Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak jako D3 je prostě očekáváno.. ale na tohle pokud to bude mít kvalit TQ.. tak se na to snad fakt opravdu těším *14*
  • MrSanta
    THQ to pořešili pěkně. Nejdřív zruší Iron Lore aby měli BHG a pak pustí k vodě i BHG. Podobně "inteligentní" vedení jako u IPLY *3*
    • smejki
      A tak hlavně že měli ten CoD killer Homefront, díky němuž jsou v balíku... oh wait!
      Spíš mi připomínají Jowood, který taky musel zprznit všechny značky v touze zalíbit se americkému konzolovému publiku. A že po tom všem ti američani skočili! *1*
  • D2 mě po pár hodinovém hraní přestalo absolutně bavit. D3 beta na tom byla úplně stejně. Titan Quest si zahraju i teď a baví mě neustále, takže já se na Grim Dawn těším maximálně (:
    • Tak to jsi opravdu kvalitni vyjimka potvrzujici pravidlo.
  • titan quest bylo pro me uz takove diablo 2,5 a jeho pokracovani bych si zahral rozhodne radeji jak reckoning. skoda az do ted sem si myslel, ze TQ2 je stale ve vyvoji :( pokud nekoho nebere D3 a radeji by neco podobne jako TQ, tak doporucuju zkusit betu path of exile
  • Jsem línej číst ty dlouhé kecy na KS.. ale

    "Napravit by to měl právě nadcházející Grim Dawn, který má za sebou momentálně dva a půl roku vývoje a dá se v něm nyní hrát až po 30-40 level postavy."

    k když už to vyvíjí dva a půl roku proč potřebovali v přepočtu 7M Kč?
    • Protože za dva a půl roku toho dva s občasnou pomocí externistů moc neudělají. Stačilo se podívat na to video.
      • No jóoo, když to bych na to musel klikááát...
  • BoB.2
    Titan Quest byl pro mě vším co nebylo Diablo2.
    • takze nicim ? ;]
  • no nemuzu si pomoct ale vcera sem hral kingdom of amalur na xboxu a teda radsi bych videl titan quest 2 nez to KoA. Na jednicce sem prosedel haldu casu jak v singlu tak v multi a hra je to vyborna do dnes a porad ji mam na compu a hraju
  • Já to nechápu... Proč teda Kingdoms of Amalur nevydalo THQ, když tu firmu vlastní ? :-)
    • smejki
      I wikipedia'd:
      On March 18, 2009, THQ announced that due to declining economic conditions, it would close Big Huge Games unless an outside buyer could be found in the next 60 days.

      On May 27, 2009, 38 Studios announced that they were acquiring Big Huge Games and retaining 70 employees out of approximately 120 who were at THQ.
      • Aha nice díky *1* Wiki koukám nikdy nezklame...
  • Chjo, to se musí dneska pod každou podobnou hrou řešit Diablo? Stejně je to jedno kdo chce bude hrát to kdo chce a má rozum bude hrát ono a kdo chce bude hrát oboje. :-D
    • hustý *1* *1* *1* *15* *15* *15*
  • Je to tu je to tu omg omg omg DIABLO JE NA CESTE!!!! 11 posahanych hodin nas deli od konce sveta jak ho zname! Nejvetsi udalost nejen herniho sveta se na nas riti jako rozjety vlak. Bude to nádherné, bude to krásné.

    Bohužel pro konkurenci jako grim dawn ci torchlight zde uz nebude misto, rip vám, ale snazili jste se no, nezoufejte, blizzard je expandující mocnost a snad bude nabírat dobré vývojáře, a třeba si i na ten chleba pak vyděláte.

    Juchů už to bude jdu zkusit jit spat. Adios
    • Veskoslav
      Na troling slabé....
      • Ty jsi taky dobrej vocas. Tohle není poprvé, co píšeš píčovinu typu "Na troling slabé...." Dáváš tu snad body za troling, ty vemeno?!
      • Proc trolling. Uprimne mne uz ten Diablo hype take zacina lezt krkem. Pokud na tu hru nekdo ceka a nemuze se dockat, tak mu to neberu, ale proc to musi porad vyblejvat na net? A mne osobne opravdu spis zaujme akcni RPG z antickeho sveta nez Diablo 3, ktere mne, prozatim, odrazuje vice vecmi.
        • "...ale proc to musi porad vyblejvat na net?" Ty jsi opravdu obycejnej primitivni imbecil. Slyšel jsi někdy o reklamě? Říká ti něco marketing? Otravnej jsi ty, ty buzíčku.
        • se vyblejvám z nudy, pač to vychází za pár hodin, nic mě nebaví tak zevluju :D
          prijde mi ze trollíš ty, diablo je dobrá hra, nemůže odradit uplně všema aspektama nikoho, to je nemožné, nepřijatelné a divné
      • Ringwraith
        Tak je to sice očividné jak prase, ale na druhou stranu bych se nedivil, kdyby to vyjadřovalo pravdivý názor spousty Diablo 3 fandů.
        • Veskoslav
          On je rozdíl "fanda" a fanda. "Fandů" je tu spousta....
          • Já jsem absolutní fanda. A můj názor je danej :)
          • Ringwraith
            To nepochybně.

            Já prostě nemám rád hysterii. Panovala kolem spousty her a často jsem ji zesměšňoval a kritizoval. A jak se zdá, tak kolem Diabla je opravdu velká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit