Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Coffin.Corner
    Václav je asi první člověk z redakce Games co tenhle seriál sleduje, ne?
  • nechcem moralizovat ale toto fakt niej seria pre decka.. a sem chodia "aj" decka.
    • v tom případě konec recenzí na GTA,Witchera a dalších her 18+
    • Jack1947
      Ne dokud tam není ukázán nějaký násilný obrázek já si řáíkám ked chtěj hrát tak musej bejt předpřipravený. Začít by se malo co najdříve ;)
  • jedine plus novej serie je, ze uz je uplne mimo kniznej predlohy. este minula sezona palila napisane stranky, tato uz nieje nicim zvazovana a zrejme Martin uplne rezignoval na jej dopisanie. Inak tu bude super podivana. som zvedavi kolko drakov a ci vobec to nejaky prezije.
  • Četl jsem knihy, co dosud G.R:R. Martin napsal, viděl pár dílů seriálu, nicméně dělat popkulturu z něčeho, co je postaveno pouze na pár brutálních scénách a poskakujících ceckách, to mi hlava nebere. *1* Odmyslete si násilí a ten sex a co zbude? Torzo něčeho jako Ordinace v růžové zahradě s drakem. Navíc, proč je článek tady?
    • No pokud si na tom žádné kvality neshledal ani po všech těch přečtěných bichlích, tak si to buď četl po zpátku, nebo máš krátkodobou pamět takže po přečtení jednoho dílu si už nevěděl co bylo v předchozím :D

      Ale každopádně hype is real, když se najde něco, co spojuje tolik lidí napříč všemi spektry, tak ztoho zákonitě vznikne kult.
    • Zbydou naprostej majstrstyk co se tyce rozhovoru a v nich hereckejch vykonu, kvuli cemu na to i koukame ze ano.
  • Já jsem samou nedočkavostí sepsala všechny destinace, kde se Game of Thrones natáčely https://potkamesevevlaku.wordpress.com/2017/07/17/procestuj-mista-kde-se-nataci-game-of-thrones/, budu ráda, když na to mrknete :) třeba získáte inspiraci na letošní dovolenou. Oli
  • Blue.Shark
    Ani Games TV se neváže pouze na hry, ale sem tam zmíní i seriály, filmy, hudbu. Se tu zblázněte, že si to prubli i tady. Já jsem rád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit