Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    V ničem si to nehraje na Shift. Mimochodem první Shift byl docela bomba. A druhý Shift měl vynikající menu soundtrack.
  • Draken69CZ
    Nejlepší na PMS je Dark Souls :)
  • Jo! Už by se měli vývojaři probrat a dát možnost si u auta vybrat pohlaví,ale to oni ne, ženský auto je prej složitý na animace!
  • Draken69CZ
    Jo Shift je skvělej
  • Jack1947
    Jo, snaha se cení... *3* Okruhové závody takže GRID je docela mimo mísu... tohle sem si užil ve Forze je tam i něco víc na tělo? Tohle mně moc nebaví, moc zatáček a nuda nuda. Já radši spíše těsnejší souboje aut v GRID1 to bylo parádní třeba v noci tam to bylo i občas celkem HC když člověk neviděl moc a musel si dávat pozor. TO jediné mně bavilo na GRID2 ze začátku, 1sezona a pak už to začlo být nudné. Tohle si hraje na S(h)ift(t), víme jak dopadl... bída.
  • Jj ta hra si zaslouží 8čku určitě, klidně by si obhájila i 9tku, tý výtky v recenzi nechápu, ale nechci se opakovat, každý kdo má o tu hru zájem si názor udělá sám, za mě určitě doporučuju, jestli tohle dostalo 7, takové NFS by muselo mít 3ku. Z těch prvních pár hodin se nebojím říct, že je to jedna z nej závodních her za poslední roky.
  • Jack1947
    Stejně jako pro mně je jediný skutečný DIRT, ten první... pak už to šlo celkem od desíti k pěti ještě druhej se dal ale potom hrůza... chudák COlin se obrací v hrobě kam to došlo... a o SHOWDOWN ani nemluvě. *7*
  • Draken69CZ
    S tím se dá pouze souhlasit, ale ty jakoby HC simulátory aut jsou podle mě pro normálního fandu aut už přehnaný
  • Ristoro
    Vypadá to hodně dobře. Co jsem čekal, to taky dostanu.
  • Tady je gameplay, nahrával jsem to normálně přes Shadowplay fhd 60fps, samozřejmě idiotské YT si to komprimuje do nějakých vlastních sraček a kvalita je tu tam, ale pro malé info snad postačí.

    https://www.youtube.com/watch?v=zO7Yt1NWc50&feature=youtu.be
  • Tak se nejdříve rozmysli. Buď bude genderová rovnoprávnost, ale dostaneš ji se vším všudy. Nebo budeš mít výsady, ale budou kompenzovány nevýhodami jinde.
  • Rozumím tomu, že ti vadí, že jsem chytřejší a vzdělanější, než ty.
  • Ristoro
    V prohlížeči si můžeš zahrát plno her s převlékáním barbín:D.
  • ZA chvíli sem hodím gameplay, který jsem narychlo nahrál, aby jste si udělali obrázek sami. Musím říct, že čím víc to hraju, tím víc mě to vtahuje, jednoduše hra mě baví a zatím (cca 2 hodiny) se mi to zdá ještě lepší, než Grid 2ka, který mě docela dost bavil (a který jsem nejdřív po půl hodině smazal, že to blbost) :)
  • mondzi
    To naozaj vyzera tak hrozne alebo mal recenzent nizke detaily? Hodilo by sa to niekde uviest.
    Edit: "Autosport zkrátka vypadá dobře a hýbe se víc než skvěle." WHAT?!
  • Mato1987
    Hmm, ja by som to tiež rád odskúšal len demo je v nedohľadne...začínam si všímať, že viacerým čo sadol grid 2 tak sa im lúbi aj grid autosport, ale už pomenej ľudí čo milovali pôvodný grid tak sa im absolutne hnusí autosport.
    Nejaký recenzent napísal, že kokpit kamera je totálne odfláknutá rozmazaná neinteraktívna 2D textúra, že agresivita AI vozidiel je niekedy tak silná, že si držia svoju stopu a keď sa im snažiš zabrzdiť pred zákrutou rovno pred "ksichtom" tak ťa jednoducho napárajú a si out zo závodu alebo musíš použiť flashback. Plus pár vecí ako prehnané chromatické farby, nemeniace sa počasie a nezmyselný systém performance upgradov. Ale na druhú stranu chválil zvukovú stránku hry a pomerne dobrú optimalizáciu aj na staršom stroji kde mu hra ide aj na max detaily v 60 fps.
    Nedával ćíselné ohodnotenie, len hru odporúčil, ale že hráčom čo mali v obľube grid 1 hra príliš nesadne.
    Tak ja neviem teraz....pre mňa je grid 1 ešte teraz modlou a považujem ju za najlepšiu závodnú hru spolu s toca race driver 3 a grid 2 som absolútne obišiel,po tom ako som si prečítal niekoľko nie veľmi pozitívnych recenzií.
    "A teď, babo, raď"
  • Mato1987
    "A z čeho vychází tvoje nepodložené dohady? Já už nějaký ten rok v herním průmyslu pracuju, nicméně tyhle informace, pokud člověk není paranoidní ignorant, jsou snadno ověřitelné. Ostatně už se k tomu spousta vývojářů vyjadřovala."
    KON-KRE-TI-ZUJ !
    kde pracuješ a na akej pozícií, vieš to sa môžme dohadovať do nekonečna kto má dlhší pipík alebo vedenie.
    Daj zdroje kde sa "spousta" vývojárov vyjadrovala k danej problematike.

    "Neodporuju si. Rozdělit obsah hry na ten na instalačním disku a ten pro DLC není vystřihnutí obsahu ze hry. Říká se tomu plánování - co je potřeba udělat hned a co až potom. Na DLC se obvykle pracuje i po vydání hry. Dělalo se to tak vždycky, jen dřív ten obsah, který se nevešel na instalační disk, buď nevyšel vůbec nebo za nějaký čas ve formě datadisku. Ale to už se opakuju. "

    Buďme konkrétny, žijeme v digitálnej dobe, kde je obmedzenie v podobe fyzického média už pomaly minulosťou, kedže cena jedného DVD je sotva pár centov a výrobné náklady v podobe lisovania viacerých dvd sú zanedbatelné.
    To, že autori grid autosport, teda codemasters sa opovážia ešte pred oficiálnym vydaním hry vyrukovať s dlc ponukou je neuveriteľná opovážlivosť hraničiaca s totálnou aroganciou. Jedná sa o zjavné vystrihnutie pôvodného obsahu z hry, najmä keď sa bavíme o tejto konkrétnej hre a obsah dlc sú "nové" modely aút, "nové" trate a "nové" módy. To, že niečo takéto plánujú je jednoducho obrazom dnešnej chorej doby, keď hŕstka idiotov niečo takéto schvaluje a podporuje tým, že kupuje tieto predražené dlc packy, ktoré mali byť súčasťou pôvodnej hry už od dátumu vydania.
  • Jack1947
    Auta holky asi nebaví... hmm Sims jsou daleko... nevím co co by holky zaujalo snad nějaké RPG, možná FPS. *7* To je těžké.
  • Jack1947
    Nic nic, jen sem tě tak trochu zkoušel popíchnout. Takže 7/10 zaslouženě ( když vychází me pouze z čísílek). Je to tedy lepší než Grid2 což je + jen ty formule atp... to mi tam moc nesedí doufám že v kampani nebude na ně brán tolik zřetel. *4*
  • Běž se léčit.

    Jinak pro ostatní: Ježdění super, jo je to arkáda, ale takhle nějak si představuju přiměřeně těžkou a zároveň zábavnou arkádu, nechci chválit den před večerem, mám odjeto pár desítek minut zatím se dvěma auty, ale tohle se nejspíš Codemasters hodně povedlo. V závodě se perete o každou pozici, fajn poježděníčko. Brzy hodnotit, ale zatím dost slušný :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit