Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XXDarthVaderXX
    Poslední SimCity, pokud jde o kvalitu textur atd. Je o několik řádů výše. Bohužel tam nějak není to procházení městem a další blbiny. Říct, ale o hře, která má těžce průměrnou grafiku, že vypadá lépe než SimCity i když si o té hře myslím své. To bych SimCity křivdil...
  • XXDarthVaderXX
    Jsou to prkotiny, ale pokud ti mám odpovědět na tu ekonomickou část, je potřeba si uvědomit i souvislosti. Pokud nefunguje A nemůže fungovat i B.

    Pravda je však taková, že jsem nezažil budovatelskou strategii, která by tohle zvládla. Pokud někdo nadhodí třeba SimCity 4, tak ok, je tam dost tabulek, čudlíků atd. Bohužel nebo bohu dík je daňová politika úplně mimo(chudina na maximum, střední vrstva tak akorát a smetánka na minimu)...světe div se? Ono to funguje a nikdo si nestěžuje(přitom 70 - 80% města je spíše chudina). Dává to smysl? Ne, nedává.
  • ty bys nepostavil ani cikanskou vesnici
  • jakoukoliv se zapnutými cheatmi
  • XXDarthVaderXX
    Opravím...žádná ekonomika.
    Daňová politika reaguje na změny pomalu. Nebudu narážet na to, že se dá pouze ovlivnit celkový stav(což je u hry, kde se ta či ona vrstva hned bouří docela problém).
    Vnitřní ekonomika bez obchodu nefunguje(ze začátku, ale pak to nejde...pokud si člověk nehodlá pomoci nějakým tím cheatem).
    Tak že hurá k obchodu a? To není také žádná sláva. Za prvé není příliš jasné, co kdo koupí a v jakou chvíli(divné v době, kdy obchodníci potřebovali, aby zákazník o nich věděl). Teoreticky je to ve hře správně, prakticky je to celé k ničemu a závisí to na odhadu. Tohle od Caesara III mohli opravit.
    Jak už se slavný obchod rozjede...
    Nedá se po ekonomické stránce prohrát. Hra která buzeruje za kdejakou kravinu(máme málo jídla, ale všeho je dostatek a market máme hned vedle...) se nedá po pár kliknutích na mapu světa prohrát. Pokud se to někomu podařilo, tak všechna čest.

    Informace jsou potřeba hned, ne ve chvíli, kdy jsou už dávno irelevantní. Při napjatém rozpočtu bych rád věděl, kolik mohu očekávat v danou chvíli...ne čekat až si hra všimne, že došlo k té či oné změně.

    Vystěhování obyvatel? Horda se rozhodne, že odejde, protože jsou o 1% vyšší daně. To opravdu ne-e *7* Ať mi nikdo netvrdí, že tohle je reálné. V první řadě si musí každý uvědomit, že mají ve městě majetek, práci(vystěhování při 0% nezaměstnanosti...ehm ehm)., děti ve školách a je to Egypt, tak že další, normální město je někde na hony daleko a tam je nikdo vítat s otevřenou náručí nebude.
  • Chim
    To by mě tedy zajímalo, kde já píšu něco o tom, že máš retardované názory.

    No i když po tomto tvém příspěvku... *1*
  • Nechci být hnidopich, ale od kdy má GTX260 Directx 11? :D
  • XXDarthVaderXX
    Na mobilu ti na diaktriku opravdu se*u .-) Retardované názory? Ano? Pravda se neříká, ale tak co chtít od místní diskuse.
  • XXDarthVaderXX
    Jestli říkáš pindíkovi Jacku, tak prosím, ale já Jack opravdu nejsem. Zopakuji to znova...Cities je průměrná série a několik let je to jedno a to samé.
  • Chim
    Tohle nemá s Jackem vůbec nic společného. Jack je schopný dávat své příspěvky do odstavců a používá diakritiku. Navíc dokáže v jedné větě vyjádřit názor a zároveň ho ještě v té samé větě i popřít.

    Nic takového u tohoto uživatele nepozoruji. Usuzuji tedy, že se jedná o podobný živočišný druh ale jinou vývojovou větev.
  • Chim
    Lego
  • Nezajímá mě moc ekonomika města jako spíše samotné stavění města. Jakou hru byste doporučili? Cities XXL třeba? Díky za případný tip.
  • walltar
    Taky to tak vidím... Pokud to opraví problémy posledního Sim City, tak sem s tím, ať sou to klidně dvě kopírky. *1*
  • jenže to je babochlap že...
  • Dobrý stěr.
  • To bylo prvni co me napadlo. Jaka je sance ze potkas na diskuzi dva stejne jedince se stejne retardovanym vyjadrovanim? *1*
  • PreidaQ
    Pharaoh a debilní ekonomika? To jsme asi oba hráli jiné hry...
  • http://www.lifeofanarchitect.com/women-in-architecture/
  • walltar
    Tak podobně jako Sim City... Tam si taky stavěl a z ekonomiky tam bylo spíš jen udržování cashflow. Nikdo asi od city builderu nečeká víc. Sim City mělo hlavně problém s omezenou velikostí, což už tady takový problém není.

    Ale zatím co jsem viděl, tak to vypadá líp, než poslední Sim City. Takže nevidím žádnou neschopnost vývojářů.

    Mě by osobně stačila jen hra co by dělala to co dělávalo Sim City 4 s datadiskama, ale bylo to v nějakém pěknějším 3D. A tohle vypadá, že tak funguje.
  • staci win XP ale 64-bit! a to vim temer jiste ze taky nemas *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit