Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Zkusil jsem to PTR a krom stupidní mapy s payloadem ?? ( který se v vs ai samozřejmě blbě tlačí)

    Je to prachsprostý grind +Overwatch spraye a jiné blbosti. Celkem zklamání noo.
  • Heroes of thesw storm 2.0 moc se těšim www.heroesofthestorm.name
  • pouze drobna korekce informace z preview - v2.0 prinese i nove skiny, jen to (zatim?) neni moc zminovano v ofic. info
    viz. imgur.com/a/UAXr8
  • Jack1947
    Tak jaký teda je? protože to je o náhodě jak ti to zrovna padne chytneš lerpší tým horší, kdyby se hrálo na body bude v tahu teamplaying a hra bude ve stylu cod.
  • 3 downvoty a 0 protiargumentů. klasika
  • tak náhodný by byl lepší dobří hráči by vyhrávali častěji a špatní častěji prohrávali
  • jj, to to znamena, nicmene to tak samozrejme neni.
  • ja se v tom nejak stratil, o ktere hre je tady reč, dota nebo lol nebo hots?
  • wenceslaus
    Jistě, je to osobní.

    A původní jsem hrál, stejně jako Warcraft 3. Pudge Wars, Castle Fight a podobně. Ale grafiku od Blizzardů jsem prostě nikdy neměl rád.

    Jak jsem řekl, ani DotA mi moc nesedí, ale alespoň není tak saturovaná a ty tvary tam mají nějaký smysl. Pčeplácaný mi přišlo obojí.
  • Tak jasne ze dostal kazdej lepsi hrac se rychle dostane z bronzu na diamant nebo mastra kdyz je echt dobrej , ale to funguje JEN U NOVEHO UCTU! Nic takoveho by nedokazal s uctem v bronzu kde je odehrano tisice her! A to je prave problem tehle hry! Jakmile vas zaskatulkuje nahoru se dostanete hodne tezko kdyz se porat snazi vase winrate drzet 50:50 *11*
  • Však ten ňouma o tom co napsal ani nepřemýšlel.. viděl hate, tak si taky kopnul aby byl in *1*
  • Jack1947
    Která hra má dokonalý matchmaking a ne jen o náhodě? i když chápu že v ranked je to o ničem jiném, je to otravné ale jak tam bude nefunkční MMR tak to nebude fungovat nikdy.

    Prostě tě tlačí v těhle hrách do toho sehnat si tým když to teda chceš hrát vážně.
  • Ale bude. Kopec ludi to uz dokazalo a napr. Nostromia sa dostala z bronze 5 na mastera s 80% winrate a cele to aj streamovala... Vela hracov (aj hracov doty a lolka) vobec netusi co a ako ovplyvnuje sance teamu na vyhru a myslia si ze ked vedia trafit skillshot a flamit noobov tak su minimalne diamond 1. A rank je performance rating, skill viac opisuje skryte mmr, na zaciatku sezony je po 10 zapasoch max. rank diamond 3 co neznamena ze vsetci diamond 3 maju rovnaky mmr/skill ze...
  • Někteří hrdinové Hotsku dokonce ty last hity mají taky, abys získal stacky, např. Azmodan či Ragnaros. Takže i tenhle prvek v Hotsku je, ale máš alternativu.
  • NEBUDE LEHCE vyhrávat protože jeden sebelepší hráč výhru nezajistí JEHO OSOBNÍ rank totiž VŮBEC nezávisí na jeho skillu ale na tom jak hrajou ostatní 4 on každý může ovlivnit POUZE 1/5 *11*
  • co je špatného na tom hrát v nižších ligách? když si tak dobrej hráč alespon budes lehce vyhrávat
  • Ty jsi s prominutim sileny noob

    HotS i DotA 2 jsou obe primitivni hry, jestli myslis ze tu nekoho oslnis tim ze budes chvalit Dotu 2 s tim jak je to skill hra oproti HotS tak se pletes...

    Low rank v zadne hre ani v Dote 2 (TY) nepochopi, ze at bude hrat cokoliv vzdy to bude o souperi a ne o blbe implementovanych hernich mechanikach jako ma Dota 2 (aneb pozustatek W3 enginu), sachy jsou mnohem primitivnejsi nez Dota2 nebo Hots, ale je mnohem tezsi hrat je na vysoke urovni... takze ne na zastaralych mechanikach nezalezi, vzdy je to jen o souperich...
  • přesně tak. Jenom kosmetické změny, které jsou hlavně cílené na to, aby z lidí vytáhli další peníze!
    Na ty špatné věcí (hloupý matchmaking) vůbec nešáhli...
  • O tom právě mluvil, ty počáteční zápasy na začátku každé ligy jsou prostě katastrofa!
    Když máte smůlu na začátku, tak je pak velký problém se vyhrabat z nižší ligy do těch vyšších!!
    Ranked zápasy vás pak dokonce znevýhodňují, protože máte vyšší statistiky než je průměr v té nižší lize!!!

    Už se mi stalo, že jsem v původních 10 umísťovacích zápasech prohrál všech 10 jenom protože jsem měl smůlu a během prvních 5 minut to hned někdo z mého teamu leavnul (a hrajte pak 4vs5 když zbytek vašeho teamu jsou podprůměrné lamy!)
  • Dakkon, jste úplně mimo.

    1.) v Dotě RNG má skoro nulový význam. Generování kritikalů totiž není úplně náhodné, ale jedná o se pseudonáhodné generování!!
    Jestli chcete vidět, co to je opravdu chaotické RNG, tak si běžte zahrát World of Tanks.

    2.) To s těma gemy jste špatně pochopil. Nástup gemů neznamená, že se zrušili Eura!
    Jenom prostě přejmenovali ingame měnu. Pořád si ty gemy (a zlaťáky) budete moct koupit za Eura! Pořád budete muset zaplatit Eura, pokud si budete pořídit většinu hrdinů... za ty odměny ve hře si nikdy všechny hrdiny nekoupíte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit