Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Takové SMITE je těžké na mástrování taky dá se to hrát samozřejmě s basic items +- něco navíc ale to se spoluhráčům moc nelíbí hoc je o skillu žádné že to je pro kasuály jen, jen prostě se to zabívá i něčím jiným. Teamplay se mi líbí, mám to v hrách rád. Ne jen slepé honění se kolik fragů jsem dostal a když to někdo dělá je automaticky vyvrhel co táhne tým dolu navíc si moc ani sám nezahraje.

    Je to pro lidi co po práci si klído dají i proti AI, nebo třeba na chut zápas 1-2 s ostatními hráči.
  • jo, 12 různých druhů šachů... jednou hraješ na poly s černými a bílými čtvercy, podruhé černé se žlutými, potřetí... prostě jenom drobné kosmetické změny.
  • Tak lamky a noobové vždycky nesnášeli komplikované herní mechanismy :-P
    Zatímco pravidelní hráči ocení pokročilé techniky hraní, díky kterým můžou ukázat svůj skill...

    Z toho je vidět, na koho je HotS cílený. Jestli jste lamka, co si jenom občasně zahraje, tak spíše ocení HotS (DotA na vás bude moc těžká, lol)
  • "DotA mi prostě prijde hezčí, ucelenější"

    To asi bude dost osobní. Asi jste nehrál púvodní DotA , že? Protože mě DOTA2 přijde strašně přeplácaná a vůbec se mi graficky nelíbí.
  • Jack1947
    Však je, ksdyž to někdo bere v takovymhle typu her vážně tak je blb. Já to beru že to potěší... Vliv to nemá žádnej.
  • Dá se hrát sólo, ale nedá se sólo vyhrávat. Není to o tom, že někdo z GM by mohl táhnout nooby až do GM, protože se nafarmí.
  • Cílem by mělo být vždy zničit nepřátelskou základnu a ne individuální statistiky. Pak bude každý akorát honit killy apod. (podle typu hrdiny co hraje) bez ohledu na výsledek hry. To by bylo špatně. Ocenění za tyto věci by mělo být pouze symbolické.
  • Jack1947
    O to nejde, prostě se snažítš jak můžeš a ve finále je to jedno, když ostatní páchají hromadnou sebevraždu.
  • To, že se hra nedá hrát solo, není žádná výhoda. Je to obrovská nevýhoda.

    Kamarádi ne vždy musí mít čas, takže člověk by měl mít možnost si zahrát slušnou hru sám.
    Navíc si člověk nemůže zahrát ani tzv. "rychlovky" ("mám 45 minut čas, tak si dám jednu hru") kvůli tomu hroznému vybalancování.

    Navíc v Ranked games je limit, že si s sebou můžete vzít maximálně jednoho kamaráda... a s 3 náhodnýma hráčema je to pořád na můj vkus až příliš moc špatné.
    Jediné, co se v HotS dá hrát jsou teamové hry 5v5... ale to je moc časově náročné (5 lidí se musí sejít ve stejnou dobu)
  • Co??? To ma být trolling vid?
  • Copak Dota hráči dokážou překousnout talenty jako v HotS *1*?
  • Podle této logiky je HotS jako 12 druhů šachů *1*.
  • A Polaky *1*
  • dota je jako šachy, taky hraješ porad na jedne mape
  • dota ma taky talent tree, plus ability, plus itemy, plus rusáky.
  • Ale je porad daleko hranejsi nez Hots...nechci tu hru nijak hatovat, ale hracska zakladna dava jasne najevo co chce a hots to tak uplne neni.

    A to ze je to x let stara hra...co je na tom spatneho? Lidi to bavi a to je podstatne :-)
  • Na tom co ty mi das pisemne nezalezi zalezi na tom co bude chtit vetsina lidi hrat, svet se meni, ja nevim jestli HotS v budoucnu prevalcuje konkurenci, ale troll o tom nevi, uz vubec nic....

    A ne to ze se vyviji tim sem nemyslel pridani lootu, tim jsem myslel to ze pribyvaji unikatni hrdinove o kterych si konkurence muze nechat zdat, pribyvaji mapy se zajimavyma objectivama...

    Zatimco Dota 2 je jen REMAKE 15 let stare hry, kde se vsechny mechaniky odvijeji od toho co dovolil W3 engine, proto jsou taky skilly v Dote 2 totalni nuda, bez spetky inovace ala hra z roku 2003... ano Dota 2 je hra z roku 2003 v 2011 Enginu...
  • Hral jsi ty hry vubec? Vsechno jsou to moba hry, ale kazda to dela jinak. Ze by stagnovaly se mi teda nezda. Spis mi prijde ze prave Hots jde do kopru :-(

    Hraju LoL uz od bety a porad me to bavi...a to hraju jen jednu mapu a nijak mi to nevadi :-).
    2-3 teamfighty za hodinu? Zadny objectivy? Nevim co jsi hral, ale LoLko ani Dota to asi nebyly ;-)
  • JohnyTheZik
    No.. cekal jsem nejakou velkou zmenu, ktera by tu hru treba trochu ozivila a zmenila.. To ovsem zmena levelovani a loot systemu neni, velka skoda.
  • JohnyTheZik
    JJ, hodne se vyviji.. HotS 2.0 je vpodstate jen zmena levelovani a odmen, velka vec. Dota 7.0 prisla s velkejma zmenama v hratelnosti.

    Klidne se muze stat, ze dota a lolko skonci, ale rozhodne se nestane HotS hranou hrou, to ti muzu dat pisemne :D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit