Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jacku?
  • Je to moc náročný, sice mám GTX260 s win XP a C2D E8400 na 3.00GHz, ale jen 2GB ram.
  • XXDarthVaderXX
    Ja ani ne. Je to blbe... Ale naposled jsem hral Pharaoha(paradni hra, nebyt te debilni, herni ekonomiky a silenych boju. Tech neduhu ma hra vice, ale stale lepsi nez Cities XL XXL ) a z tech novejsich nejake to ANNO, jinak je to bida. Vynechavam ty vesmirne...neni to muj salek. Sins of Solar ci co to je ??? Bych nekdy rad zkusil, ale to je spis v rozmezi let. Jo, Tropico 4 celkem fajn...nevim jak 5ka, ale chtelo by to trosku posun vpred, nez salsi sequel. Ja budu rad, kdyz se hra povede, ale zatim tahle serie dostaca na frak diky "talentu" vyvojaru...zdravim hlavne designera. Nesmyslnych rozhodnuti v podobe neprehlednych a archaickych menu. Neni to hra, ale spis LEGO...stavis, ale to je asi tak vse. Nekomu to staci, me bohuzel ne. Budgetovy vyvoj, ale nestydi se pozadovat poradnou palku za kopii kopie, ktera je kopii kopie a ta ma jeste kopii...takhle fakt ne ! Zenske ? No a co, zatim a znova se budu opakovat, dostala tato serie na frak diky neschoonosti autoru udrlat alespon trochu zabavnou hru.
  • Pokud to bude kopirka kde muzes stavet velka mesta, doprava v nich bude fungovat a nikdo ti nebude nutit nejaky super online ficury ktery nechces tak to nevidim az jako takovej problem.
  • tak hlavne že je to kopirka posledniho simcity akorat na enginu cities in motion
  • Ani kdyby ty zeny byli predskolniho veku, tak jsou pro hrace prijatelnejsi nez ty prasata co vedou EA.
  • vygoogli si Zaha Hadid, pro začátek
  • nevim, co jsem pochopil maji ve vedeni ženy a ženy jak vime by nedokazali postavit ani kadibudku ze dreva ne to ješte mesto, ale nechame se prekvapit. zatim to vypada jako kombinace simcity 2013 a ciites in motion
  • walltar
    Po zklamaní se Sim City se na tohle celkem těším...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit