Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Watch dogs vypadají skvěle, akorát se trochu bojím toho jak bude zpracován jízdní model automobilů (zrovna u městské akci poměrně důležitý herní mechanizmus), ze zveřejněných videí tento prvek působí poměrně nudným-průměrným dojmem, v tomto ohledu se obávám budou WD za GTA výrazně zaostávat...
  • Na podzim dva sandboxy... jak to budu všechno stíhat, to teda nevim. :/
    • No počítej s tím že GTA V bude mít nejméně 25 h... Jako všechny hry od R* .
  • Mart9
    Watch Dogs vypadá jako hra velice zajímavě, paradoxně mi to ale trochu kazí právě ten "nadčasový" mobil, na kterém by to mělo být z velké části založené. Protože to asi bude kazit takový ten dojem, že hraji realistickou hru, což jsem si například na obou Mafiích užíval.
    • maru
      Souhlasím s tím, že zatím Watch Dogs vypadá zajímavě. Doufám, že to budu moci říci i po vydání.
      Dovolte mi malé odklonění od tématu diskuze. Rád bych rozporoval slovní spojení „realistická hra“. Dle mého názoru se jedná téměř o protimluv, protože v reálném světě je smrt permanentní, neboli trvalá. Pokud by byla permanentní smrt ve hře, znamenalo by to, že pokud ve hře zemřete, tak se Vám odinstaluje a již nikdy ji nebude možno znovu nainstalovat. Nevím, zda by se hráčům líbilo dát 10$-60$ za hru, kde Vás může přejet auto nebo někdo zastřelit, což by znamenalo opravdový konec hraní. Byla by to ještě hra nebo jen adrenalinový zážitek?
      Prosím neberte jako kritiku Vašeho názoru, který naprosto chápu.
      • Mart9
        Samozřejmě ani hra zasazená do 50. let minulého století nemůže být považována za "realistickou", ale zkrátka oba víme, jak jsem to myslel, i když váš názor je zajímavý.
  • BUde to pecka! ale neverim tomu, že to je nejakým sposobom konkurencia pre GTA. GTA je len jedno:)
  • Já tedy nechci nic říkat, ale marketingová fráze "přistupovat po svém" už je dost otřepaná... "Po svém" podle mě neznamená "vyber si ze dvou až tří možností". Aplikace na rozeznání písničky už byla v GTA4 (i když řešená jako hovor).

    Nicméně mi ta hra zní skvěle, her s "otevřeným světem" v písečné krabici pro jednoho hráče nemám nikdy dost. Jedna věc by mě ale moc zajímala - některé klony GTA také mají flashback nahrávání, jako mělo i původní plnohodnotné GTA4, bude to mít i Watch Dogs? :)

    Edit: Jo, a že zcela ignorujete Just Cause 2 (které se stále hraje), to vám nezapomenu! Napíšu si to do deníčku.
  • Watch Dogs s Remember me beru jako horké kandidáty na hru roku. Normálně bych bral v potaz i Gtáčko, ale jako pc hráče mě hra zatím nějak nezajímá....
    • Remember Me? Tvle to vypadá jak Assassin's Creed ale ještě víc pro tupý.
    • No pokud tě jako PC hráče pátý díl zatím nezajímá, protože není oznámený na PC, tak u čtyřky tomu bylo stejně. Sice takový Red Dead Redemption na PC vůbec nevyšel, ale myslím, že u GTA je to trochu jiná situace, a že pětka na PC nakonec taky vyjde. Otázka je kdy.
      • mne taky nezajima V si urcite nekoupim GTA IV jsem si koupil ale V rozhodne ne. R* nezajimam ja jako PC hrac mne zas nezajimajima R* a gta V jestli bude na PC tak si ho leda stahnu, ale rozhodne nekoupim!
  • Jako konkurenta GTA bych to neviděl, přece jen GTA je už značka a kdo nový pátý díl očekává, ten si ho asi stejně koupí. Watch Dogs si zatím může jen udělat dobrou reklamu a po vydání dobré jméno, pokud vývojáři udělají opravdu dobrou hru. Rozjetou značku nový projekt asi těžko ohrozí, maximálně si člověk pořídí obě hry.

    Osobně více očekávám GTA V, ale na Watch Dogs jsem docela zvědavý, jestli vývojáři splní všechny své sliby a dokážou je do hry dobře zakomponovat.

    btw: A souhlasím i s tvrzením Viktora, že jsou to trochu odlišné žánry
  • Viktor_H
    Přestože i Watch Dogs má být sandbox, s GTA bych ho nesrovnával... Ty hry jsou evidentně o něčem úplně jiném, což bude mít ve výsledku i dost zásadní vliv na hratelnost a celkové vyznění. Watch Dogs působí jako hodně vážný a "seriózní" thriller s velkou dávkou konspiračna, zatímco GTA je tradičně odelhčená a přestřelená akční komedie... Do zelí si imho nepolezou.
    • to se mylis, nebyt Watch Dogs, tak setrim na GTA - takhle mam dilema a s pribyvajicim infem a medii o to vetsi... dokazu si zive predstavit MP jak se nekdo pripoji do mesta a v roli zlodeje bude pachat neplechu a ty mu v tom budes muset zabranit hacking, karma apod. jak nastinil clanek, nepujde jen o pohou prestrelku - laka me to im dal vic
  • Tyyyy jo, to by mě fakt nikdy nenapadlo srovnávat tyhle dva tituly a vůbec by moje hlava nedokázala vyplodit tak úžasnou myšlenku, že Watch Dogs bude/mohlo by být konkurentem GTA V...

    Záleží jakej obsah každá z obou her nabídne a jestli ho nabídne v kvalitním provedení bez technických potíží. Srovnávat dvě nevydané hry a ještě k tomu co se GTA týče, bez ukázky nějakého gameplaye mi tak trochu příjde jako věštění z křišťálové koule.
  • Stealth v otevřeném městě, které je sledovano počítačem?Konečně!!! Jinak Dobrovský má na svém Insagramu Watchdogs fotky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit