Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • souhlasím s tebou že blizzard stylizaci moc neumí
  • To co pise se klidne casem muze stat.

    Norazdil od stagnujiciho LoL a Doty II se Heroes vyviji. Vubec nechapu co lidi bavi na tom hrat na jedne mape bez objectivu, hru s silenym pacingem, kdy ve hre dojde ke 2 - 3 teamfightum za hodinu...

    O itemech/skillech ani nemluve, pridat itemem stat/generic skill, nebo vyjimecne neco upravit, zatimco v Hots kazdy char 2 ulti na vyber 3 aktivni skilly, a talenty ktere vyrazne meni kazdy skill... versus 1 ulti (nekdy pasivni) a vetsinou max 2 aktivni skilly vzhledem k tomu 90% dota charu ma aspon jeden pasiv skill
  • Kromě počatečních zápasů, pro umístění do nějaké ligy, je to pořád stejné. Stačí si přečíst http://us.battle.net/heroes/en/game/ranked-play/
  • Je to docela jednoduchy, kdyz se clovek podiva na uroven grafiky, je to objektivne rozdil jako mezi GTA: San Andreas a GTA V.

    Super low poly modely, barevne je to jak extremni omalovanka (Hots ma barvy mnohem realistictejsi)

    A co se tyce "Realismu hry" zatimco HotS si na nic nehraje a Uther uz v tutorialu rekne Raynorovi, na jeho otazku WTF (kdyz se divi kde se to ocitl ), at to nebere tak vazne, Dota a obzvlaste LoL maji extreme smesny lore, ktery se snazi tvarit vazne ale pusobi smesne...
  • Je to týmová hra. Hraj pro tým a ne jen pro sebe. Pokud nehraješ se známýma, tak vždy bude někdo horší a někdo lepší. Pro sólo hráče má Blizzard SC2. Pro hardcore solo hráče teď bude i SC Remasterd, takže můžeš plně ukázat svůj skill třeba proti korejcům *3*.
  • KrPa
    kamera tam byla takova plovouci, ovladani wasd + dalsi 4 klavesy spelly + 2 utoky na mysi

    ale ta hra byla cela jen o skillu,zadne predmety, farmeni, nic, jen opravdu skoda toho p2w, normalni farmenim sis totiz mohl vydela na noveho sampiona tak za 2-3 mesice, pres achivementy tak za mesic
  • team který hráče táhne dolů je k ničemu je hodně smutné když jediný z teamu kdo je na MVP obrazovce navíc hned MVP hráč jsi ty a přitom ztratíš rank protože tvůj team byl neschopný a hru ti evidentně prohrál
  • milion kosmetických blbostí to muselo dát sakra práce a přitom na špatný matchmakong ani nesáhli o resetu dementního MMR kde čím déle hrajete tím pomalejc se dostáváte nahoru si člověk múže nechat zdát a tak je rychlejší založit nový účet a během 10ti her postoupit o 3 ligy vejs *13*
  • Páni dlouho jsem nevidel nekoho tak... mimo?
  • Jojo, to je srovnání jak brambora... úplně jiné hry. A bloodliny mě nikdy nebavily déle než pár týdnů (ale to je samozřejmě subjektivní názor).
  • Nehrál jsem, takže nedokážu porovnat. Ale nemá tahle hra o dost jiné ovládání? Kamera napevno na hrdinovy a pohyb pomocí WSAD? To pak ani moc nevychází z RTS ovládání s nezávislou kamerou jako původní DotA.
  • KrPa
    Bloodline champions jsou tedy rozhodne lepsi, nez toto. I kdyz pay to win prvek je u nich vyssi, nez zde.
  • neboj, ty o 10 mega nikdy hrát nebudeš
  • wenceslaus
    Asi to tak vidí, ale rozhodně to tak nefunguje.
    Zkušenost z podobných her pomáhaj, ale ne absolutně.
    Hra je jinak zaměřená, ne jednodušší. Zvlášť pro hráče carry nebo junglera.
  • To je ale na tech hrach krasne....itemizace, talenty, runy .... Samozrejmne ze tam hraje svoji roli i nahoda, ale zalezi na tom, jakeho hrdinu mas ty, jakeho souper, co kupujes za itemy ty, co on a jake mate talenty a runy.

    Je to hodně o premyslení, taktice a o tom jak dobre znas sveho a enemy hrdinu, musis vedet co si muzes a nemuzes dovolit, prepokladat co ma asi za runy a talenty (kdyz dlouho hrajes, poznas to podle statu hned na prvnim lvl). To nehrosi na tech hrach je to, ze ne kazdy u te hry zapoji mozek.

    Tohle je na hodne dlouhe povidani....jak LoL, Dota nebo Hots jsou fajn hry, kazda pro jiny typ hracu :) Ale kdyz jsem naposledy hral Hots, cekal jsem snad 20 minut ve fronte na hru :( Snad ji tohle pomuze...i kdyz ji nehraju
  • wenceslaus
    DotA mi prostě prijde hezčí, ucelenější. Ale můj šálek čaje to taky není.
    Jen to dokážu spíš tolerovat. HotS mi přijde až moc šílený a beztvarý.

    Rozhodně bych si netroufl tvrdit, co je realističtější, všechno je to hodně stylizovaný.
  • Nechapu co se lidenm nelibi na grafice ve srovnani s lol nebo dotou.

    Ikdyz Hots nema nejvice realistickou grafiku, tak v porovnani s lol a dotou je to o nekolik levelu realismu vyse...
  • Trochu mi nesedla stylizace, ale jinak dobrá hra, Blizz ani jiné neumí *4*
  • ano
  • tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit