá. Když jsem měl vedlejší už jen tři a hlavních 7, po jednom odpolendi bylo vedlejších 15 a hlavních 10. Člověk udělá tři a cestou mu jich přybyde pět :) Questy jsou dost zábavné i pokud jde o ty menší. Souboje jsou přinejmenším zase vylepšeny a možnost kombinovat zbraně a kouzla je kapitola sama pro sebe. S hodně silným healem už člověk useká druhou rukou i skupinku silnějších protivníků. S bonusem do dvou mečů (pokud jsou oba silné) to jde taky rychle a jindy je třeba vzít štít, nebo obouručák a hrát na šikovnost a čas. Občas narazíte na místo, odkud velmi rychle utečete (3 "individuální" duchové s armádou), ale po 5-6 levelech se tam vrátíte a s nějakým tím svitkem, řevem a lepší výbavou je udoláte (hráno na prostřední obtížnost). Level scaling je citelně tak nějak opraven a celkově mám ze hry pocit spíše jako z Morrowindu, než z Oblivionu a to v tom nejlepším slova smyslu. Výšlap na tu horu je jen jedna z mála krásných momentů ve hře a grafika podle mně hodně slušná na open world rpg. Dungeony ke všemu opravdu povedené, každý jiný a i designově se dost liší, což je hlavní. Navíc tak za 2 měsíce z toho lidi udělají ještě krásnější a detailnější podívanou. Ale i v základu to je myslím hodně slušné:
    http://steamcommunity.com/id/Hanzales/screenshots
    Jediné co je na tom "zkonzolovatělé je inventář. Spousta lidí kvůli inventáři a chybějícím detailnějším stats dokážou rychle odsoudit celou hru jako celek. Mně po chvíli přišel hodně užitečný, i díky visuálu předmětů, nutno používat favorites, quickeys a netahat sebou milión prkotin. Ty můžete prodat, zužitkovat, nebo naskládat do vašeho baráku. Jestli se připojíte k nějakému spolku a kolik úkolů jste pro ně splnili se objěví ve stats až poté, co se k nim připojíte. Pořádně se to rozjede právě až tak od toho 15-20 levelu. I to levelování mi přijde takové vychytané. Je to od Morrowindu a těch prvních RPG sice dost zjednodušené, ale místy mi to přijde zase účelnější. Navíc celý ten levelovací systém se od toho Morrowindu zase tolik neliší. Pro mně hra roku minimálně a 95 bych tomu dal. Pokud už jsem na bug narazil, dalo se to pořešit a jít dál a zatím bych takových momentů na jedné ruce nespočítal.
  • Me mapa a hlavne questy pripadaj naprosto neprehledny. Potreboval bych u kazdyho questu zaznam celyho rozhovoru, protoze z te kratke vety co tam je neni poznat vubec nic.
    Ve chvili kdy ma clovek 50 zapsanych questu se v tom neda vyznat.
  • chtel jsem napsat neprobehnuty ma cernou, sorry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit