Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain
    Dedsec_Edition nabízí spoustu sběratelských propriet, který jiný edice nebudou obsahovat. Nezkoumal jsem, jestli půjde sehnat i po vydání hry nebo je to jenom předobjednávková záležitost, ale každoápádně - o tomhle je fanouškovství a sběratelství. A o to horší pak je, když vydavatel zklame důvěru, kterou v něj fanoušek vloží a ještě před vydáním si objendá nabízenej produkt.
  • Sa vám divím, že tu týchto trolov živíte *7*
  • Konkurence pro GTA bude Watch Dogs už jen proto, že GTA není na PC (zatím)
  • TheGGG
    no DVD si klidně na prstě točit budu, do své PS3 dávám radši blueray a na xboxu kupuju hry na xbla. Jinak nebýt nás konzolistů tak všechny herní firmy dávno krachnou protože by ste jim vše upirátili *6* *6*
  • Tak by me zajimalo kde si ten telefon bude dobijet :D ,ale jak uz se tu nekdo zminil..nemuze se to srovnavat ze serii gta ani Saits Row.Urcite je to promakana hra...tedy az na rizeni aut..to je nehorazne nechutne.Urcite by mi to potvrdil i pan Vávra
  • Co počkat až suktečně uvidíš jaká hra je, ne jenom sliby a dvě krátký extra předpřipravený videa?

    Rozumné nakupování se u hráčů nenosí?
  • No počítej s tím že GTA V bude mít nejméně 25 h... Jako všechny hry od R* .
  • No to by lidi museli klesnout pod IQ 20, aby se ve hrách porovnávalo pískoviště *15* ! Nevím co lidem vadí na slově "Sandbox". Mě se to náhodou líbí *3*
  • Hlavně dej bacha, abys tu svou konzoličku pak neutavil. Komp za 50 litrů to si myslýš, že si všichni PCčkáří tisknem doma peníze či co? Jen malá část si může koupit za tolik takovouhle mašinku. A nebýt nás PCčkářů tak bys sis mohl o hrách cod, gta, mafie a tuně dalších her na konzolích jen zdát.

    Opravdu Miluju arogantní konzolisty jako seš ty, bez nás rádoby ubohejch PC hráčů bys měl smůlu a točit by sis mohl jen DVDček na prstě. A snít o hrách, které bys bez PCčkářů nikdy nemohl hrát.
  • A neni náhodou google hlavním nástrojem iluminátů?
  • Fuck you
  • Corvus
    Předobjednána Dedsec_Edition :) Nemůžu se dočkat listopadu.
  • Viktor_H
    Píseček!
  • TheGGG
    a my už budem pěkně pařit na konzolích, to je holt smůla. Můžeš si ale koupit GTA V konzolovou verzi, strčit DVD do mechaniky a dívat se jak vyjíždí a zajíždí a u toho koukat na lets play na YT. Tomu říkám využití komplu za 50 000,-
  • TheGGG
    parch*nti illuminátský jsou všude
    http://25.media.tumblr.com/251a1c400111f452fb41626c71f7a3a6/tumblr_mifyjrpAw91qecogio1_400.png
  • Chces aby radsi psali: Hra na pískovišti Watch Dogs je konkurentem pískoviště v GTA?
  • Ja porad nechapu proc by mi to melo vadit? Nicim se nenecham ovlivnit, jsem dospelej jedinec co uz si sam sestavil moralni zebricek a nejaka pyramida mě nevyleka ani nezmení. A ze nas jako nekdo ovládá? A co jako? To si myslis ze zijes v pohadce z 60. let? Celej zivot nas nekdo ovlada
  • Zjisti si to na google, ty symboly jsou úplně všude, ve filmech, ve videoklipech, ve hrách, reklamách, v budovách. Zadej si to do google a nestačíš zírat. *5*
  • smejki
    hráči, protože pískoviště je gayné
  • to je závist:) a obvyklé chovanie zakomplexovaného PCčkára:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit