Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nudná a prázdná hra, jízdní model o ničem hra od dmtu pro dmty co od her nečekají nic a jenom chtějí zabít čas a nepoužívat mozek
  • Trochu divná recenze, jakožto bývalý amatérský závodník mám poctit, že pan recenzent o autech moc neví.
    Nicméně na hru se moc těším a zdejší hodnocení beru (opět) s rezervou. Na nějaké udělování bodů a podobné ptákovinky v kariéře kašlu. Nejdůležitější je přeci samotné ježdění. A to je podle všeho hodně povedené.

    T minus 5 hodin ! :)
    • Miserius
      To jsou žvásty... Skill alias predator je další troll kterej všude byl, všechno zná a od všeho má klíče *1* Realita bude asi trošku jiná *9*
      • To je nějaký konzoloidní druh provokace, abych zde postnul fotku s károu? Nejsi náhodou ty ten borec, co tu tenkrát ani nerozeznal chladič nebo co to bylo? :D Být tebou, tak se k podobným tématům raději ani nevyjadřuju.
        • Miserius
          Jóoo, uz vim, ty jsi pořád nechápal co myslim a mlel si svoje pořád dokola něco o chladiči... Neměl jsi jinej nick? Raději žhavim antitroll
          A tak nějak nepobíram co je na tom byt amaterskej zavodnik uzasnyho ze bych ti to neveril...Otázka par korun za licenci a voala, celej tvuj zivotni uspech
          • jsi trapný
      • Každý nesedí jen u konzole jako ty.
        • Miserius
          Vzhledem ke kadenci jeho komentářů v diskuzích u toho sedí tak 5x víc než já *3*
          • Evidentně stíhá i další věci, co ti je vůbec po tom ?
            • Co ti je po tom, co mu je po tom?! *16*
    • U byvaleho amateskeho zavodnika bych cekal ze sahne spise po nejakem simu nez po arkade od coddies od ktereho jsou tyto "zavodni hry" jako pres kopirak. Kazdopadne vypada to sympaticky, nerikem ze ne. System bodovani ktery jen vemou udelaji CTRL+C nasledne +V ze vsech jejich zavodnich pocinu z munulosti nejde nez ignorovat *1* Jinak moc nechapu cool fjůčuru rozmazanyho kokpitu, urcite slusivejsi a pocitovejsi by byla klasika jako v Grid1, ktery pochybuju ze jeste cokoliv prekona protoze coddies co si budem nahlavat jedou na kvantitu ne kvalitu. Tedy jako oddechovcka na par hodin asi ucel splni a rad zkusim, ocenim cokoliv co se alespon snazi vypadat jako motorsport :) Recenze vubec neprekvapila, stejne tak jako moje ocekavani cehokoliv z dilny Codemasters... jednohubka.
      • Ale tak jasně, mám tu třeba Assetto, ale proč bych si nemohl zahrát Grid ? Já jen narážel na nějaké divnoty v recenzi. Je vidět, že ten člověk nikdy nejel pořádně ostře v ničem a zná jen seriová auta.
        • Chapu, ono je to dost specifickej zanr. Navic zavodnich her je minimum takze se da pochopit ze nebude sedet zavodnik v redakci a cekat nez vyjde nejaka zavodni hra :) Ja uz si zvykl a chapu to.
          • Nikdo nechce, aby to psal závodník, ale když o dané věci tolik nevím, tak o tom nepíšu ne? Divně se to pak čte, na foru o vaření by taky asi neměli radost, kdyby tam psal o receptech člověk, co si sotva udělá míchaná vajíčka (můj případ) :D
            • V tom případě by ale recenze na závodní hry nemohl psát nikdo
  • No zatim se nenasla zavodni hra ktera by me donutila prestat hrat GTR Evolution, a tak nejak nepocitam ze Grid na tom neco zmeni!
  • lol okruhy - nuda
    • lol max - miestny dmnt
      • deme*t to bejt může ale něco pravdy na tom co řekl je :D
  • Mě by jen zajímalo kde dělám chybu? Nebo snad stále přehlížím nastavení volantu. Nějak mi tam ty nastavení citlivostí chybí. Nebo někdo z vás ví kde jsou ? :)
  • OMG! Zase auta... Co takhle něco jiného? Třeba konečně něco holčičího ne jenom furt něco pro kluky. Co my, holky nám byste taky měli aspon´ někdy dát přednost. Klukům dáváte přednost pořád!
    • simulator vareni a uklizeni jeste nikdo nenaprogramoval a asi to tak nebude, tak hybaj zenska k plotne at neni chlap doma hladovy
    • Draken69CZ
      Nejlepší na PMS je Dark Souls :)
    • Jo! Už by se měli vývojaři probrat a dát možnost si u auta vybrat pohlaví,ale to oni ne, ženský auto je prej složitý na animace!
      • Draken69CZ
        Mazda je holka, Jaguár je kočka - holka, Renault by se taky dal považovat za holku, Toyota ... hochu těch holek tam je :D
    • Tak se nejdříve rozmysli. Buď bude genderová rovnoprávnost, ale dostaneš ji se vším všudy. Nebo budeš mít výsady, ale budou kompenzovány nevýhodami jinde.
    • Ristoro
      V prohlížeči si můžeš zahrát plno her s převlékáním barbín:D.
    • Jack1947
      Auta holky asi nebaví... hmm Sims jsou daleko... nevím co co by holky zaujalo snad nějaké RPG, možná FPS. *7* To je těžké.
  • Jack1947
    Po čase jsem to zkusil a odjel hned 2sezony, nevím těžko říct je to takové jiné/stejné ale dobréé.
    Drift je dobrý, takové osvěžení oproti ostatním závodům které mně zas až tak nebaví, postrádají mírně gridovskou atmosféru i když bourání je hezké stejně jako minule, si je třeba dát i pozor. AI která vám pomahá, (no spíše jí občas musíte pomoci sami )neurazí.

    Grafika brá a a občas má menší záškub ale nic hrozného, protivníci jsou taky v poho vždycky platí že když nebudete agresivní oni taky né a naopak i když dovedou občas nemile překvapit.
    Takže hra hratelná je no ale zase jak se to celé vezme... určitě se tio nedá doporučit lidem co už hráli GRID2 a moc je nebavil. Tohle je defakto to samé ale více zaměřené na klasické okruhy i se špetkou té inovace (Drift, Endurance...)

    Takže ten kdo nehrál grid2 a rád Grid tak by si to zkusit asi měl jen nic více čekat než mu nabídl GRID a defakto hůř... GRID byl průkopník ale co no hrát se to dá a hraje se to v celku dobře.
  • Možno ma za to niektori ukamenuju, ale podla mna su vsetky tieto zavodne hry od Codemasters na jedno kopyto. GRID bol fajn ten ma bavil, ale Dirty a GRID 2 ma prestali po par minutach bavit lebo u mna nastal strasny stereotyp. *9*
    • Mě hrozně bavil Dirt Showdown, ty ostatní ani ne :)
      • Ristoro
        To byl ten nejhorší díl. DIRT 2 byla největší bomba. Soundtrack byl skvělý, jízdní model klasika od Codies, zábavné tratě.
        • Jenže já jsem od něj čekal náhradu za Flatout :) A tu jsem dostal... Jinak máš pravdu, že Dirt 2 byl nejlepší - ale jako náhrada za rally hry, kterých je v poslední době jako šafránu. A já je moc nemusím.
    • Mato1987
      Grid 1 a Dirt 2 boli fajnové hry.
  • Autor ještě hraje... nebo zná LFS? Respekt. *4* Dneska je to tak menšinová záležitost, že mě překvapí každá duše, která se s tímhle simem potkala.
  • Velmi zajímavá recenze, díky za ni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit