Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Tak než to vyjde.....
  • Odulin
    TQ jsem kdysi považoval za jeden z nejlepší Diablo klonů....samozřejmě hře přeju0jen úspěch a mnoho případných hráčů (včetně mě samotného), ale ono není lehké se teď těšit, když....... *2*
    • Black_Hand
      na konci recka jsem si rikal "hmm, to byl celkem fajn diablo klon. hodne zabavnej, hodne lootu, peknej strom." pak konec recka: "VITEJTE DO EGYPTA". a celist mi spadla. a proc to nezopakovat jeste 2x (hedvabnou stezsku beru jako soucast babylonu), ze? a immortal throne byl taky super.
    • Neva panove az dohrajeme D3 na NM obtiznost, tak si zahrajeme Grim Dawn, cim vice dobrych diablovek tim lepe ... i kdyz po tom D3 to bude hodne tezke no uvidime :-)
    • To máš pravdu! Každopádně těšit, je se na co pořád, ale nemá to teď moc smysl. Davy lidí jsou natěšení na Diablo 3 a jsou zaslepeni. Já asi taky, ale...
  • God-of-War
    Titan Quest byl hodně dobrej *3*. Jestli to bude minimálně stejný, beru.
    • Titan Quest byl po par hodinach hrani hlavne velka nuda
    • A hlavně byl a je za skvělou cenu stejně jako datadisk. Na Grim Dawn mi nezbývá zatím jen se těšit.
  • Grim Dawn uz je na Kickstarteri a uz je aj zaplateny, ziskal uz $366,350
  • zdenek.sipek
    právě teď vychází Diablo 3 - není co řešit...
    • MrSanta
      To je fakt, já D3 vůbec neřeším. Ale na Grim Dawn se těším velmi, to je jiná káva.
    • To je pravda ,není co řešit, počkáme a koupíme si lepší za polovic. Na Diabla v ženských křivkách nejsem zvědavej :-D
      • nechápu, já jsem chlap a mám taky ženskí křivky, vše není jen o vzhledu ale o povaze brouku
        • Máš pravdu ..brouku...naprosto chápu že máš ženské křivky.
      • a vis vubec proc Diablo v tomto dile bude mit zenske krivky?:D:))
        • Vim, jenže je to blbost. V komentarich bleskovek Hairy_ass poslal link na vsechna cinematics :)
    • Ringwraith
      Přesně tak, nemá cenu se zabývat ničím jiným.
      Jak si mohou jiné hry dovolit existovat!
      • Pochopil jsem to jako ironii či jako sarkasmus .. =) .. Proto máš ode mne palec hore .. *15*
        • Ringwraith
          Pochopil jsi správně. *3*

          Hehe, těším se až vyjde recenze na Diablo 3. To teda budou diskuze.
          • Uvedomujes si, ze zumpu z tech diskuzi delas hlavne ty? Viz. predesle diskuze pod Diablem, lidi se tam delili na nekolik kategorii: technicka rada, vyjadreni nadseni, vyjadreni obav a absolutni flameri co davali moudra aniz by o tom neco vedeli (avp8, ringwraith a par dalsich)
            • avp8: Tak me prosim obohat a vysvetli mi vyznam tve posledni vety "Můžeš mi poslat čokoládu."
            • A já opakuji, že to že nějakému výroku nerozumíš z něj automaticky nedělá blbost.
            • Ringwraith: Nemam zadny problem s faktama, mam problem s lidma co zamerne vyvolavaji flame placanim nesouvisejicich blbosti.
            • Děkuji že jsi mě jmenoval. :-* Vzpomen si na me az budes litovat vyhozených penez. Můžeš mi poslat čokoládu.
            • Ringwraith
              http://www.diablofans.cz/

              Toto se zdá být největší česká Diablo fanstránka. Doporučuju se zdržovat pouze tam, pokud nechceš vidět fakt, že někde není z Diabla 3 tak nadšený jako ty.
          • Odulin
            Jj diskuze bude zas vypadat. Už teď sbírám síly na to čtení. *15*
            • Co čtení ale toho diskutování, aah. :) Po tom co sem pred chvili videl vsechny animace tak mám munice dost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit