Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Jakkoli mě repetitivní závodnické prostředí psychicky ubíjí, energii čerpám z propracovaného jízdního modelu i všeobecně atraktivního online prostředí. Bohužel ale kola vozů v Autosport protáčím i proto, že momentálně neznám jakoukoliv podobnou alternativu, což je pro Autosport jistě velká výhoda, zatímco pro mě tak trochu malý trest. Kde není konkurence, není ani snaha po dokonalosti." >>

    (Korekcia verdiktu{by elite}:)
    >> "inak povedane: dalsia PRIEMERNA tuctova kravina do velkeho poctu, 0-va inovacia, hracovy z pred 12+ rokov by sa ani len neprisnilo jak hlboko to raz s hrami klesne....-5/10"
    • Někdy je lepší zdokonalení stávajícícího konceptu, než se pokoušet o inovace v žánru, který žádné inovace nepotřebuje (a i ty inovace, o které se pokusili ve dvojce, byly spíš k horšímu než k lepšímu). Ostatně, co bys chtěl inovovat na závodní polo-arkádě? (Tedy kromě vizuálního zpracování.)
  • Jsem naprostej vocas a pseudointelektuál. V autě jsem seděl, jenom když mi fotr půjčil na den favorita za to, že jsem dokončil učňák. Jo a taky sem si nikdy nezaprcal *13*
    • Gratuluji. *5*
    • Tak jsi se vyblil, bereme na vědomí.
  • Tady je gameplay, nahrával jsem to normálně přes Shadowplay fhd 60fps, samozřejmě idiotské YT si to komprimuje do nějakých vlastních sraček a kvalita je tu tam, ale pro malé info snad postačí.

    https://www.youtube.com/watch?v=zO7Yt1NWc50&feature=youtu.be
    • Jack1947
      Jo, snaha se cení... *3* Okruhové závody takže GRID je docela mimo mísu... tohle sem si užil ve Forze je tam i něco víc na tělo? Tohle mně moc nebaví, moc zatáček a nuda nuda. Já radši spíše těsnejší souboje aut v GRID1 to bylo parádní třeba v noci tam to bylo i občas celkem HC když člověk neviděl moc a musel si dávat pozor. TO jediné mně bavilo na GRID2 ze začátku, 1sezona a pak už to začlo být nudné. Tohle si hraje na S(h)ift(t), víme jak dopadl... bída.
      • Ristoro
        V ničem si to nehraje na Shift. Mimochodem první Shift byl docela bomba. A druhý Shift měl vynikající menu soundtrack.
        • Jack1947
          Tak néé, já se spletl to je jasnej Pro Strít. *4*
      • Draken69CZ
        Jo Shift je skvělej
    • Ristoro
      Vypadá to hodně dobře. Co jsem čekal, to taky dostanu.
      • Co na tomhle vypadá dobře, soudě dle videa se snad nic nezměnilo od prvního dílu TOCA, snad jen grafika je o něco lepší, no a ta palubovka, doufám, že to je jen bug. *8*
      • Jj ta hra si zaslouží 8čku určitě, klidně by si obhájila i 9tku, tý výtky v recenzi nechápu, ale nechci se opakovat, každý kdo má o tu hru zájem si názor udělá sám, za mě určitě doporučuju, jestli tohle dostalo 7, takové NFS by muselo mít 3ku. Z těch prvních pár hodin se nebojím říct, že je to jedna z nej závodních her za poslední roky.
  • Kupovat
  • Aha, recenze úplně nanic. Srovnání s jinými hrami a komentáře k jízdnímu modelu jsou úplně mimo, nebo vyloženě nepravdivé. Nedokážu pochopit, jak něco takového může napsat někdo, kdo zkusil širokou škálu závodních her všech přístupů.
    Ta anoncovaná pseudosimulační fyzika je jenom marketingový kec. V téhle hře se žádná fyzika, ani její aproximace, která by měla něco společného s realitou, nepočítá. Počítá se klasický, vymyšlený arkádový model, který je nastaven do podoby, o které si zarytí arkádisti myslí, že je simulace. Jaký ten model je nebudu komentovat jinak, než že mě to vůbec nebaví.
    • Arkádisti ale nepotřebují jízdní model ve hře srovnávat s realitou. Takovou potřebu mají jen hráči simulátorů (což je zřejmě i autor recenze), pro které je realistický jízdní model modla, na kterou se jim nesmí sáhnout. A to i když často v reálném autě nikdy neseděli, *1*
      • Hra byla označována jako realistická. Realistická není. Stačí to tak?
        • Dneska je každá AAA hra označována za realistickou...
          • A proto není vhodné to kritizovat? To by bylo pokrytectví nevídaného rozměru.
            • Jack1947
              To je mi u prdele, jen nemám rád když někdo tak blbě kecá... *4*
            • Spravedlivější by bylo nehodnotit to, co někdo tvrdí, že by hra možná měla být, ale hodnotit to, co hra opravdu je. Tedy na arkádě nekritizovat, že není simulací, protože to arkády nebývají :) Myslím, že už jsme dost dospělí a zkušení hráči, abychom dokázali rozeznat marketingové kecy od reality a brát hru takovou, jaká je.
            • Rozumím tomu, že ti vadí, že jsem chytřejší a vzdělanější, než ty.
            • Jack1947
              Ty si sám pokrytec... který brečí v jednom kuse o hrách kterým nerozumí mimochodem si tedy pořádně hloupý že věříš že by byl reálný. *3* Brekote, hlavně že si chytrý jak rádio. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit