Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu to chce procesor s minimálně 3 GHz? Můj notebook vyhovuje všem požadavkům kromě procesoru (normálně 2.16, na boost 2.66) Mělo by to vliv popř. šlo by to vůbec spustit?
  • Schválně jsem se koukl na požadavky na PC s Linuxem a jsem rád, že HW to chce stejnej :D
    Nicméně hra z videí na YT vypadala dobře ... hodně inspirovaná SimsCity 4 (hlavně co se UI týče) ale přináší i plno nových (reálných !) prvků.
    Větší propadák jak Cities XXL (aneb Cities XL v. 2.0) to být nemůže :-)
  • Ellendway
    Jsem znechucen maximálně tím, jak to všechno zfušovali. Hrát se to ale dá a pořád je to o něco málo lepší, než nové SimCity, ve kterém jdou dělat města o velikosti jedné lego kostičky.
  • Ellendway
    Očekával jsem, že alespoň bude solidní podpora více jader procesoru. Bohužel se tak nestalo, ale co... alespoň jsem si zase jednou zvětšil knihovnu Steamu. *15*
  • Ghost47
    Po shlédnutí téhle série videí https://www.youtube.com/watch?v=0-JAcHHCIIA mi přijde, že by to tentokrát mohlo klapnout... už jenom ta 9x větší mapa (půjde nastavit i 25x, ale to je zatím asi mimo možnosti většiny HW, agent-based simulace holt žere o dost víc výkonu, než statistika jako v SC4).
  • Však to bylo všeobecně známo, tak proč si byl znechucen? Cities XXL jen pro ty, co nemají předchozí díl... Měl ses lépe informovat.
  • Po posledním simcity a dalších velkohubých slibech se bojím jakékoliv předobjednávky
  • Bohužel to je u Focusu pomalu pravidlo. Jen si vzpomenme na Cities XL a Cities Online
  • drasta
    Cities neni prumerna ale tezce podprumerna serie. Vim to protoze jsem si koupil prvni dva dily a jedinej rozdil mezi prvnim a druhym dilem bylo 5 domecku co si clovek mohl odemknout modem protoze byli v puvodni hre a nefunkcni metro.
    Abych byl ale fer tak me prvni dil docela bavil i kdyz byl strasne zabugovanej.
    Jeste ze Cities Skyline je od nekoho uplne jineho.
  • drasta
    To mozna ne ale zborit bych ji dokazal!
  • Ellendway
    To buď rád. Cities XXL nestojí ani za stažení hry z TPB...
  • Ellendway
    Po dlouhé době jsem si koupil nějakou stavitelskou hru - Cities XXL a byl jsem znechucen. V podstatě se jedná o přejmenovaný předchozí díl, který prošel minimální úpravou prostředí, grafiky a vývojáři do hry přidali několik novinek, které nestojí za řeč.

    Tak nějak doufám, že se Cities: Skylines budou lišit a bude to solidnější a lepší... *9*
  • Myslím, že tvůj největší problém nebudou RAMky, ale chybějící DX11 u GTX260 a pod WinXP.
  • XXDarthVaderXX
    Všimni si, že odpovídám všeobecně *7* *3*
  • To fakt netušim, ještě se mi válí na stole asi se jí zeptám :D
  • walltar
    Mluvím o Cities: Skylines. XXL sem nikdy nehrál, takže nemůžu hodnotit.
  • XXDarthVaderXX
    Hmmm díky, zkusím.
  • XXDarthVaderXX
    Pokud myslíš očekávanou hru, tak možná. Jestli XXL, tak brát za úspěch něco co je staré několik let, akorát to mění název a stále je to zabugované... Hele to na pochvalu fakt není.Ta hra je zpracovaná špatně a divím se, že vývojářské studio nezkrachovalo(třeba už jo????).
  • walltar
    Já nemluvil o grafice. Mluvil sem o gameplayi. Hlavně o tom, že máš město asi 10x tak větší, než v posledním SC.

    A celkově věci jako zemědelství, které v posledním Sim City úplně chybí.

    Jsou tam i nějaké další věci navíc.

    Ale zatím to nevyšlo, takže těžkou soudit. Udělám si obrázek po vydání.
  • walltar
    Pokud chceš builder stategii se silnou ekonomikou, tak doporučím Dwarf Fortress... Dodnes se k němu občas vrátím a totálně se do toho zažeru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit