Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Titan Quest byl hodně dobrej *3*. Jestli to bude minimálně stejný, beru.
    • Titan Quest byl po par hodinach hrani hlavne velka nuda
    • A hlavně byl a je za skvělou cenu stejně jako datadisk. Na Grim Dawn mi nezbývá zatím jen se těšit.
  • Odulin
    TQ jsem kdysi považoval za jeden z nejlepší Diablo klonů....samozřejmě hře přeju0jen úspěch a mnoho případných hráčů (včetně mě samotného), ale ono není lehké se teď těšit, když....... *2*
    • Black_Hand
      na konci recka jsem si rikal "hmm, to byl celkem fajn diablo klon. hodne zabavnej, hodne lootu, peknej strom." pak konec recka: "VITEJTE DO EGYPTA". a celist mi spadla. a proc to nezopakovat jeste 2x (hedvabnou stezsku beru jako soucast babylonu), ze? a immortal throne byl taky super.
    • Neva panove az dohrajeme D3 na NM obtiznost, tak si zahrajeme Grim Dawn, cim vice dobrych diablovek tim lepe ... i kdyz po tom D3 to bude hodne tezke no uvidime :-)
    • To máš pravdu! Každopádně těšit, je se na co pořád, ale nemá to teď moc smysl. Davy lidí jsou natěšení na Diablo 3 a jsou zaslepeni. Já asi taky, ale...
  • BoB.2
    Titan Quest byl pro mě vším co nebylo Diablo2.
    • takze nicim ? ;]
  • D2 mě po pár hodinovém hraní přestalo absolutně bavit. D3 beta na tom byla úplně stejně. Titan Quest si zahraju i teď a baví mě neustále, takže já se na Grim Dawn těším maximálně (:
    • Tak to jsi opravdu kvalitni vyjimka potvrzujici pravidlo.
  • titan quest bylo pro me uz takove diablo 2,5 a jeho pokracovani bych si zahral rozhodne radeji jak reckoning. skoda az do ted sem si myslel, ze TQ2 je stale ve vyvoji :( pokud nekoho nebere D3 a radeji by neco podobne jako TQ, tak doporucuju zkusit betu path of exile
  • Grim Dawn uz je na Kickstarteri a uz je aj zaplateny, ziskal uz $366,350
  • Chjo, to se musí dneska pod každou podobnou hrou řešit Diablo? Stejně je to jedno kdo chce bude hrát to kdo chce a má rozum bude hrát ono a kdo chce bude hrát oboje. :-D
    • hustý *1* *1* *1* *15* *15* *15*
  • no nemuzu si pomoct ale vcera sem hral kingdom of amalur na xboxu a teda radsi bych videl titan quest 2 nez to KoA. Na jednicce sem prosedel haldu casu jak v singlu tak v multi a hra je to vyborna do dnes a porad ji mam na compu a hraju
  • Jsem línej číst ty dlouhé kecy na KS.. ale

    "Napravit by to měl právě nadcházející Grim Dawn, který má za sebou momentálně dva a půl roku vývoje a dá se v něm nyní hrát až po 30-40 level postavy."

    k když už to vyvíjí dva a půl roku proč potřebovali v přepočtu 7M Kč?
    • Protože za dva a půl roku toho dva s občasnou pomocí externistů moc neudělají. Stačilo se podívat na to video.
      • No jóoo, když to bych na to musel klikááát...
  • Veskoslav
    Tak než to vyjde.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit