Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Qub4_honor
    Na to jak vetsinou s hodnocenim souhlasim, tak tady musim tvrde oponovat. Podle meho je 10/10 absolutni ulet. I podle vaseho popisu hodnoceni by tato hra opravdu 10 dostat neměla. "Posouvají hranice obecné představy o dokonalosti ve svém žánru i v obecném slova smyslu." Neznáte například hru boxhead na webgames.cz , která se hraje již roky? Nevidím v těchto dvou hrách absolutně žádný rozdíl. Možná je boxhead ještě lepší protože má multiplayer....
    • Nechci se zastávat recenzenta, ale podívej se na http://hotlinemiami.com/ na zahraniční hodnocení...
      • Takže protože to hodnotili jiní recenzenti kladně bych já měl taky? Nemá bejt recenze subjektivní?
      • hra neni špatná,dobrá na odreagování ale tot vše.Myslim že se tu někdo chtěl touto recenzí přidat do stáda.
  • D zaklínač 2 dostane 9 a tohle dostane 10 lol
    • Vezmi v potaz, že jde úplně o odlišné žánry, co se nedají srovnávat (a to jsem velký fanda Zaklínačů).
    • Čísené hodnotenie je nepodstatné kámo......musíš vnímať zvyšok....+ nemôžeš porovnávať dve odlišné hry.
  • inak čo to má konkrétne spoločné s Drive, či Twin Peaks?? Obe som videl viackrát, dohral som hru za tri hodky....a nevidím tam žiadnu podobnosť.

    Tých pár hnusných pixelov a stále rovnaká schéma, či nulový príbeh? Aký je iný postup, než všetko vystrielať v miestnosti?? Akosi som nezaznamenal tú variabilitu, rôzne zbrane nepočítam, to je i v Call of Duty. A prirovnať toto k Dark Souls, tak to už je iná káva *9*
  • Whoossain
    Co to máte sakra za přehrávač? Šestiminutový video se mi načítá 15 minut. Fakt paráda...
    • sem na tom stejne muzu sledovat pet 720p streamu najednou a to sou nektere z ameriky a jeden z koreje, a tady to video se ne a ne nacist. takze problem neni na tvem konci, jak se tu chytraci snazi narazet, ale spis maj problem nekde v praze
    • skor by som sa opytal, co za internet mas ty :) pretoze ja som spustil, maximalizoval a pozrel bez zastavenia, bez seknutia.....
      • Menttor
        Já mám to samý...

        edit.: Sakra, měla to bejt reakce na Whoossaina
  • kto tomuto dal 10/10 musí byť na hlavu....
    • Taky trochu nechápu. Ale jak bylo řečeno v recenzi - po vyčištění levelu na 50. pokus je člověk z adrenalinu v takovým transu.... až tomu dá desítku.
      • 50ty pokus?? to by som musel byť lavý...keby reagovalo ovládanie ako má a nie ako sa mu chce, tak s maskou sovy to je brnkačka. Takisto sú niekedy nepriatelia ako zamrznutí inokedy rýchlejší ako flash....

        Vadí mi ak má hra 2 hodiny a i napriek tomu je stereotypná, bez príbehu a zabugovaná

        PS: tá hudba je fajn prvých 10 minút, potom som to musel vypnúť
        • Vrook
          "Vadí mi ak má hra 2 hodiny a i napriek tomu je stereotypná, bez príbehu a zabugovaná."

          No.. Jenže je to hipster indie hra a přestože by u komerečního titulu tyhle věci srazili hodnocení na 5/10, tak tady se musí dát plnej počet.
          Tyhle hry nemám rád. Mám rád originální a zábavný hry kde jdou ale zároveň vidět prachy do toho investovaný. Retro hrama pohrdám skoro stejně jako lidma, který se voblíkaj do retro hadrů po dědovi.
        • 13_11
          Doporučuji... uleví se ti.
    • hral si to?
  • bude někdy recenze na jiřiho grygara ?? :D
  • grygar je totalni magor
    • Amylee.Anderson
      Pane, vy jste maaaa.... maaaa.... vy jste MAAA-GOOOOOR. - Já jsem ma-goor? - Naprostý a dokonalý!
      • Magor... *15* *15* To jsi mi úplně oživila vzpomínky z tohohle videa: http://www.youtube.com/watch?v=eeQPG2rSbS8
        • Mato1987
          to video je božie :D:D:D dík
      • Magister_Peditum
        Ty dneska válíš! *15*
    • suhlasim
  • super recenze, jen ty barvy asi nejsou pro me, nedokazu si predstavit, ze bych to hral hodiny
  • Ta hudba je boží!
    • Amylee.Anderson
      Je to fajn fajn fajn, je to fajn fajnový :D
      • Magister_Peditum
        Arnoštek je boží!
        • Arnostek je hlavne bozi jezdec co do kroku sviti :D
      • Vozim s sebou hity tutovy :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit